Skocz do zawartości

Pochwal się co masz w środku!


Recommended Posts

 

 

Wystarczy 15 minut i masz pięknie w budzie

 

Napisz mi, JAK?! XD Nie da rady :P


 

 

Procesor? Tu najlepiej powoli odkładać na nową jednostę
   Kiedyś już pisałem, nie każdy ma tyle kasy żeby kupić to co chce. Procesor to w moim kompie najgorsza rzecz, jak już bym kupił nawet quada q8400 to bym był szczęśliwy ;)

Będę kupował stopniowo ale chce podratować ten komputer, najpierw procek, potem kart graficzna ( ale porządniejsza na przyszłość) a na koniec reszta.

Link to post
Share on other sites

ten wentylator przykryty kablami po co tam na dole?

przecież kable Ci się nie przegrzeją...

 

chyba ze ten zasilacz tak sie grzeje, ze trzeba troche ciepla z jego okolicy zabrać bo się kable topią :D

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
ten wentylator przykryty kablami po co tam na dole? przecież kable Ci się nie przegrzeją...

   To tylko tak wygląda, kable są nad ( oprócz tego ATA).

 

 

Masz otwory na kable po prawej stronie płyty

    to ja wiem ale nie mam na dole a by się przydały, zasilacz bym odwrócił do góry nogami i niepotrzebne kable by poszły od razu na drugą stronę obudowy a tak to kable idą pod dyskiem.

EDIT

Jednak jest na dole otwór :P Nawet nie wiedziałem :P Mogę odwrócić ten zasilacz i zrobić tak żeby kabelki szły przez niego ale bym musiał wywalić z dołu wentylator. Co zrobić? Zostawić tak jak jest czy poukładać kable kosztem wentylatora?

Edytowane przez kladiator
Link to post
Share on other sites

Caly weekend rozkminialem co jest przyczyna errorow na wyswietlaczu od plyty. Co chwila inny blad. Fe Aa 73 72

 

http://i.imgur.com/iAX3xU0.jpg

 

 

Wszystko sprawdzone i wychodzi na to ze cos z plyta nie tak. Czekam jeszcze na odpowiedz od gigabytea. Jezeli wyskoczy blue screen zamawiam evge x99 micro2.

 

 

 

Zasilacz l8 nadal trzyma wartość. Nowy w sklepie ok $190. To taki F40 wśród zasilaczy.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

BQ w Stanach trzyma wartość bo jest ściągany z Europy. Chyba większość europejskich marek w USA ma bardzo zbliżoną cenę do tej u nas. Są za to takie perełki jak np. EVGA , gdzie różnica w cenie jest znacznie większa niż sam VAT. Mieszkając za wielką wodą chyba w kompie miałbym co się tylko da od nich ;)

Link to post
Share on other sites

Nie mam ulubionego producenta i gdybym miał wybrać wszystkie podzespoły od jednego, miałbym ciężki orzech do zgryzienia. Płytka evgi działa już 3 lata, zasilacz be quiet 4, gigabyte 7950 3 lata, klawiatura gigabyte k8100 ponad 4 lata. Każdy producent ma fajne produkty.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Ja natomiast za sprzęt EVGA dałbym się pokroić

 

 

a w czym problem ? płyty są dostępne, zasilacze również, na terenie polski, a zawsze można sprowadzić, trzeba tylko zapłacić... 

Nie ma tragedii jak kilka lat temu.

 

najbardziej w płytach EVGA podobają mi się zakrzywione o 90° gniazda zasilania 24pin, nie wiem czemu inni producenci nadal tego nie podchwycili. 

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

Tylko Classy ma położone gniazdo 24pin, ta płyta jest jedną z najładniejszych ostatnich lat, ale właśnie przez to położenie traci na wartości bo nie można wyeskponować oplotów od kabla... dla jednych to zaleta kto nie oplata a dla innych wada (jednak, jeśli kogoś stać na taką płytę to oploty z miejsca w głowie ma, że będzie robić). Dlatego nie tylko ja ale masa ludzi zlinczowała to ułożenie 24pin w z170 classy dlatego niestety gdybym miał brać to FTW..

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

 

 

a w czym problem ? płyty są dostępne, zasilacze również, na terenie polski, a zawsze można sprowadzić, trzeba tylko zapłacić... 

Nie ma tragedii jak kilka lat temu.

 

najbardziej w płytach EVGA podobają mi się zakrzywione o 90° gniazda zasilania 24pin, nie wiem czemu inni producenci nadal tego nie podchwycili. 

Chodziło mi o to, że dam wszystko za ich sprzęt. W najbliższym czasie przesiadam się na X99 - mobasek również od EVGA.

 

PSU jak i GPU już od nich jest. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...