Skocz do zawartości

i3 2100 vs Phenom 955 vs i5 2500k


Recommended Posts

To jest klasa, a pseuo redaktorkowie z gimnazjum jak adonim i tomcug, oraz inne leszcze

mogą co pokazać ? Swoje zwidy na temat cpu których nie mieli w ręku.

portal sciema.pl poszukuje testerów. moze sie zalapia ?

 

Poziom gimnazjalisty niestety sam prezentujesz ;).

Link to post
Share on other sites

Poziom gimnazjalisty niestety sam prezentujesz ;).

 

czego sie odzywasz ?

zrob testy, pokaz zdjecia i bedzie cacy.

po co sie nosisz jak nic nie masz poza pirackim officem w ktorym trzaskasz jakies wykresy i piszesz ze jestes redaktor.

co do zdjecia procka co dales zrob takie jak kolega.

starszy brat pewnie dal ci jakiegos sprzeta co na nim ledwo net chodzi i sie nosisz ?

Szkoda gadac, twoja matka placze nad toba.

Jestes nie wiarygodny.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Koniecznie ze skarpetą.

 

nie jesteś śmieszny,poztym wystarczająco się zbłaźniliście anty fani amd

dziękuje dobranoc

 

 

to widocznie ty jesteś ponurakiem z kijem od szczotki w wiadomym miejscu

takimi sucharami walisz , gorzej jak strasburger to z czego się tu śmiać?

 

 

Edytowane przez dariushundead
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

nowaj .... Ci do tej skarpety jak się nie podoba to wy.........

Jeśli tobie podobają się cudze, męskie skarpety to w takim razie masz dziwny fetysz, ale co kto lubi...

 

 

nie jesteś śmieszny,poztym wystarczająco się zbłaźniliście anty fani amd

Jestem wyjątkowo zabawny, to widocznie ty jesteś ponurakiem z kijem od szczotki w wiadomym miejscu. A anty-fan AMD ze mnie tak straszny, że aż mam od nich grafę, a wkrótce kupuję kolejną...

Link to post
Share on other sites

up

 

brednie, sprawdzałem bf'a na 4 i 8 gb i różnica fps jest tylko w menu śmierci

nie ma takich spadków , stały fps a na 4 gb nawet 40 fps bywało

 

w trakcie grania nie ma zadnej różnicy w fps

 

 

4 gb zajęte i mam ścinki po dołożeniu ramu ścinek brak http://images10.fotosik.pl/2332/a000cabea59e21b0m.png

 

brednie wypisujesz

 

i kolejny znawca

 

Masakra co wy tu za brednie wypisujecie :D Zabawny jest ten portal :Dhttp://software.inte...ations-windows/

zapomniałeś że pamięć dynamiczna jest przydzielana na przykład grafice gdy jej kończy się ram radeon 6950 1 gb to za mało na hd i ultra sama grafika pożera wtedy prawie 2 gb ram

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Jeśli działa u niego coś jeszcze oprócz Battlefielda to całkiem możliwe, że 4 GB to za mało. A teraz uspokójcie się, bo się nie da was czytać :P

 

EDIT: Teraz dopiero dostrzegłem screena. W trayu ma taką galerię, że bez problemu mu to wszystko łyka ponad 4 GB jak widać.

Edytowane przez szatkus
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wszyscy się mylicie !

 

Miałem ten sam problem na 4 GB gdy battlefield 3 rozpoczynał swoje mityczne ścinki

nie leciałem do sklepu jak głupi tylko na chłopski rozum zaczełem szukać tego przyczyny

i to o czym wszyscy mówią żeby dokupić ramu itp....

Niech lepiej sobie kupią tabletki na głowę.

 

Cały problem ze spadkami FPS leży po stronie ORIGIN

często podczas gry ten niepozorny program potrafi wciągać dosłownie 3 GB pamięci co widziałem na własne oczy w menadrzeże zadań , więc po włączeniu gry wystarczy wyłączyć origin i ścinki znikają.

Ale i tak większośc poleci do sklepu i wyda kolejne 100 zł ;)

Edytowane przez daniel93
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeśli działa u niego coś jeszcze oprócz Battlefielda to całkiem możliwe, że 4 GB to za mało. A teraz uspokójcie się, bo się nie da was czytać :P

 

EDIT: Teraz dopiero dostrzegłem screena. W trayu ma taką galerię, że bez problemu mu to wszystko łyka ponad 4 GB jak widać.

 

ta galeria to nic tylko kilka aplikacji do sprzętu typu muszka drukarka które nić nie maja do zużycia ramu sam BF3 wciąga 2.5 gb do tego dochodzi pamięc dynamiczna wydzielona z ramu przy grafie 1 gb Edytowane przez Igoruss
Link to post
Share on other sites

To jest klasa, a pseuo redaktorkowie z gimnazjum jak adonim i tomcug, oraz inne leszcze

mogą co pokazać ? Swoje zwidy na temat cpu których nie mieli w ręku.

portal sciema.pl poszukuje testerów. moze sie zalapia ?

