Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt Benchmarkowców edycja 15 (USB 15)


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cóż mogę powiedzieć? Wygrałem i bardzo sie cieszę bo nigdy nie było by mnie stać na kupno takiego komputera.

 

Natomiast zestw ,który mi ulepszono składałem prawie 5 lat. Stopniowo dokładałem różne klocki i powstało to co widzieliście w artykule.

Niedługo powinno się pojawić kilka MR na temat USB, o ile starczy czasu to wiecej niż jedna. Opiszę w nich sporo ciekawych rzeczy.

Jedna będzie dotyczyć CFX i masy problemów jakie się z tym wiażą, ale i zalet :)

Link to post
Share on other sites

@Bakak

 

Ta buda tak specjalnie obrysana ?

 

Niestety, ze 3 lata temu postanowiłem przemalować jej wnętrze na czarno, bo nie podobała mi się jego jasna kolorystyka ze względu na fakt, że zrobiłem to w niewłaściwy sposób. Bez odpowiedniego przygotowania obudowy oraz bez podkładu, z czasem farba zaczęła złazić i odrapywać się.

 

Jednak już niedługo ta obudowa stanie się dla mnie poligonem doświadczalnym odnośnie modingu ;)

Link to post
Share on other sites

A jaki miałeś monitorek przed modernizacją?

 

Wcześniej miałem, mam nadal, Benq G2220HD ze strasznie słabym odwzorowanie kolorów. Przyznam się szczerze, że nowego monitora nawet nie miałem czasu rozpakować i sprawdzić jak świeci.

Mam nadzieje, że ma lepsze odwzorowanie kolorów niż poprzedni, choć wątpię :( Zastanawiam się nad sprzedażą i kupnem czegoś z matrycą IPS, gdyż ostatnio bardzo dużo pracuje z obróbką zdjęć do recenzji.

 

A co? Chciałeś się zabić?

Takie uszczypliwości są niepotrzebne.

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Nawet nie wiedziałem, że tyle mineło :P Rozśmieszły mnie to Stary komputer Bakaka posiada całkiem silną kartę graficzną (Radeon HD 6870 X2), ale wyposażoną jedynie w 1GB RAM

Niestety Marcin miał sporo racji w tym co napisał, ta grafika cierpi na niedobór pamięci i to bardzo :/

 

Graty, naprawdę fajny PC Ci się trafił. Szkoda tylko, że procek bez "K".

Też mi się podoba :) a procek spokojnie osiąga 4,3 GHz... przez chwile nawet udało mi się osiągnąć 4,4 GHz, ale niestety ze względy na jakieś ograniczenia architektury CPU, płyta nie podbija mnożnika do x42 mimo, że ma taką możliwość :/ Maksymalny stabilny mnożnik to x40 dodając do tego BCLK = 107,5 mamy 4,3 GHz :)

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...