Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt Benchmarkowców edycja 15 (USB 15)


Recommended Posts

mich@el - skoro Diego_90 odpowiada BMK i tryb działania MR to czemu na siłę próbujesz go przekonywac do swojego punktu widzenia? Istnieje coś takiego jak wolna wola i każdy ma prawo z niej korzystać, a Ty próbujesz narzucić własny punkt widzenia. Nieładnie :\

Link to post
Share on other sites

mICh@eL czy Ty w ogóle wiesz, co to (http://pl.wikipedia..../Charytatywność) pojęcie oznacza?

Wiem, i to zupełnie nie pasuje to bycia jeleniem na BMK %-)

Ba, pisząc mR chyba nie niesiesz pomocy tym, którzy jej potrzebują... prędzej odprawiasz wolontariat, niż charytatywność czy filantropię :P

 

Istnieje coś takiego jak wolna wola i każdy ma prawo z niej korzystać, a Ty próbujesz narzucić własny punkt widzenia. Nieładnie :\

Usiłuję zrozumieć jak można podciągnąć charytatywność pod naiwniactwo :P

 

Nie chodzi mi o to, że robi za free czy nie patrzy na pkt... ale same warunki już by każdego zniechęciły, redakcja totalnie zlewa na mR, a on dalej swoje... nie potrafię po prostu tego pojąć ;)

Edytowane przez mICh@eL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Panowie wyluzujcie, każdy robi to co uważa za słuszne. Poza tym każdy ma swój kodeks wartości i jak należy żyć. Więc jak jemu (Diego) pasuje pisanie darmowo mR, bo lubi to robić więc niech to robi. Ważne by robić w życiu to co sprawia nam przyjemność (chodzi mi o pracę ;) ). Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Jak jesteś tak wrażliwy na los ludzi i nie popierasz pracy charytatywnej, to wyślij Diegowi X złotych. Wtedy wszyscy powinni być zadowoleni (oczywiście z Tobą na czele)

No ****a gadać jak do ściany... nie mam nic przeciwko wolontariatowi, tylko że Diego marnuje się w mR, gdzie redakcja rzuca kłody pod nogi i ma dział w du**e :P

 

PS. już niedługo redakcja wynagrodzi Diegowi ciężką pracę przy mR

Dostanie oficjalną umowę o wolontariat dziennikarski? %-)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

PS. już niedługo redakcja wynagrodzi Diegowi ciężką pracę przy mR 8)

Ja myślę, że nie ma w tej sytuacji innego wyboru -- to już po prostu zaczyna być widać.

Edytowane przez DANNY__79
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Łamie mnie jednak w kościach, że zwycięzcą będzie nieoczekiwany ktoś z praktycznie zerowym " dorobkiem*** " w serwisie.
Forum nie ma żadnego znaczenia: to czy pomagacie, czy piszecie dobre, rzetelne posty, to że macie 1000 punktów reputacji -- nikogo oprócz samych aktywnych userów forum to nie interesuje.
 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Forum nie ma żadnego znaczenia: to czy pomagacie, czy piszecie dobre, rzetelne posty, to że macie 1000 punktów reputacji -- nikogo oprócz samych aktywnych userów forum to nie interesuje.

Kur.... zgodzę sie ... juz dawno to szlo zauważyć, nie liczy sie to czy ktoś ma 5000 postów i 1000 punktów reputacji, czy ktoś jest moderatorem czy normalnym userem... . Nie pamiętam by jakiś konkurs wygrała osoba z forum która duzo pisze pomaga ma swoja renomę wśród userów ... Wybaczcie ale jak konkursy wygrywaja osoby które na forum pojawiały sie ostatnio dwa lata temu lub logowały specjalnie na konkurs to cos jest nie tak ? Jak patrzyłem userów którzy wygrywają główna nagrodę to na forum 0 postów... a tu wygrywa co najlepsze... Co jak co ale połowa serwisu Benchamark to forum... bez forum nie bylo by nic... Wiem ze narażam sie takim pisaniem no ale Danny masz niestety racje...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem to forum powinno byc brano pod uwage najbardziej ponieważ gdyby to forum bylo syfskie bylo by tez tak gadane o calym portalu, forum stoi na bardzo wysokim poziomie wiec w necie sa tez dobre opinie o nas... Sam benchmark ze strona główna bez forum nie miał by na pewno tak dużej skali "popularności" Rywalizujemy z PCL ... moim zdaniem dla masy internautów benchmark to nie tylko nowe info ze świata pc ale przede wszystkim forum

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nie pamiętam by jakiś konkurs wygrała osoba z forum która duzo pisze pomaga ma swoja renomę wśród userów

Na 15 czy 16 edycji tylko RAZ wygrała osoba z forum. To tylko świadczy o olewczym stosunku redakcji.

Wiele osób jest na forum od samych jego początków i naprawdę zasłużyło sobie na jakieś wyróżnienie. Ale dla redakcji ważniejsze jest kilka minirecenzji i kasa nabita z reklam czy 900 niekoniecznie wartościowych komentarzy od kilku tysięcy postów z poradami...

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...