Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt Benchmarkowców edycja 15 (USB 15)


Recommended Posts

@Bakak

Gratki za nowego kompa ale mógłbyś napisać dlaczego tyle czasu upłynęło od zakończenia usb a ogłoszenia wyników ???

 

P.S.

Obraz w monitorach z matrycą IPS wygląda dobrze pod warunkiem ze będziesz z niego korzystał w jasnym/oświetlonym pomieszczeniu bo jeśli jesteś "nocnym markiem" to srebrzenie odstraszy cię

Link to post
Share on other sites

No, no, gratuluję. I rzeczywiście zasłużonemu userowi przypadła wygrana. W końcu po długim czasie laureatem w konkursie jest ktoś kogo kojarzę z konkretnymi wypowiedziami :D

 

Hehe, no to rzeczyeiście musiałem z raz, czy dwa napisać coś ciekawego w komentarzach i minirecenzjach :) Dzięki, sprzęt się nie zmarnuje :)

 

@Bakak

Gratki za nowego kompa ale mógłbyś napisać dlaczego tyle czasu upłynęło od zakończenia usb a ogłoszenia wyników ???

Szczerze to nie znam szczegółów, a te informacje, które posiadam są nieprecyzyjne, więc nie chciałbym wprowadzać was w błąd. Wiem napewno, że braki kadrowe w redakcji i okres urlopowy na przełomie sierpnia i września miały na to opóźnienie duży wpływ.

 

P.S.

Obraz w monitorach z matrycą IPS wygląda dobrze pod warunkiem ze będziesz z niego korzystał w jasnym/oświetlonym pomieszczeniu bo jeśli jesteś "nocnym markiem" to srebrzenie odstraszy cię

 

Niestety słabo znam się na monitorach, a potrzebuje coś dobrego do edycji zdjęć i najlepiej niedrogiego max do 1000zł. Jestem nocnym markiem, bo tylko wtedy mam czas na takie rzeczy :\ może coś polecisz? Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Niestety słabo znam się na monitorach, a potrzebuje coś dobrego do edycji zdjęć i najlepiej niedrogiego max do 1000zł. Jestem nocnym markiem, bo tylko wtedy mam czas na takie rzeczy :\ może coś polecisz?

 

Nie znam się dobrze na monitorach LCD ale mogę Ci powiedzieć jedno, ze w cenie 1k nie znajdziesz nic dobrego do obróbki zdjęć.
Link to post
Share on other sites

A pierdoły opowiadasz... nikt nie mówi o profesjonalnym studiu fotograficznym, chodzi o to, żeby to nie była tania TN'ka, gdzie czerwony jest pomarańczowy, a zielony błękitny :P

 

Nowe IPS są całkiem spoko, z krawędziowym LED bierze mało prądu, jest git ;) Do naszych recenzyjnych potrzeb obrabiania foto styka :P

Link to post
Share on other sites

Tylko jaki ten monitor?

 

Jesli uda mi sie sprzedac ten z konkursu i jeszcze stara grafike to w sumie moze bede mial kolo 1200zl na kupno nowego.

 

A moze ktos jest zainteresowany grafika i monitorem lub zamiana?

 

EDIT:

 

Siemka

 

Jednak sprzedaję trochę gratów. Co, za ile i dlaczego? Odpowiedzi znajdziecie w tym wątku: http://forum.benchma...troche-staroci/

 

Pozdro

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

A co powiesz na iiyama PLE 2208HDS-B2? Tani i dobry. Nie mówię że najlepszy, ale sam używam i jestem zadowolony. To, czym się wyróżnia na tle rywali z tego samego przedziału cenowego to wysoka jasność (300cd/m2) i szybki czas reakcji (2 ms). Niestety monitor ma stosunkowo niski kontrast. Ale mimo wszystko ja jestem zadowolony. Zwłaszcza że nabyłem go na promocji za 350zł ;D

Pozdro

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...