Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt Benchmarkowców edycja 15 (USB 15)


Recommended Posts

zostają moderatorami, a tak naprawdę są świeżakami i nie mają pojęcia co tutaj się działo 3 lata temu na portalu i na forum

Nie kazdy brał tak aktywny udział we wszystkim jak Ty... ;) A inteligentnie pokazałem ci date ostatniego logowania bo chyba nie był on wstanie wygrać :>

portalu i na forum

przynajmniej teraz maja pomagają a nie siedza w jednym temacie i piszą głupoty :>

Link to post
Share on other sites

przynajmniej teraz maja pomagają a nie siedza w jednym temacie i piszą głupoty  

Po ostatniej aktualizacji statystyk licznik postów obok tego posta wskazuje wartość postów poza Na luzie, więc wypraszam sobie, bo sam lepszy nie jesteś (tylko kilka % :P) :]

Link to post
Share on other sites

Chciałem napisać coś błyskotliwie uszczypliwego, ale jednak wojujących Forumowiczów zostawię w spokoju.

Choć swoje trzy grosze i tak tutaj wcisnę.

 

Macie trochę racji, ale też bardzo się mylicie. Oczywiście należy nagradzać aktywność, ale nie można pograżać się w jakichś skrajnościach. Pierwszy błąd jaki popełniacie to wychodzenie z załozrnia, że nagradzać trzeba tylko tych najbardziej zaslużonych. Co z automatu wyklucza userów z mniejszym starzem, a oni też mają takie samo prawo do brania udziału w konkursach i na takich samych zasadach, bez faworyzowania kogokolwiek. Drugi błąd to plucie jadem na redakcję, zasady konkursowe, lub też zwycięzców. Co jest, delikatnie mówiąc, poniżej pasa.

Zupełnie nie zdajecie sobie sprawy z tego jak ciężko jest zorganizować konkurs, a następnie wybrać zwycięzcę.

 

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich wojowników o sprawiedliwość ;)

 

Pozdro

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Po ostatniej aktualizacji statystyk licznik postów obok tego posta wskazuje wartość postów poza Na luzie, więc wypraszam sobie, bo sam lepszy nie jesteś (tylko kilka % :P) :]

 

eee się bijecie o posty. Gdybym zsumował wszystkie moje konta na bmk -- wyszłoby też już ~6000 i co z tego. Kogo obchodzi ilość postów, poniżej mała próbka:

 

http://www.conowego.pl/forum/uploads/DANNY/inne/scr1.JPG

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co ma jedno do drugiego? Mod jest na forum, ale serwis to zupełnie inna działka.

 

Jak dla mnie, całkiem sporo. Skoro portal BMK nie może istnieć bez swojego Forum w takim wypadku jedno od drugiego jest zależne. Osoba udzielająca się na forum i będąca jego moderatorem chyba w jakimś stopniu jest jego współtwórcą? W takim wypadku jeśli taki ktoś widzi jego "ułomności" to chyba powinien na spokojnie pogadać z wyższym szczeblem zarządzania, a nie wylewać na niego jad poprzez Forum?

A Ty jak sądzisz?

 

Jak oni nie dbają o nas userów to czemu mamy dbać o nich ? nie wrzucam mówie jak jest

 

W takim razie zrezygnuj z moderacji i przestań się udzielać. Będziesz miał o jeden problem mniej.

 

 

I żeby była jasność. Nie bronię BMK, ani żadnego innego portalu, do którego można mieć pretensje o to czy tamto. Poprostu nie lubię wylewania Jadu i zawsze będę to potępiał. Gdyż wszytko można napisać/powiedzieć kulturalniej, bez zbędnego napinania się.

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

W takim wypadku jeśli taki ktoś widzi jego "ułomności" to chyba powinien na spokojnie pogadać z wyższym szczeblem zarządzania, a nie wylewać na niego jad poprzez Forum?

I myślisz że nasze zdanie coś zmieni? Nawet moderatorzy mają mało do gadania

Pierwszy błąd jaki popełniacie to wychodzenie z załozrnia, że nagradzać trzeba tylko tych najbardziej zaslużonych. Co z automatu wyklucza userów z mniejszym starzem, a oni też mają takie samo prawo do brania udziału w konkursach i na takich samych zasadach, bez faworyzowania kogokolwiek.

Trochę pokrętna logika, skoro ktoś bardziej się stara od innych to chyba bardziej zasługuje na wyróżnienie...

 

Drugi błąd to plucie jadem na redakcję, zasady konkursowe, lub też zwycięzców. Co jest, delikatnie mówiąc, poniżej pasa.

Sama idea USB jest jak najbardziej słuszna i chyba wszyscy się z tym zgodzą. Ale zwlekanie z wynikami ponad 2 miesiace to troszkę przesada, nie można było dać niusa na głownej albo nawet na forum że konkurs się przeciągnie?
Link to post
Share on other sites

Każdy ma swoje doświadczenia, lepsze lub gorsze. I wież mi, też miałem kilka spięć w redakcją, ale gdy miałem jakiś problem to nie wylewałem jadu na forum, bo jest to najprostszy sposób wyładowania frustracji, tylko grzecznie upominałem się o swoje. Aż w końcu dopiąłem swego :)

Link to post
Share on other sites

W takim razie zrezygnuj z moderacji i przestań się udzielać. Będziesz miał o jeden problem mniej.

