Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

Wszystko zależy ile mvp masz w meczu i iloma rundami przewagi wygrywa mecz twoja drużyna. Poza tym jeżeli w przeciwnej drużynie są ludzie z wyższymi rangami i wygrywasz taki mecz to też szybciej rośnie ci "lvl" a jeżeli w przeciwnej drużynie są niższe rangi niż twoje wtedy tracisz dużo więcej punktów. 

Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru się spinać jakoś szczególnie aby awansować, nie te lata. Hertzklekotów mogę dostać jakiś albo zapodam piąchę w ekran LCD. Też wydaje mi się że jedynym logicznym wyznacznikiem jest gwiazdka MVP oraz różnica wygranych rund. Pomijam już taktykę czy zagrania typu dym - flash - nożem w ucho bo gdyby to komp analizował to by się zjarał. Jest jeszcze kwestia celności, w końcu elita zabija jednym strzałem, a taki ja sadzę magazynek w jednego przeciwnika.

 

Ogólnie to mnie rozdupc... a gierka wczoraj, przez problemy z połączeniem z serwerem dostałem bana. Wywalało mi w konsoli jakieś błędy typu corupted packet xxxxx czy jakoś tak, nie zdołałem ogarnąć i dołączyć powtórnie.

 

Tak czy siak może uda mi się w końcu awansować, temat dodaje do obserwacji bo ciekawe klimaty są zwłaszcza z ytuba.

Link to post
Share on other sites

A oco chodzi z tymi przerwami 24h zagralem 2 mecze i ban na 24h potem znowu 2 mecze i znowu ban wszystkie mecze wygralismy i w 3/4 bylem 1 w tabeli. Tak juz bedzie zawsze? (mecze turniejowe) czy tylko do czasu pokazania rangi?

Link to post
Share on other sites

I ten język, wszyscy ich rozumieją a te kropeczki każda w inną stronę leci, jakaś dzika taktyka z Syberii chyba. Jak dotąd to nieźle mi się grało z naszymi, oraz o dziwo z niemcami, powiem tak że po jednym meczu turniejowym dowiedziałem się więcej niż po 15 meczach z ruskimi lemingami.

Link to post
Share on other sites

Szkoda tylko ze jak oni dedna i jesteś sam na 5 to zaczynają ci krzyczeć (po rusku) spamować na czacie (ruskim alfabetem) ze po 1 nie słyszysz enemi po 2 zawala ci na pól ekranu kreskami z ichnego alfabeta. Już nawet z chińczykami się lepiej gra bo coś po angielsku powiedzą od czasu do czasu. No ale nie od tak wymyślono ruski wjazd.

Link to post
Share on other sites

@up, to co mają co niektórzy robić? :P Nie grać w ogóle?

Nawet grając z randomami czegoś tam się uczysz, a jak jesteś dobry to awansujesz tak czy inaczej. Ja tam mam paru gości z którymi gram. Wiadome, wszyscy jesteśmy biednymi silverami, bo ja w żadne fpsy nigdy nie byłem dobry, ale co najbardziej się liczy to ta komunikacja. Chociaż jak parę razy spotkałem ruskich na mmie którzy coś tam mówili, dawali info to też było nie najgorzej.

 

EDIT. Tak swoją drogą - obstawia ktoś coś jeszcze? Ja po mega nieciekawym początku póki co mam inventory warte >40 euro gdzie zaczynałem z 15. Tak ostatnio zobaczyłem, że im dłużej się tym interesuje, oglądam w miarę meczyki i czytam reddita tym jest łatwiej. Zacząłem też się sugerować bardziej właśnie swoją opinią i nie brnę dalej ślepo w analizy i typy innych. Jak na razie idzie całkiem dobrze.  :P

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

Narzekają bo Polacy są dobrzy w cs-a :)

jakieś statystki prowadzisz ? doszedłem do któregoś kałacha ,czyli nie za wysoko, jednak w żadnym wypadku nie mógłbym napisać ,że się czymś wyróżniamy na tle innych.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...