Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

podnieśli cene m4a1s to mogli by tez dac wiecej ammo :) a nie 20/40

Nie. Ma mieć mniejszy recoil od M4A4 i tyle samo ammo?

 

Znerfienie CZty jak najbardziej na plus, chociaż myślę, że ją niedługo nieco poprawią.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie. Ma mieć mniejszy recoil od M4A4 i tyle samo ammo?

 

Znerfienie CZty jak najbardziej na plus, chociaż myślę, że ją niedługo nieco poprawią.

lol jaki mniejszy recoil? każdy płacze że popsuli m4a1s nawet neo pisał na swoim fb o tym ;p i dlatego kazdy przechodzi na stare m4a4 wiec nie wiem o co be

Link to post
Share on other sites

Ktoś wytłumaczy, jak działają skinki w tej grze? W sensie jak je mogę zdobywać? Muszę zdobywać paczki i kupować klucze za ojro ojro, czy jakoś za darmo mogę dostać? Kupiłem csgo przedwczoraj i nie wiem nic.  :P

Jedyne co mnie zdziwiło, to to, że mogę wygrywać tylko po dwie gry rankingowe na dzień, aż do uzyskania rangi. 

Link to post
Share on other sites

Taa, już wiem co. Miałem użycie GPU na poziomie ok. 50%, włączyłem renderowanie wielordzeniowe i użycie gpu już jest na poziomie 100%, a klatek jakoś średnio 240. Różnicy i nie widzę, a temperatury mniejsze, to wyłączyłem to renderowanie. :P

Link to post
Share on other sites

W zupełnie losowych momentach na matchmakingu. Czasami wywalilo mnie dwa razy, nawet trzy razy na mecz, czasami zagralem caly bez wiekszych problemow. Na botach 5v5 jak i na serwerach nie ma problemów chyba, w sumie dużo nie gralem tam, ale bylo ok. Tylko matchmaking. :P

 

Próbowałem sprawdzać spójność plików steam, uruchamiać jako administrator lub w trybie zgodności z XP SP3 nic nie pomogło, dopiero wyłączenie tej opcji. Może do tej pory coś się zmieniło, bo i takie przypadki miałem, że nagle działa ok, ale nie próbowałem ostatnio włączać tej opcji.

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...