Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

masz najnowszy orgin ? nastepnym razem jak robisz format to

Jeśli całkowicie USUNIESZ aplikację Origin, skasowane zostaną pliki .crc, odpowiadające za sprawdzanie, czy Twoje gry są uaktualnione do najnowszych wersji, itp. Jeśli przy następnym logowaniu Origin tych plików nie znajdzie, zacznie pobierać gry od początku.

 

Jeśli z jakiegoś powodu musisz usunąć i ponownie zainstalować aplikację Origin, a zainstalowałeś wcześniej obsługiwane przez Origin gry takie jak BF3 czy FIFA 12, przed usunięciem aplikacji wykonaj kopie następujących plików.

 

Przejdź do C:\ProgramData\Origin\DownloadCache.

Odszukaj pliki “xxxxx.file_crcs”.

Skopiuj te pliki do innego katalogu (Pulpit itp.).

Usuń i ponownie zainstaluj aplikację Origin.

Przenieś pliki CRC z powrotem do katalogu DownloadCache.

Uruchom aplikację Origin i wczytaj swoje gry.

 

Origin nie powinien pobierać gier od nowa.

 

 

 

1) Robisz kopię plików Origina tak jak zostało to opisane na stronie pomocy EA

https://help.ea.com/...stalling-origin [help.ea.com]

 

2) Robisz kopię zapasową folderu "C:\Program Files (x86)\Origin Games\Battlefield 3" lub "C:\Program Files (x86)\Origin Games\" w zależności od tego czy masz tylko BF3 czy więcej gier.

 

3) Format

 

4)Ponownie instalujesz Origin

 

5)Robisz restart komputera

 

6)Jeżeli origin uruchamia ci się automatycznie to zamykasz go (najlepiej zabić proces w menadżerze zadań)

 

7) Kopiujesz pliki z kopii zapasowej na swoje miejsca (patrz punkt 2 i 3)

 

8) Odpalasz Origin, klikasz prawym przyciskiem na BF 3 i klikasz "napraw insralację"

 

9) GRASZ!!

Link to post
Share on other sites

Czesc

Mam problem z grą a raczej z pecetem.

Otoz obojetnie czy wlacze bf3 na ultra i full hd czy na 1280x720 i low to przy 50-70fps gra mi sie zacina.

Nie wiem czego to wina ale przypuszczam ze pamieci RAM. Dysk odpada poniewaz kupilem nowy 2 tyg temu.

Moj sprzet:

AMD Phenom II X4 955 Black Edition 4Ghz, napiecie 1,425 volt

Gigabyte GTX 670 Windforce 3x OC

GoodRam 2x2GB DDR3 1333Mhz

WD Caviar Black 1TB Sata III

Asus M5A87

Be Quiet! Straight Power 600W

 

I nie wiem czego wina i pisalem na forach i pisali mi ze mam wymienic ramn a conajmniej 8gb i juz chcalem kupic ale pomsyslalem ze jeszcze tutaj napisze.

Pozdrawiam i licze na pomoc:)

W Borderlands nie zacinalo na very high i full hd bylo caly czas 60 fps.

Link to post
Share on other sites

Czesc

Mam problem z grą a raczej z pecetem.

Otoz obojetnie czy wlacze bf3 na ultra i full hd czy na 1280x720 i low to przy 50-70fps gra mi sie zacina.

Nie wiem czego to wina ale przypuszczam ze pamieci RAM. Dysk odpada poniewaz kupilem nowy 2 tyg temu.

Moj sprzet:

AMD Phenom II X4 955 Black Edition 4Ghz, napiecie 1,425 volt

Gigabyte GTX 670 Windforce 3x OC

GoodRam 2x2GB DDR3 1333Mhz

WD Caviar Black 1TB Sata III

Asus M5A87

Be Quiet! Straight Power 600W

 

I nie wiem czego wina i pisalem na forach i pisali mi ze mam wymienic ramn a conajmniej 8gb i juz chcalem kupic ale pomsyslalem ze jeszcze tutaj napisze.

Pozdrawiam i licze na pomoc:)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Blue leglne patrz na opinie zaufany sprzedwca (znalazłem jeszcze za 39.90 też niby opinie ok) shadloger musiał by około dołożyć z 50zł

 

No może i tak ale niech nie zrobi tego błędu co ja i niekupi BF3 za 130zl a potem Premium za 90zl , nw ze ta gra jest taka *****ista ;D Edytowane przez shadloger
Link to post
Share on other sites

A ja mam taki problemik, na mapce podglądu pola bitwy na niektórych mapach mam pokazana całą mapę pola bitwy (wszystkie flagi i bazy) przez co wszystko nakłada się na siebie i nie widzę poszczególnych graczy, jest to szczególnie denerwujące jak się jeździ czołgiem w ciasnych uliczkach i używa skanera, bo po prostu nic nie widać. Spotkał się ktoś z takim problemem i jak go rozwiązać?

Link to post
Share on other sites

A ja mam pytanko odnośnie kamuflaży do broni. Czy ktoś może mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie można je odblokować w podstawowych broniach ? Mam Premium i w zakładce Assignments widzę możliwość odblokowania tylko do kilku poszczególnych broni jak F2000 czy UMP-45. Jak to jest z innymi pukawkami ? :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...