Jakim problemem jest moja moderacja do problemów konkursów czy innych dziwnych spiec ? nie rozumiem twojego toku myślenia.

 

Dla mnie twoje wypowiedzi sa takie ze to my jesteśmy źli bo mówimy jak jest a redakcja jest super bo robi konkursy... Super ze robi ale niech tez normalnie ocenia... nie brać userów z forum pod uwage.. ? Wybacz kpina .. :/

 

"tylko grzecznie upominałem się o swoje. Aż w końcu dopiąłem swego" Podejrzewam ze gdybyś był w takiej sytuacji jak np Danny to bys nic nie zrobił ... Swoja droga Majkel jest jaki jest ale pisze prawdę... widziałem jedna jego rozmowe z redaktorem... powiedział jak jest cała prawde redaktor uciął temat..

Link to post
Share on other sites

@DomiHD2

 

Moje stanowisko jest NEUTRALNE, nie próbuj insynuować, że popieram bardziej redakcję czy też Userów. Poprostu nie lubię plucia jadem i tyle.

 

Mnie osobiście jak coś nie odpowiada to się w to nie pcham, szczególnie jeśli podejmowane przeze mnie

próby zmian rozbijają się o "ścianę".

 

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że zawsze znajdzie się argument, aby komuś dokopać, niezależnie jaka kwestia jest aktualnie na afiszu. Dzieje się to z różnych powodów: zazdrości/zawiści (niestety najczęściej), ukrytych żali, zwykłego pieniactwa i innych.

A może dla odmiany ktoś by pochwalił kogoś za dobrze wykonaną robotę? Ale w polskiej mentalności jest coś takiego, że wszystkich i każdego kto się wybija ponad przeciętność trzeba ściągnąć pod poprzeczkę nad, którą się wybił.

 

Niepotrzebnie zaangażowałem się w tą dyskusję, gdyż widzę, że prowadzi donikąd. :(

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Mnie osobiście jak coś nie odpowiada to się w to nie pcham, szczególnie jeśli podejmowane przeze mnie próby zmian rozbijają się o "ścianę".

To jest dobrze powiedziane. Np moderatorzy: zanim weszli na takową funkcję mogli ustalić (dla przykładu):

- decydując się na bycie tu modem wyrażam wolę zajmowania się forum ~1h dziennie (lub coś w podobie)

- funkcję będę wykonywał rzetelnie i zgodnie z obowiązującym regulaminem, bla bla bla itd

- za wykonaną robotę wymagam jakiejś rekompensaty od właścicieli serwisu/forum w formie choćby prezentu 2x do roku na święta (czy coś w podobie)

- i td.

 

I wtedy mamy warunek jeśli spełniony - wykonuję funkcję! Bo gdy robi się odwrotnie, to znaczy: wejdę, będę dobrym modem, a może ktoś mnie doceni --> zapomnijcie! nikt nie docenia i jak widzi, że może wycisnąć z takiego niewolnika więcej --> robi to bez wahania.

 

A może dla odmiany ktoś by pochwalił kogoś za dobrze wykonaną robotę?

Wszystko zależy w jakie środowisko się wejdzie -- powiem Ci z własnego doświadczenia 9o sobie nie będę jednak pisał): sam współpracuję z ludźmi, dzięki nim żyję ja, dzięki mnie żyją oni -- jeśli widzę, że ktoś się obija -- ganię, daję ostrzeżenie, jeśli widzę, że ktoś sobie nie radzi, a ma potencjał -- szkolę, przenoszę, a jeśli wykonuje wszystko jak trzeba -- chwalę i nagradzam motywując do dalszego działania.

 

Sposób prowadzenia firmy i motywacji pracowników to jednak zagadnienie minimum na mgr -- i osobiście uważam, że każdy szef powinien odbyć spore szkolenie w w/w zakresie, a dodatkowo zrozumieć, że dzięki ludziom o których się dba, ma dobrze i on.

 

//chyba nie potrzeba, abym się już tu więcej wypowiadał.

pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Bakak

Widziałeś kiedyś redaktora gadającego z userami lub nawet Modami czy coś takiego? Ktoś dba o serwis (o forum nie mówię), bo jakoś tego nie widać? Wieczny burdel pod artykułami, a robi się tak samo na forum. BMK może istnieć bez forum, ale nie będzie już tak dobrze, więc mogliby się choć trochę postarać. Każdy moderator robi wszystko dobrowolnie, bo sam tak chciał, a nie słyszałem jeszcze, że ktoś dostał podziękowanie za pracę. Nie zgodzę się, że nie bronisz redakcji. Co nie napiszemy, to uważasz za złe, choć większość pisze prawdę.

Link to post
Share on other sites

chyba powinien na spokojnie pogadać z wyższym szczeblem zarządzania, a nie wylewać na niego jad poprzez Forum?

Tutaj to nie działa, kiedyś jeden redaktor zaglądał do jednego tematu na forum "pytania do redakcji", reszte mieli totalnie w zupie jak też i teraz :P

 

A może dla odmiany ktoś by pochwalił kogoś za dobrze wykonaną robotę?

http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1342701745_zegima_600.jpg

 

< %-) >

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...