Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Ludzie po zmianie config-u twierdzą, że gra wygląda lepiej, ale screen-y też mówią same za siebie, jak dla mnie to w sumie tak może to się prezentować i będzie okej. 

http://i2.minus.com/iQRqFMK9cQCPh.jpg

http://i3.minus.com/ibz4NyQqvbeXzZ.jpg

http://i6.minus.com/ibhA2EBRgLO8xY.jpg

http://i1.minus.com/ibdjE1xrREYcYX.jpg

 

 

 

Ale jakim cudem nie są one dostępne typowo ze strony nvidii ?

 

Prawdopodobnie zostały gdzieś zamieszczone wcześniej na stronie Nvidii, ale jak wpiszesz w google to już wiele stron wrzuciło te sterowniki na swój portal. Ludzie, którzy pobrali twierdzą, że w końcu obsługa SLI w Watch Dogs zaczęła działać więc to nie żaden fake.

Edytowane przez Antiax
Link to post
Share on other sites

natsu zachwala gameplay, a też coś nie wydaje mi się, aby grafika miała wyglądać tak źle na pc, więc pewnie zamówię. Ciekawe tylko jak z optymalizacją... podobno na 670 miała działać na ultra, i liczę że w finalnej wersji tak będzie.

Link to post
Share on other sites

U mnie wszytsko na ultra  4xtxaa 120 hz vsync off 45-60 klatek i rzeczywiście tekstury nie wyglądają dobrze, mam nadzieje moja wtorkowa wersja będzie lepsza pod tym względem.(klucz już dawno zakupiony)

Edytowane przez Muchas
Link to post
Share on other sites

Ten bulid z 2012 wyglądał genialnie. Oświetlenie, warunki atmosferyczne, efekty, animacje. Nie dziwię się, że gra finalnie prezentuje się cienko na tym tle. W końcu ludzie i tak to kupią...  %-)

Link to post
Share on other sites

No bardzo się cieszę, że jest ruch w temacie. Może oczekiwania były zbyt wyśrubowane po pokazie z E3, jednak mimo to zapowiada się genialna gra. Być może jest to pretendent do gry roku. Zachęcam wszystkich do zakupu choćby kluczyka i gorącą dyskusję tuż po premierze, która tuż za progiem!

Link to post
Share on other sites

Po twojej aktywności w tym temacie dodo śmiem przypuszczać, że kluczyk nabędziesz (lub już posiadasz) :) To dobrze, bo kiedyś mówiłeś, że odpuszczasz granie. Co jak co, ograniczać w lato pykanie można, ale obok tego tytułu przejść obojętnie zwyczajnie nie wypada :D

Link to post
Share on other sites

Mnie przy tym tytule najbardziej wpędza w niesmak ilość edycji kolekcjonerskich... 

http://antyweb.pl/wp-content/uploads/2014/05/xkwxuua59ymp7bnqcbce.jpg
Serio? Aż tyle tego? Dla kompletnie nowego tytułu?
Gdzie podziały się czasy, że najpierw wydawało się grę, stabilizowało imię marki, renomę, fan-base, a kolejne edycje zawierały wydania kolekcjonerskie.
Skąd ten arogancki pomysł, żeby wydawać tyle przeróżnych wersji gry kiedy potencjalnie ten tytuł może nie mieć żadnego fanowskiego zaplecza. 
Kolejny nowotwór na organizmie rynku gier...

Inna sprawa, to cenzura wszelkich recenzji przed premierą - to mi dziwnie pachnie przepowiednią, że gra zawiedzie oczekiwania i trzeba komuś sprzedać tego kota w worku w 15346 edycjach specjalnych, zanim ludzie zmienią zdanie.
Co do grafiki, patrząc na to jak znajomy zalewał mnie screenami/gifami z GTA4 w wersji na tablety W_D, to też nie spodziewam się rewelki. Ogólnie czuję, że gra będzie dobrym sandboxem, zapewni trochę rozrywki, ale growym mesjaszem 2014 roku się nie stanie.

No ale kluczyk już czeka na premierę, więc wszystko się okaże :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja ogólnie unikam DLC jak ognia. Nie kupuję dla zasady, chyba, że jest to dodatek w dawno-zapomnianym stylu - pełnoprawny, pełnokrwisty ciąg kodu, który zawiera znaczące zmiany w rozgrywce, bądź dodaje solidną porcję historii, kampanii (...)

W ostatnich latach skusiłem się chyba tylko na DLC do Dishonored i Mark of the Ninja (bo ten był praktycznie za darmo).
Mierzi mnie jak widzę, gdy "dodatkiem do gry" nazywa się inaczej pokolorowaną czapkę albo dodatkową giwerę sztuk jeden bądź mapę do gry. Gdzie minęły czasy, w których dodatkowe mapy, giwery, plansze, odblokowywało się za ukończenie gry... gdzie czasy, w których nie wycinało się na wstępie 20% zawartości aby potem sprzedać ją jako dodatki. 

Jeszcze te durne sezonowe przepustki, albo wieści o tym, jak to twórcy FC4 starają się wepchać ile tylko DLC się da... dokąd zmierza rynek gier... quo vadis...

 

Musiałem się uzewnętrznić ale czuję, że odbiegam od tematu :-> (przepraszam)

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Chyba najlepiej opisany model jazdy w watch dogs

 

Opiszę to tak.. jest wrażenie jakby jechało się ''kostką masła po patelni''

Do tego śmiech mnie ogarnia jak grzeje osobówką ile fabryka dała i zmiatam furgon jadący z naprzeciwka a moja postać nawet 1% hp nie traci. Radośnie jadę dalej :) 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

posiadasz

 

mhm

 

 

 

że odpuszczasz granie

 

 

Gram zdecydowanie mniej  


 

 

model jazdy w watch dogs

 

To jest bardzo denerwujące, w tego typu grze korzystamy z aut dość często a model jazdy jest gorszy niż w Mario Kart 

Link to post
Share on other sites
Opiszę to tak.. jest wrażenie jakby jechało się ''kostką masła po patelni''

 

Idealny opis wrażeń z jazdy, dokładnie tak trzeba balansować autem jak kostką masła na patelni. Za słabo naciśniesz gałkę pada nie skręca, ciutkę mocniej... przesadziłeś! ; - ) Jeździłem i śmiałem się z tego co goście z UBI wymyślili. Do tego ten dziwny system kolizji. Opiszę go tak, nieco przerysowane ale prawdziwe.... nawet jak o pół metra zahaczysz mijane auto to przejdą przez siebie jak nóż przez ciepłe masło. Do tego mam wrażenie, że czym bym nie jechał prowadzi się identycznie. Ten element ściągnie tą grę w dół, nie ma co nawet startować do świetnego systemu z GTA4.

 

Grafika piękna. Jak ktoś ma sprzęt na ustawienia ultra to będzie przynajmniej przez 1 dzień jeździł i oglądał grafikę zamiast brać się za główny wątek fabularny.

Edytowane przez kbrbabzbtb
Link to post
Share on other sites

Grafika piękna. Jak ktoś ma sprzęt na ustawienia ultra to będzie przynajmniej przez 1 dzień jeździł i oglądał grafikę zamiast brać się za główny wątek fabularny.

W nocy owszem, zwłaszcza jak pada deszcz. W dzień już tak cudownie nie jest

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...