Skocz do zawartości

[MULTI] Counter Strike - seria


Recommended Posts

Ciekawa sytuacja. Jeszcze tydzień temu grałem z tym renderowaniem wielordzeniowym włączonym, i miałem tak po 2-3 crashe na jeden mecz. Dzisiaj w video.cfg zamiast domyślnej opcji "2" jeśli chodzi o to renderowanie zmieniłem na "-1" tak jak się doczytałem gdzieś tam. Zagrałem dzisiaj trzy mecze i było git, a już fps nie skacze. 

 

Druga sprawa, to chyba dawno nie czułem się tak słaby w jakąś grę mmo. Jakieś bfy, lole czy inne gierki mi szło nieźle, gdzie w csgo w 80% przypadków zamykam. Nieźle. :P

Link to post
Share on other sites

 

Najpierw to ustaw rate'y wpisując w consoli:

rate "128000"
cl_cmdrate "128"
cl_updaterate "128"
cl_interp "0"
cl_interp_ratio "1"
 
I nie przesadzaj z wysoką czułością w grze.

 

A czego tak dokładnie te komendy dotyczą? Po nazewnictwie wnioskuje że coś związane z interpolacją  i tick ratio , a dokładniej?

Link to post
Share on other sites

Takie crashe przy zmianie mapy też kiedyś miałem. Oczywiście po jakiejś aktualizacji tak się stało. O tej opcji nie pomyślałem a kombinowałem z ustawieniami grafiki. Ustawienie detali na niskie poprawiło sytuację. Obecnie już nie mam problemów - pewnie w którejś aktualizacji coś poprawili.

Link to post
Share on other sites

Wtf, wczoraj na jakoś 9 meczy wygrałem 7. Dzisiaj wchodzę po przegranej pisze, że moja ranga uległa przedawnieniu, gram nexta, wygrywam i spadek rangi. Co lepsze pamiętam, że wczoraj miałem 41 meczy wygranych, gdzie dzisiaj mam 35. O co chodzi? xd

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

W sensie, że grałem razem z cheaterem te wszystkie gry? Bo to by znaczyło, że któryś z moich znajomych cheatował, tak? Bo nawet jeśli, to ja chyba z żadnym z moich znajomych nie grałem aż 8miu meczy, bo tyle zostało anulowanych. 


Właśnie, żeby coś kupić, np. jakiegoś skinka, czy cokolwiek innego to co muszę zrobić? Bo mam ten rynek zablokowany, i jest napisane, że muszę dokonać jakiejś płatności czy coś. Nie dochodziłem, bo liczę, że każdy wie o co chodzi i ktoś mi to wytłumaczy. Z góry dziękuje. :P

Edytowane przez Kz3Ko.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...