Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Hej,

 

Podczas gry wyrzuca mnie punk buster z błedem no packet flow.

 

Robiłem już dosłownie wszystko o co proszą na forum B3 ale nic nie pomogło, zadne reinstale PB itd

Wie ktoś może jak się z tym uporać w inny sposób albo gdzie może leżeć przyczyna ?

 

Czasem uda mi sie wejść i zagrać dłużej na jakimś losowym servie ale później jak chce na niego wrócic to i tak mnie wyrzuca...

 

Nie poczne do póki w to normalnie nie pogram ! :)

Link to post
Share on other sites

Witam, kolega zakupił BF 3, gra zainstalowana, Orgin, konta itd... niby wszystko ok.

Kiedy próbuje rozpocząć grę .... wyskakuje okno "zakup grę" , żart?

Sam nie gram i nie grałem w BF, więc nie mam pojęcia o co chodzi?

Proszę o pomoc...

Gra zakupiona w sklepie, zapakowana, w folii....

Nadmienię, że kolega ma także FiFA i nie ma problemu z odpaleniem gry...

Link to post
Share on other sites

Mam problem w misji Między młotem a kowadłem w miejscu gdzie trzeba zestrzelić ruski samolot szturmowy wyrzutnią stinger. Gdy dochodzę do jeepa poprostu nie ma tam stingera jest to błąd bo widziałem film na YT i gość miał wyrzutnię za jeepem. Gra przeinstalowana 2 razy uaktualniona i dalej to samo ktoś też może miał z tym problem?

Edytowane przez BMPlayer
Link to post
Share on other sites

Hej czy pójdzie mi Battlefield 3 w rozdzielczości 1280x1024

Mój Komp

Płyta Główna Gigabyte GA-A75M-SV2

RAM 8 GB

Procesor AMD APU A8-3850 2.9 Ghz 4 Rdzenie

Karta Graficzna SAPPHIRE AMD Radeon HD7750 1024MB DDR5

Windows 7 64 BIT

Jeśli pójdzie to jak płynnie i na jakich detalach ? :)

Link to post
Share on other sites

Witam, od dłuższego czasu już nie grałem w bf3 i widząc że mam do pobrania nowy dodatek jakim jest aftermath postanowiłem go przetestować.

 

Niestety nie ważne jaki serwer wybiorę po dołączeniu do serwera zamyka grę i w dole wyskakuje okienko z oto takim komunikatem. Może już ktoś miał taki błąd i jest w stanie mi pomóc przebrnąć przez niego.

 

http://i47.servimg.com/u/f47/17/37/68/51/bezaty11.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez FeelFree
Link to post
Share on other sites

Witam, od dłuższego czasu już nie grałem w bf3 i widząc że mam do pobrania nowy dodatek jakim jest aftermath postanowiłem go przetestować.

 

Niestety nie ważne jaki serwer wybiorę po dołączeniu do serwera zamyka grę i w dole wyskakuje okienko z oto takim komunikatem. Może już ktoś miał taki błąd i jest w stanie mi pomóc przebrnąć przez niego.

 

http://i47.servimg.com/u/f47/17/37/68/51/bezaty11.jpg

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

To jest częsty błąd i muszę cię zmartwić czasem Błachy i łatwy do rozwiązania przez reinstalację Punk buster czasem a nawet często niesamowicie trudny do rozwiązania tak jak niestety ja użerałem się z nim miesiąc

 

Pomoc EA games to śmiech i żenada po miesiącu odpisali mi po angielsku abym poprosił o pomoc kolegę który zna się na komputerach dosłownie, ośmieszyli się na całej linii (mam gdzieś oryginał wiadomości do wglądu jak by ktoś chciał się z nich ponabijać albo ku mojej uciesze ich potępić i napiętnować bo się należy)

 

Więc na uczciwą pomoc EA Games nie masz co liczyć

 

Mnie pomogła reinstalacja całego systemu

 

może nie dosłownie ale zainstalowałem na inny dysk windows 8 na próbę i odpaliłem BF3. Odziwo gra zadziałała

odpiąłem dysk z windows 8 aby dalej używać oryginalnego starego windowsa 7 gra zaczęła działać

 

Jednak kolega z sąsiedztwa ma ten sam problem z tym iż PB rozłącza za no packet flow

po reinstalacji systemu pomaga ale tylko na jedną rozegraną góra trzy rundy

 

Problemem są raczej złe ustawienia sieciowe operatora bo gdy przynosi komputer do mnie wszystko działa jak należy

 

 

Dobrze było by zanieść twój komputer do sąsiada i tam podłączyć go do sieci internet sprawdzić na minimum trzech serwerach czy nie wyrzuci PB

 

 

\\\\sorry że tak chaotycznie opisałem ale bar-maństwa się uczyłem ze skutkiem wiadomym

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, jak nic innego nie za działa to zrobię reinstal systemu. Już od dłuższego czasu chciałem wywalić bf z ssd i teraz jest ku temu dobra okazja. Może reinstal gry na hdd coś zdziała z tym błędem ;)

Edytowane przez FeelFree
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedź, jak nic innego nie za działa to zrobię reinstal systemu. Już od dłuższego czasu chciałem wywalić bf z ssd i teraz jest ku temu dobra okazja. Może reinstal gry na hdd coś zdziała z tym błędem ;)

 

Reinstal gry raczej nic nie da, naj mniej inwazyjnym sposobem jest reinstal samego programu punk buster i skasowanie katalogu z punk busterem po jego odinstalowaniu ale jak już mówiłem rzadko pomaga niestety

Link to post
Share on other sites

Witam

 

Po pobraniu dodatku Aftermath mam problem z grą otóż na środku ekranu widzę celownik ale nie mam broni, mogę poruszać się po mapce ale nie mogę strzelać ? Dodam że przed aktualizacją wszystko działało jak należy.

 

Proszę o pomoc

Link to post
Share on other sites

ktoś ogarnia jak odblokować kamuflaż dla broni ? XD

 

Kup pakiet PREMIUM i wykonuj absurdalne zadania.

 

Po pobraniu dodatku Aftermath mam problem z grą otóż na środku ekranu widzę celownik ale nie mam broni, mogę poruszać się po mapce ale nie mogę strzelać ? Dodam że przed aktualizacją wszystko działało jak należy.

 

Specyfikacja pieca?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...