Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Mnie to jakoś totalnie nie dziwi... 

Mnie nie dziwi, że pirat działa lepiej od oryginału :D

Ściągnąłem - Watch Dogs stopped working

Usunąłem i już ściągnąć ponownie nie mogę bo uplay chce żebym spr miejsce na dysku i połączenie z netem :D

Kolejna "dopracowana" gra, która spiracona działa lepiej niż powinna legalnie kupiona. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Kolejna "dopracowana" gra, która spiracona działa lepiej niż powinna legalnie kupiona. 

 

Także nic nowego :D

 

 

Eeee... Dota2 :P

 

Dota miała długo zamkniętą betę a potem otwartą. Normalnie wydawcy dają nam to samo tyle że każą płacić i nie nazywają tego wersją beta :P

Dodatkowo dota nie jest aż tak rozbudowywaną produkcją oraz jest ciągle na bieżąco dopracowywana ;)

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

A co było z TR2013... na sterownikach Nvidii musiał być wyłączony v-sync oraz teselacja, bo wywalało grę. A kilka dni później okazało się, że masa upiększeń/usprawnień/detali graficznych, zwłaszcza świateł, była zupełnie zablokowana.

Nie mówiąc już o losowych crashach w danych miejscach i ogólnie kiepskiej optymalizacji niektórych lokacji (rozrzut na mojej 670 to od 40 do 180fps).

A tu jeszcze dochodzi fakt, że to Ubisoft. No nic, mnie to nie rusza, bo zanim mi się ta gra ściągnie to już będą wszystkie łatki :D

Link to post
Share on other sites

 

 

Naprawde ?? konsola swietnie sobie radzila z gta 4 tak dopierdalala ze tekstury nienadazaly sie ladowac ... 

 

Miałeś konsole?? Grałeś?? Doświadczyłeś problemu osobiście?? Przeszedłem na 3ce wszystkie części GTA jakie na nią wyszły,i  nie zauważyłem by cokolwiek się działo prócz minimalnych mało odczuwalnych spadków FPS w piątce.To raz,dwa mówimy o 7 letnim sprzęcie,na który mimo wszystko da się zrobić dobrą i ładnie wyglądająca grę,jeśli sie chce,co podkreślam,przykład podałem wcześniej czyli The Last Of Us. PS4 jest od 8 do 10 razy bardziej wydajniejsza niż PS3 i teraz powiesz mi że to konsole ograniczają PCty?? To że teraz wychodzą takie gry a nie inne to tylko wina producentów.Poczekaj zobaczysz co można zrobić jak się długo i starannie pracuje nad produkcją,mam na myśli Wiedźmina 3.

 

Moc i możliwości nowych konsol poznamy najszybciej za jakiś rok czasu,póki co prawie wszystkie gry jakie sa na PS4 to remake'y z PS3 albo PC.Jedyne co w miarę pokazuje potencjał PS4,podkreślam W MIARĘ na obecną chwile,i jest wyłącznie na konsole i z myślą o nich tworzony to Killzone Shadow fall,i to zapewne nawet w połowie nie pokazuje potencjału jaki ma PS4.

 

Zobacz na żywo tytuły jakie wymieniłem,zagraj,a wtedy będziesz mógł cokolwiek o rzekomym ograniczaniu PC przez konsole powiedzieć :)

Link to post
Share on other sites

wsiadlem do auta przejechalem jadno skrzyzowanie i koniec gra idzie na smietnik ... ten ubisoft se kurw... jakies jaja robi!!! model i fizyka jazdy autem to jest tak dramatyczna ze zaraz cos zezdupce !!!!! Daleko temu do gta 3

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...