Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

Kucanie sie buguje nawet jak jestes wcelowany ze za szybko sie przemieszcza. A ile trzeba miec przegranych zeby spac z rangi? bo narazie trafiaja sie same bylaty.


Grac z randomami i przegwywac na elitarnych silvkach czy team i wygrywac na 4zloto? 

Link to post
Share on other sites

Różnie. Na jednym koncie spadłem po 3 meczach z szeryfa pod rząd przegranych, a na drugim po 5+remis. Nie ma jakiegoś wyznacznika po ilu meczach spadniesz.

 

I jedyna gra, to z drużynką, nic tak nie psuje gry jak randomy. 

Link to post
Share on other sites

ja aż tak na Ruskich nie narzekam ale za dużo ich jest i część z nich sprawia jakby mieli ciężkie dzieciństwo.

Wczoraj grałem z 4. Premade jakiś grali i jeden miał silny ból du*y, że nie rozumiem o co mu chodzi a jedyne co po eng mówił to fucking retard...

Udało się samotnie awansować do MGE, ale jakoś nie widzę dalszego awansu bez grania ze stałą ekipą. Jeśli ktoś ma ochotę to PW

Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanie: jedynym sposobem na 'normalny' format powtórki/dema z meczu jest jego nagranie przez fraps`a/msi afterburner`a? Przeszukałem cały folder csa i tylko .dem znalazłem  :(

 

Chciałbym sobie zachować nagranie z chyba najlepszego meczu jakiego do tej pory rozegrałem  :P

 

 

Nie wiem czy tak dobrze zagrałem czy po prostu na takich 'dobrych' graczy trafiłem...

http://i.imgur.com/52xtq7U.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites

Zewnętrzny program tak jak wspomniałeś, lub jezeli zależy Ci na jakości to- linkowałem już tutaj gdzieś wcześniej https://www.youtube.com/watch?v=I0jYZ9xstXw

Mimo wszystko, dema z zakładki "moje mecze" tracą dużo na odwzorowaniu prawdziwej gry przez dużo mniejszą ilość ticków, dlatego zalecam samemu zapisywać dema przez "record nazwa" w konsoli.

Link to post
Share on other sites
Chyba gaben sie zlitowal po 3 ugranych rundach jest zloto1. 

 No to gratki, ja w s4 siedziałem kilka miesięcy. I albo był win albo lost i tak cały czas. Gdy znalazłem drużynę to już po 2-3 tygodniach wbiłem do g2 :) I się jakoś utrzymuję, ale denerwują strasznie smerfy i duża ilość cheaterów. Gramy sobie, gramy, wygrywamy 5:0 i zaraz zaczynamy przegrywać i kończymy z wynikiem 7:16.....

Edytowane przez Aragorn96r
Link to post
Share on other sites

To się nazywa comeback przeciwników ;D ale w top drużynach ma to miejsce na ogół po zmianie stron albo pod koniec mapy gdy przegrywają do 13/14. 5-0 to wygrana pistoletowka plus dwie kolejne eco (albo force) plus wygrana 4 runda i 5 znów eco. Przynajmniej jeśli przeciwnik po CT bo od terro różnie ekonomia wygląda zależnie od podkłada nią bomb itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...