Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Może Panowie skończycie pieee..... i przeniesiecie się na pw. bo od 2-3 stron czyta się wasze wypociny nie na temat. Wracając do tematu to jak narazie nie mam zamiatu być testerem gry która nie powinna zostać dziś wydana wiec się wstrzymam z zakupem.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam swoje zdanie,i mam prawo je wyrazić,od tego jest to forum.

Zapomniałeś o tym, co daję tu delikatnie do zrozumienia. To forum, nie jest platformą dla wyrażaczy durnych, bezsensownych opinii przesianych prostackimi epitetami i błędami w pisowni.
Póki co, łapiesz się do każdej kategorii i nadal tego nie dostrzegasz.

Głupie fanbojskie kuce. 25fps to płynność, a moc konsol dopiero się objawi... :facepalm: Idź sobie do tematu z konsolami, niech tam ktoś się Tobą przejmuje.

 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
To forum, nie jest platformą dla wyrażaczy durnych, bezsensownych opinii przesianych prostackimi epitetami

 

To po co to  w tym momencie robisz?? bye... chowam sie do BUDY  :rotfl:

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites
Zapomniałeś o tym, co daję tu delikatnie do zrozumienia. To forum, nie jest platformą dla wyrażaczy durnych, bezsensownych opinii przesianych prostackimi epitetami i błędami w pisowni.

Póki co, łapiesz się do każdej kategorii i nadal tego nie dostrzegasz.

 

Głupie fanbojskie kuce. 25fps to płynność, a moc konsol dopiero się objawi... :facepalm: Idź sobie do tematu z konsolami, niech tam ktoś się Tobą przejmuje.

 

Rospędź się kolego i walnij byka w ściane, jeśli to ci nie pomoże to powtórz to tak z 2 razy i daj sobie na luzzz.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

P.S. W 5 minut ja nigdy nie oceniam tytuły.Ty za to 80% tytułów w jakie grasz odrazu skreślasz.

 

Damian nie obraz sie za publiczny hejt ale jak Ty skyrima przeszedles na 17 poziomie zaliczajac glowny watek to mowi o Twoim podejsciu do gier znacznie wiecej niz to moje 30 min w WD. Prawda jest taka ze WD to kolejny assasin tylko w owczesnych czasach bo im sie pomysly na epoki skonczyly. Co do konsol i ich ograniczenia zwiazane z grami na pc jest takie ze konsola coraz blizej do kompow ale nie beda tak samo wydajne wiec tworcy jada po najmniejszej lini oporu zeby za jednym zamachem umiescic gre na obu platformach i zeby sie dalo grac i sprzedalo. To tak jak z autem i rowerem rozni ich rodzaj napedu ale poruszaja sie na jednej jezdni z ograniczeniem dla wszystkich , rowerowi to wystarczy a kolesia w samochodzie kurwica lapie bo moglby szybciej a nie moze. Jestes kierowca to powinienes zrozumiec 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gość dobrze to opisał:

 

Watch_Dogs has some pretty decent graphics but I felt like it was the un-finalized version of a Pixar flick.

Do tego dochodzi problem z optymalizacją i mamy to co widać na monitorach.

Link to post
Share on other sites

Na ultra to ta gra miała działać na pojedynczej 670 wedle zapowiedzi twórców ;)

 

 

Działać działa, ale kto powiedział, że nie będziesz miał pokazu slajdów :P

 

Ciągle czekam na kuriera z moim boxem... ale i tak wstrzymam się z tydzień aż wydadzą kilka patchy.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

 

 

Na PS4 trzyma 30fps
 

 

Potwierdzam, na ps4 jest stale i płynnie. Jako, że to jest tpp to nie przeszkadza sztywne 30fps. 

 

ale... jaj nie urywa. Mam wrażenie, że to gra ze starej generacji podciągnięta na PS4. Jak zwykle razi słabe AA.

Jednak wybrałem wersję na konsolę z racji wygody. Po 30 minutach grania, wolałbym aby w czytniku kręcił się nowy Assasin:)

Link to post
Share on other sites

Na 780SLI ? 

tak, acz mam mocno zmodyfikowane ustawienia w panelu nvidii co by się sli nie nudziło przy fhd (próbkowanie wysokiej jakości, itd.) i to może też wpływać na fps w danej grze. Bez vsync napewno byłoby więcej klatek, wiadomo.

 

Ogólnie graficznie jak dla mnie jest ok, gra działa i wygląda ładnie. Przerasta mnie trochę hakowanie wszystkiego :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...