Skocz do zawartości

BATTLEFIELD 3 - PROBLEMY


Recommended Posts

Problem z BF3

Witam

Problem dotyczy tylko ustawień z włączonym MSAA x2 lub x4 i pojawił się jakiś czas temu. Po załączeniu tej opcji pojawia się pełno dymu a niektóre cienie(np pod samochodami robią się całkowicie czarne tak samo jak ich szyby) Podejrzewałem sterowniki ale zmienilem z 12.8 na 12.6 i nic nie dało... Wie ktoś co jest tegto powodem?

 

komp:

7870 GBT

2500k

8Gb kingston 1600MHz

Corsair 600W

Z68X-UD3-B3

Link to post
Share on other sites

Kupiłeś same premium, czy premium edition (podstawka + premium)? :P

 

Bo jak to pierwsze, to masz tylko odblokowany dostęp do dodatków, żołnierz pozostaje ten sam ;)

Jak druga opcja - musisz mieć drugie konto origin chyba nawet ;)

Link to post
Share on other sites

czy pujdzie mi bf3 (jeśli źle wpisałem posta to przenieście go jeśli sie da

 

 

Procesor - Intel Pentium Dual Core e6300 2.8GHz (dwurdzeniowy)

 

Płyta Główna - P5G41- M SI

 

Ram - 3GB CL5

 

Grafika - Ati Radeon HD4850 512MB DDR3

 

System - Win 7 Home Premium

 

pójdzie ci
Link to post
Share on other sites

czy pujdzie mi bf3 (jeśli źle wpisałem posta to przenieście go jeśli sie da

 

 

Procesor - Intel Pentium Dual Core e6300 2.8GHz (dwurdzeniowy)

 

Płyta Główna - P5G41- M SI

 

Ram - 3GB CL5

 

Grafika - Ati Radeon HD4850 512MB DDR3

 

System - Win 7 Home Premium

 

Jedynie na metro zagrasz
Link to post
Share on other sites

Nieprawidłowa licencja. Kod przyczyny = Missing DLL: dxgi.dll Function: CreateDXGIFactory1.

Co robić? Dodam że nie dawno wymieniałem kompa na nowego co wiązało się z formatem dysku. A wcześniej działał.

@jacekgothic sorry za problem nie zauważyłem tego tematu :/ Dodatkowa jakbyś mógł wytłumaczyć o co chodzi z tym visualem c++ :D

Edytowane przez kubic22562
Link to post
Share on other sites

mam prosbe dopiero teraz zauwazylem ze zmienil mi sie wyglad tego Origina grzebałem w opcjach i nigdzie nie moge znalezc zakladki aby zmienic wyglad tego programu pamietam wczesniej byla mozliwosc dopasowywania wygladu wie ktos jak to zmienic kompletnie podoba mi sie aktualny pojawil mi sie jakis pasek z zmiana wielkosci ikonek zainstalowanych gier wczesniej origin byl troszke ,,inny,,

 

 

http://imageshack.us/a/img402/4633/rtrte.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Cześć, przed chwila zrobilem format dysku "C" bo komp mi zamulał niemilosiernie... i tu sie pojawia problem. Pozostale partycje sa w takim stanie jak przed formatem i wlasnie tam mam zainstalowanego BF3 oraz FIFE 13 (oczywiscie oryginalne). Mozna jakos odpalic gre bez ponownej instalacji? Z FIFA nie bedzie problemu bo mam wersje pudelkowa... ale BF3 kupilem sam klucz i do tego premium. Nie mam zamiaru sciagac okolo 30-40gb na transferze 500kb/s. Podstawa BF'a zajmuje ok. 16gb + aktualizacje 10gb (wszystkie od czasu premiery) + Powrot do Karkand 2,5gb + Walka w zwarciu 4,5gb + Sily Pancerne 4gb. Mozna liczyc na pomoc z waszej strony? Z gory dzieki ;D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...