Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gralem 10min, FPS tak skacze ze nie da sie grac. Pokazuje 60 a gra sie przycina (Ultra z podstawowym AA) i to bardzo, miejscami chyba spadki do 3fps

 

Mam adaptive vsync i nie trzyma 60 a skacze jak sobie chce 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, w nocy i w deszczu jakoś to wygląda: 

PS: wszystko wymaxowane, razem z tym najostrzejszym AA.http://screenshu.com/static/uploads/temporary/zv/x0/60/0pi40l.jpg

Edytowane przez wirher
Link to post
Share on other sites

Dzisiaj u mnie był maraton. Grałem i skończyłem pierwszy akt, w między czasie zwiedzając miasto, grając w mini gry(fatalne) i te całe "cyfrowe odloty", które są ok, ale przez pierwsze kilkanaście sekund, potem po prostu irytują. Jak dla mnie poza całkiem interesującą główną linią fabularną to nie ma w tym Watch Dogs co robić. Kilka błędów jest, niedostatki w fizyce, gra nie wygląda źle, ale na prawdę porządne dropy fps-ów się zdarzają, niezależnie chyba od sprzętu. Jak dla mnie to nie można porównywać tej gry kompletnie do GTA V, biorąc pod uwagę rzeczy, które można robić poza misjami. Konwoje, śledzenie przestępców itd. po jakimś czasie się nudzą i nawet nie chce mi się już do tego wracać. Muzyka w radiu taka sobie, ale sama gra nie posiada jakiegoś wyjątkowego soundtrack-a, także audiofile nie będą zadowoleni. Ogólnie tak sobie, jak dla mnie strasznie obcięty i niedopracowany produkt. Jeśli chcą ratować sytuacje niech jak najszybciej wydadzą wsparcie dla moderów, którzy mogliby uratować tą grę. 

Link to post
Share on other sites

Dym im ładnie wyszedł.

10415944_405635239577950_1815498348_o.jp

 

 

nigdy żadnego spadku fps nie odczułem

Ja grałem przelotem na ps3 i nawet w trakcie tych kilkunastu minut zauważyłem mocne dropy tak do 20 fps.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Ogólnie przymierzając się do kupna postanowiłem sobie pobrać "demo". IMO, gra wygląda mega słabo, a działa jeszcze gorzej. Na moim sprzęcie nie ma mowy o stałych 60 klatkach, bo ciągle są dropy, a ogólnie sama gra nie wygląda jakoś ładnie. Póki co - zmieniam plany.

Link to post
Share on other sites
A u mnie jeszcze lepiej :]
Miałem to samo, pomoże tylko odpalenie offline.
, gra wygląda mega słabo,
Tylko słabo i słabo, a Pokaż mi lepiej wyglądającego sandboksa (obojętnie jaka platforma).
Link to post
Share on other sites

Patrząc co Ubi zrobiło z Watch Dogs aż starch myśleć jak zepsują tę grę 

http://s06.gamefaction.pl/wp-content/uploads/2013/07/1370901007_tc_the_division_screen_water_street_view_web_130610_4h15pmpt.jpg

 

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Gralem 10min, FPS tak skacze ze nie da sie grac. Pokazuje 60 a gra sie przycina (Ultra z podstawowym AA) i to bardzo, miejscami chyba spadki do 3fps

 

Mam adaptive vsync i nie trzyma 60 a skacze jak sobie chce 

Ja na piracie miałem mniejsze spadki niż na oryginale  %-)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...