 

tej leszczu ... Oświece Cię. Mam ponad 27 wiosen na karku więc nie życze sobie nazywania mnie gimnazjalistą ćwoku.

 

Bo k..! co twoj komenatzr to widze ze przypierdalasz się do każdego, uzywasz aroganckich odzywek, wyzwisk, nie szanujesz opinii innych.

 

Typowy z Ciebie wiejski gbur z jakiejś wioski na zadupiu.

 

 

PS.

TomCug ma prawie 22 lata więc tez z Gimnazjum dawno wyszedł. A pisze dla Overcklocka i wie o wiele więcej z wiedzy praktyczno-teoretycznej na temat procesorów niz Ty dzieciaku.

 

Poziom gimnazjalisty to trzymasz chyba Ty.

 

 

 

PS2.

Moge przyjąć na klatę to ostrzeżenie, procenty lub tym podobne ale nie bede ktoryś raz słuchał że koles mi wmawia że nie robie tego co robie (tak jestem redaktorem czyci sie to podoba czy nie a gdzie to poszukaj sam). Wystarczy znaleśc zgodne avatary na 2 portalach - mówie o tym forum i swoim głownym vortalu gdzie urzęduje.

 

albo nie, sam ci podam moje artykuły ostatnie:

http://pcarena.pl/te...anteca-300.html

http://pcarena.pl/te...ca-zlotych.html

http://pcarena.pl/te...dla-graczy.html

 

 

reszta w drodze, bo co chwile cos pisze jak to zwykle od jakiegoś czasu.

 

Dziękuje ale jak nadal chłopczyno będziesz taki zaczepny to będe dalej pisał jak pisze i wzywam moderatorów o zrobienie porządku z tym co tu jest.

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

skoro jesteś redaktorem, to napisz jak tam testujecie procesory

 

i pochwal się co macie na magazynie bo skoro prowadzicie taką strone to chciałbym wiecej info jak testy są przeprowadzane, i czy rzeczywiscie posiadacie taki sprzęt

 

Ja czekam w tej chwili na 4 lub 5 procków Intela więc w między czasie zajmuje się grafikami.

modele to napewno jeden i3 (bodajze 2120), dwa i5 (3470 i 3570K) i i7 3770K

 

 

Choc gotowy jest test o "koligacji rdzeni wzglęm wydajnosci w grach" ale jak art wyjdzie to sie poczyta.

 

Czeka tez art o saphire hd 7970, hd 7770 ghz edition, i zotac gf gt 640 zone. Do tego dwa Gigabyte na Z77 czekają w kolejce.

 

Dzis natomiast odebralem od kuriera Sapphire Hd 7850 dual-X na kolejny materiał.

 

Sam teraz siedze (tj. mam w domu dostęp jako do platformy) na Gigabyte GTX 680 lub Gigabyte HD 7970 - w zależnosci od potrzeb ale chyba wole tu radka bardziej ;)

 

 

Co do cepów. To w tej chwili nie potrzebuje procesora innyego niz tego do uzycia w platformie redakcyjnej.

 

Świadomie zdecydowałem na to z moim naczelnym ze testy bedę robil właśnie na i5 2400 @ 3.8 GHz, tak aby zoobrazować wydajnosc róznych GPU na ciut słabszym cepie niz wszedzie mocno oklepane i wykręcone i5 2500K @ 4.5 GHz czy inne ponad 4.5 GHz (zresztą widac to w artowych opisach platformy że tam jest ten i5 2400)

 

Uprzedzająć. Dostęp to bym miał i do LGA2011 na upartego a napewno tymbardziej już do jakiegos Core i7 z K pod LGA1155. ale to narazie kwestia zamknięta z mojego wyboru.

 

Za innych redaktorów w ekipie sie nie wypowiadam bo skupiam sie na swojej robocie. Czyli obrabianie CPU, GPU, MoBO, dysków SSD i obudów Mid-tower jak widac też, ale to tak dodatkowo jak jest miejsce i czas na to to se skleje parenście zdan ;)

 

mój adres mailowy w pca to jak cos: r.zabinski@pcarena.pl

Edytowane przez Adonim85
Link to post
Share on other sites

Tak sobie siedzę i czytam ten temat, i oczom nie wierzę, jaki tu jest jad, brak szacunku i ignorancja :/ Niemal każda wypowiedź jest obraźliwa i na poziomie języka rynsztokowego :/ Słabo chłopaki!

 

Co do samego tematu możliwości Phenoma II 955 sam go posiadam i jest to już staruszek, który całkiem nieźle jeszcze sobie radzi :)

Natomiast i3 2xxx to ciekawy procesor, ale za drogi o około 100zł.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...