Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

1 maja dużo osób skorzystało z trzy centowych kos na rynku steam i innych skinów po tyle samo :D ciekawe co teraz valve zrobi i o co wg chodziło z tym że kosy były po tyle centów i skiny.. sam próbowałem coś kupić ale wtedy zablokowali rynek :D

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

Wtrącę się do dyskusji

Tak czytam te posty odnośnie rang.

Gram w CS GO od ponad 1.5 roku

Przez ponad rok siedziałem na tych zakichanym szeryfie, grając sam lub czasami ze znajomymi udało mi sie 2 razy wbić LE ale później znowu spadałem bo grałem solo.
Od pewnego czasu zacząłem więcej grać DM, zmieniłem trochę sposób grania i wróciłem do tych MMów, bo chciałem coś więcej wbić.

najpierw, na 8 meczy miałem około 7 wygranych, w każdym otwierałem albo byłem drugi, nigdy ostatni i wbiłem orła. Po kolejnych 8 meczach, miałem wygrane tylko 3 + 1 remis ale znowu, w każdym meczu otwierałem i robiłem po 30 fragów, raz chyba zdarzyło się że byłem ostatni ale ku mojemu zdziwieniu, po tym remisie wpadła mi ranga LEM. I do tego momentu grałem SOLO w 90%. Zacząłem grać z 4 innymi ziomkami i po 10 wygranych meczach wbiłem supreme'a. Co moge powiedzieć? System MMów jest dziwny, ciężko go zrozumieć ale jak widać nie trzeba tylko wygyrwać żeby wbić, bardziej tutaj chodzi o ogólny performance w grze (coś a'la RWS na ESEA)

Link to post
Share on other sites

 

 

mnie śmieszy jak strzelam w kogoś kto stoi, za nim na ścianie plama krwii i 0 zadanych obrażeń 

 

To wszystko da sie wycwiczyc, w koncu dojdziesz to tego kiedy bedziesz widzial krew i zadane obrazenia. 

Link to post
Share on other sites

Ja polecam przerzucić się na ESEA. Fakt, kosztuje to 6 czy 7 $ miesięcznie ale imo warto. Bardzo dobre, 128ticketowe serwery, antycheat a do tego dość wysoki poziom. Można też spróbować zagrać CEVO bo jest za free a serwery też ma bardzo dobre, tylko że czasem jest problem znaleźć ludzi do gry. W ostateczności Faceit tylko że jedyną rzeczą jaka odróżnia go od MMów to 128 ticketowe serwery..cheatów tam lata pełno, ale wiadomo, zdecydowanie mniej jak na mm

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wywalnie ruska w 2 rundzie, i jakos poszlo. Polecam kazdemu.http://iv.pl/images/13117739416759162202.jpg


http://iv.pl/images/73562924436269152611.jpg

 

izi pizi lemon squzi = ogar team i info, az sie nie chce nowego mm rozpoczynac i na ruskich trafic.


Poleci ktos jakis server DM headshots only

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...