Skocz do zawartości

Płyta pod i5 2500K do 400 zł


Recommended Posts

Dark Rock z zalmanem stg1, szalony nie jestem żeby na boxie kręcić. Przypuszczam że każdy porównywalny cooler, czy też cooler odpowiedni do kręcenia 4.0Ghz i wzwyż sprosta zadaniu, temperatury będą wyższe przez tranzystory i tego nic nie zmieni, ale nie będą na tyle wysokie żeby swobodnie nie użytkować do 4.2Ghz. (więcej jeszcze nie kręciłem, jak znajdę czas to pomęcze ten procesor i zobacze jak z temperaturami powyżej tego pułapu ale jest tu gdzieś użytkownik który ma 3570k @4.5Ghz na powietrzu) Podsumowując, ivy bridge nie zrobiły wielkiej furory i nie opłaca się przesiadać na nie z poprzedniej generacji, aczkolwiek jeżeli ktoś ma komputer sprzed kilku lat...

O ile z tobą się nie zgadzałem i nawet kłóciłem, o teraz przyznam rację :P. Trochę wk****a ten mit o wysokich temperaturach Ivy Bridge i jak się tego słucha, to aż się rzygać chce (przysłowiowo powiedziane). 3/4 ludzi w du**e siedziało i nawet ich nie miało, a się wypowiadają wielcy znawcy...

 

bierz msi z77a g43 kazdy test pokazuje ze to jest super płyta. Bierz Corei5 2500k bo ma nizsze temperatury niz ivy bridge a co za tym corei5 2500k wyzej podkrecisz :)

Co za pier******e. Miałeś chociaż Ivy? Ską wiesz, że na i5 2500k wykręci więcej? Skąd wiesz? Wszystko zależy od sztuki jaką natrafi i nie prawdą jest, że to właśnie na Sandy więcej osiągnie. Równie dobrze może mu paść przy 4.0Ghz i ani więcej drgnąć.

 

 

Co do tematu:

Ivy = Sandy , jeden pies. Powinieneś z obydwu być zadowolony.

Druga sprawa, to ile można ciągnąć jeden temat o wyborze płyty głównej? Pięć stron? Bierz MSI GD43, lub dołóż do 45. Jeden pies. Do mnie już jedzie i pomimo, że jeszcze jej nie mam, to już jestem zadowolony. Miałem swój powód by ją brać.

 

Powoli dochodze do wniosku, że ten temat to zwykły trolling...

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy potrzebne aż tak ostre słowa, ale co racja to racja.

 

Drogi Hubercie, płyta Gigabyte pomimo dobrej jakości, ma marne chłodzenie a MSI jest zarówno lepiej chłodzona niż Gigabyte jak i lepiej wykonana niż Asrock. Do tego ma 36mcy gwarancji - wybór powinien być oczywisty od samego początku.

 

Co do procesora, połóż na stole 70zł i zadaj sobie pytanie czy leżąc tam dadzą Ci zalety Ivy Bridge, czy przekonają Cie że warto je schować do portfela.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...