Skocz do zawartości

[MULTI] Call of Duty - seria


Recommended Posts

nie rozumiem za bardzo....

ja w sumie gram jakieś 4d8h, co daje....skromne niecałe 110h :)

wczesniej miales tag BMK (chyba benchmark xD) :co:

 

A DLC z pięcioma mapami za 50zł

 

FAIL tygodnia, za tyle to ja kupię key'a do BC2, co jutro uczynię

a gdzie to widziales?
Link to post
Share on other sites

50zł za key do nowego BFa?? Hmm, za tyle to mogę kupować gry! ;)

Dawaj linka ;)

To jest nie do końca nowe, ale oryginalne konto, key pochodzi ze strony plati.ru :)

 

www.plati.ru

 

Kupuje się tam same keye (dostajesz skan), wszystko działa, stronka długo funkcjonuje :co:

Link to post
Share on other sites

U mnie Steam pokazuje 401.7 godz. :cenzura:

 

Co do DLC, jakoś mapy z Cod 4 nie pasują mi do MW2. Po prostu moim zdaniem gra trzyma nieco inny klimat, niż 4. Jeżeli natomiast chodzi o ACR, to z reguły gram z perkami: Kieszonkowiec (nie ma to jak szybszy ADS), Moc Obalająca (standard na zwykłych trybach gry), Komandos (jakoś jestem już do niego przyzwyczajony).

Link to post
Share on other sites

@zeratul : juz bez klanu ... znudzilo sie? xD

nie rozumiem za bardzo....

ja w sumie gram jakieś 4d8h, co daje....skromne niecałe 110h :cenzura:

wczesniek miales tag BMK (chyba benchmark xD) :sciana:

aha....miałem BMK, bo grywał to z kubbakiem, to z Michałem to z dRUGsem a to z nimi wszystkimi i wypadało zaznaczyć, że my razem byliśmy....

a teraz zdjąłem, bo dRUGs'a rzadko spotykam, a reszta nie gra...

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

aha....miałem BMK, bo grywał to z kubbakiem, to z Michałem to z dRUGsem a to z nimi wszystkimi i wypadało zaznaczyć, że my razem byliśmy....

a teraz zdjąłem, bo dRUGs'a rzadko spotykam, a reszta nie gra...

pozdrawiam

wszyscy na BC2 ida :sciana: ... odemnie z klanu tez niektorzy do wydania DLC (a raczej do unormalnienia ceny xD) ida na BC :cenzura:

Link to post
Share on other sites

a tryb atomówka gdzie :sciana: :sciana:

ten Moshpit brzmi ciekawie...walka w zwarciu, tzn wracam do n00B-tuby :sciana: :sciana: :/

pozdro

Tak odnośnie noobtuby to dzisiaj zmiażdżył mnie jeden gość przeciwko któremu grałem. Ten łeb ustawił się ze snajperką tak, że ciężko go było dojść (chyba mapa sub base), a jako, że chciałem sobie dla sportu odblokować strzelbę przy ACR to przełączam na GL i w niego, a on w tym momencie ma czelność wyzywać mnie od noobtub - camper pi :cenzura: ...

 

Ludzie mają tupet

Link to post
Share on other sites

a tryb atomówka gdzie :sciana: :sciana:

ten Moshpit brzmi ciekawie...walka w zwarciu, tzn wracam do n00B-tuby :sciana::/:P

pozdro

Tak odnośnie noobtuby to dzisiaj zmiażdżył mnie jeden gość przeciwko któremu grałem. Ten łeb ustawił się ze snajperką tak, że ciężko go było dojść (chyba mapa sub base), a jako, że chciałem sobie dla sportu odblokować strzelbę przy ACR to przełączam na GL i w niego, a on w tym momencie ma czelność wyzywać mnie od noobtub - camper pi :cenzura: ...

 

Ludzie mają tupet

Jesli sniper to nie kampil ... co ma ze snipe biegac po mapie i wyskoczyc solo z np: p90 ... zastanow sie :sciana:

A ja dzisiaj na dowolnym nabilem IEM i nie zdazylem go uzyc :sciana:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...