Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Witam, dziś zrobiłem format dysku C, BF3 mam na innej partycji więc zainstalowałem ORIGIN i chciałem naprawić instalację, lecz nie mam takiej możliwości, jedynie mogę wybrać Pobranie gry, czy zna ktoś pomysł, żeby nie pobierać gry?

 

nie da rady ostatnio tez mialem taka nadzieje, nowa instalka najlepsze rozwiązanie.

Link to post
Share on other sites

czy wy też zaobserwowaliście mnóstwo cziterów na serwerach? Szczególnie ruskich i niemieckich? Polecacie jakieś gdzie nie biegają takie łajzy? Posiadam zwykłego i B2K.

 

bez b2k, duży podbój, HC, niemiecki , fajnie się gra: >GPR< 24/7 HC - Fast vehicle respawn - XLRStats Edytowane przez Pafel
Link to post
Share on other sites

polacy też używają, spotkałem takiego co samolotem head shoty dawał ...

 

Aha, i gdzie tu jest hakerstwo? Samolot w BF3 jak niemal każdy inny kawał żelastwa używa POCISKÓW do zabijania, tak samo możesz strzelić łebszota z czołgu czy helikoptera...
Link to post
Share on other sites

Co do mojego problemu to problem został rozwiązany. Po prostu mój młodszy brat pobawił się w programie MSI Afterburner i karta chodziła cały czas na 30% prędkości wentylatora co skutkowało przegrzewaniem się karty. Ogólnie na moim zestawie gram na wysokich detalach i około osiągam 40fps, Kto chętny do pogrania w trybie współpracy aby odblokować nowe bronie to proszę o kontakt na pw albo w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

grałem bardzo dużo ale przestałem,, znam wiele tricków, strzelałem z Abramsa do nadlatujących samolotów i trafiałem :D oczywiście gdy były na niskim pułapie :P, do helikopterów strzelałem, także trafiałem ... do czołgów z bardzo dużej odległości też ich rozwalałem, a od dawna już nie grywam w bf3 gdyż po prostu DLC nic nie wniosło żadnej świeżości ... ten Close Quarters i ten najnowszy Dogrywka czy jak to tam się zwie :P to mogłoby być jedno DLC to prawie to samo ...

Link to post
Share on other sites

Siema ostatnio napaliłęm sie na BF3 i tu pojawia sie problem otóż musiałbym zainwestować w nowy piec, a że budżet ma dosc ograniczony to tu moje pytanie czy BF3 będzie chodził na ultra/high na multi  przy 1680X1050 na i3 plus hd 7770 czy dołozyć na 7850/7870 czy najlepiej zainwestowac w i5 z 7770/7850??

Link to post
Share on other sites
Siema ostatnio napaliłęm sie na BF3 i tu pojawia sie problem otóż musiałbym zainwestować w nowy piec, a że budżet ma dosc ograniczony to tu moje pytanie czy BF3 będzie chodził na ultra/high na multi  przy 1680X1050 na i3 plus hd 7770 czy dołozyć na 7850/7870 czy najlepiej zainwestowac w i5 z 7770/7850??

Na i3 to na medium możesz sobie pograć jak masz dobre GPU do pary.

Bierz i5, to podstawa do dobrego framerate, GPU? Przyznam się, na AMD/ATI ni cholery się nie znam i pozostawiam to innym forumowiczom.

Prócz tego, irytuje mnie pewna kwestia, dlaczego zdecydowana większość graczy (zwłaszcza z ograniczonym budżetem) zapiera się na Ultra? Różnice między Low a Ultra są niemal marginalne...

Spójrz i porównaj:

Ultra

Low

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites
Są nie mów że nie ma,ale miedzy Wysokimi a Ultra to już nie ma tu więcej :)http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Battlefield_3_PC_-_premiera_i_testy_wydajnosci-4187/strona/15971.html

Jest ciemniej i gra jest bardziej rozmyta, to są te różnice. Jedynymi zmianami jest cieniowanie które sprawia że nadmierny kontrast i masa bezużytecznych filtrów utrudniających wykrycie wroga staje się jeszcze trudniejsze, dzięki postoje, zostaje w trybie kartonowym.

Edytowane przez Mofixil
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...