Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

Ja teraz przesiałem się na Overwatch'a i będę wspomagał się BF'em Jedynką. 

Doszedłem do wniosku, że na wyższych rangach, gdy gra się na bieżąco (czyt. jest się w formie) to zazwyczaj gra timing, a nie skill, który jest +/- wyrównany.  Irytujące jak losowość w HS'ie :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Problem w tym, że CS nie ma konkurencji.

 

Mimo, że już wszystko osiągnąłem, global done, lany zaliczone to nadal mam chęć gry ( która stopniowo jest odbierana przez kolejne aktualizacje ).

R6S naprawdę jest świetny, ostatnio zagrywam się z ekipą i ciężko się oderwać ;).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na trybie turniejowym najgorszy jest ten tickrate... Gdyby dali 128 to grałoby się o wiele przyjemniej. Takie strzelanie z glocka na dystans jest o wiele przyjemniejsze na 128 niż na 64.

To fakt, ale nikt nie zabrania grać faceity, challengeme.gg itp. 

 

R6S naprawdę jest świetny, ostatnio zagrywam się z ekipą i ciężko się oderwać ;).

Będzie ciężko przekonać ekipę do zmiany gry :c Ale dzięki za propozycję.

 

Ja teraz przesiałem się na Overwatch'a i będę wspomagał się BF'em Jedynką. 

Doszedłem do wniosku, że na wyższych rangach, gdy gra się na bieżąco (czyt. jest się w formie) to zazwyczaj gra timing, a nie skill, który jest +/- wyrównany.  Irytujące jak losowość w HS'ie :D

Bo ja wiem.. Na wyższych rangach liczy się współpraca, przewidywanie gry no i umiejętność strzelania hs rzecz jasna..  Boostowałem sporo kont i na niższych ludzie po prostu nie myślą, mają opóźnioną reakcję.. Wbij Supreme, Globala i zobacz jaką przyjemność może dać ta gra grając na naprawdę przyzwoitym poziomie ze stałą ekipą ;)  

 

@FeX, w 1.6 grałem bardzo krótko, ale po tych updajtach aż mam chęć pobrać i przypomnieć sobie jak wyglądał stary dobry cs :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...