Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

ja wczoraj nie mogłem wytrzymać tego jaki ping miałem, było to między 100, a 300 i tak skakało cały czas, komputer mam podłączony kablem od routera i z ciekawości zaktualizowałem firmware, okazało się że mam przestarzały, zresetowałem ustawienia routera, zrobiłem rebooot, poustawiałem wszystko od nowa i jakimś cudem spadł do 40-60

Link to post
Share on other sites

Macie może taki problem z CSem, że Was tak jakby cofa o sekundę? Jakby był problem z łączem, ale na internet zdecydowanie nie mogę narzekać - pingi bardzo niskie, duży transfer, problem występuje tylko w CSie. Dzieje się to losowo, raz jest problem, raz go nie ma. Jak już jest, to z częstotliwością raz na trzy minuty.
Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

@@Karol1701 A myślałem że tylko ja tak mam. Mimo pingu nieprzekraczającego 60, 0% loss i choke, a czasami mnie cofa, albo pokazuje się komunikat w prawym górnym rogu że rozłączono z internetem i ponowne połączenie za 25 sek, coś takiego. Albo jak jest animacja odbezpieczania broni to nie chodzi ona płynnie. Wczoraj miałem takie lagi że aż modelu broni nie było widać, a strzelać było można.

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/443952397495590936/B2FAD9A38FDFDA125087E6047CA229D43F1651EE/

Link to post
Share on other sites

Problem z połączeniem miałem może ze dwa razy, także to mnie aż tak nie nęka. Ale to, co opisałem dzieję się zarówno na MM (o wieeeele rzadziej), casual'ach/dm oraz na serwerach społ., nawet na 128 tickrate. Muszę zwrócić uwagę w takim razie na pingi innych... Współczuję DeXtrous, bo cofanie to nic, w porównaniu do rozłączania :/

Link to post
Share on other sites

Przecież operację są właśnie dla biednych :D, bo kupując operację dropią skrzynki wartę dużo więcej niż się zapłaciło...

W ten sposób do gry nie włożyłem ani centa, a z każdą kolejną operacją mam więcej pieniędzy.

Tak na oko to już 200€ z itemów zebrałem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...