Skocz do zawartości

[MULTI] Watch_Dogs - seria


Watch_Dogs 2  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
      0
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Musze być nadczłowiekiem i mieć super wzrok w takim razie.. 

Co masz na myśli?? 

 

 

Daleko temu do gta 3

Może nie do 3 ale do 4 już na pewno.Producenci GTA maja zwyczajnie większe doświadczenie w produkcji tego typu gier,więc nie ma się co dziwić.WD to szturm na produkcje Rockstara,jak widać mało udany,a szkoda... 

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Tak samo mowilem ( jak i wielu innych ) o prockach fx ze moc przyjdzie z czasem i czekal bym do usranej smierci. Pewnego pulapu konsola nie przeskoczy chodzby sie zesralo naraz cale sony. Gralem w gta V na kosoli i jesli dla Ciebie ta gra na czworce na minimalne spadki plynnosci to polecam okuliste i pograc na kompie kilka lat z wlaczonym frapsem wtedy nauczysz sie wychwytywac spadki plynnosci golym okiem ponizej 30 kl/s. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Fakt ze to nie są "minimalne", nie "mało odczuwalne" spadki fps a katorga dla oczu.

 

Aż tak tragicznie nie ma,jak na możliwości PS3.

 

 

ta gra na czworce na minimalne spadki plynnosci

 

Widać jak się znasz :P tej gry na PS4 nie ma :D

 

Gralem w gta V na kosoli

 

Przez 5 minut :P Tak jak i obecnie w WD zapewne.

 

Jak wspomniałem,pograj na 3ce najpierw dłużej niż te 5 minut,zobacz parę dobrych tytułów,potem na 4ce,to pogadamy na te tematy :P Póki co nie wciskaj kitu że obecne konsole ograniczają PCtyi to przez nie gry wychodzą słabe,bo nie masz o tym akurat zielonego pojęcia.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Jak w ciagu 5 min wylapalem spadki fps a ty przez dlugi czas korzystania nie ... to o kim to swiadczy ?? Poza tym 5 min w WD zaliczylem i moge na posdtawie tak jak mowilem modelu jazdy zdyskfalifikowac gre bo jest tragiczny. Ty juz wczoraj mowiles o tym ze gra jest skopana itd a nawet w nia tych 5 min ktore ja dzis poswiecilem nie miales zeby wystawic jako taka opinie i wskazac chocby jeden minus z autopsji. Porownujac kompletny brak fizyki i marne efekty cieni i odbic  WD w porownaniu do gta 4 z 2008 to ciezko wyciagnac inny wniosek jak taki ze ta gra wypuszczona glownie pod konsole dla ktorych bardziej zaawansowana fizyka moze stanowic problem w postaci drastycznych spadkow fps Co stalo sie w przypadku gta 4 i 5. 

Edytowane przez trybcio86
Link to post
Share on other sites

@Nextassy The Last Of Us wcale nie było jakieś piękne ani nie urywało du*y. Prędzej bym wymienił Killzona lub God of War.

Co do Watch_dogs - chyba szykuje się największa padaka 2014  :wariat:  :wariat:

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

WD 7/10 - schemat powiela schemat, fabuła nie jest w jakimś stopniu zaskakująca ani zachęcająca do jej poznawania, fizyka jazdy bardzo dokuczliwa czasem mam wrażenie że pojazd zachowuje się jak na lodowisku, mało wymagające mini gierki, grafika na ultra nie jest zła jednak pozostaje niesmak kiedy ma się w pamięci zapowiedzi, duży plus za refleksy podczas deszczu oraz możliwość poznania historii miasta Chicago oraz pewnych interesujących miejsc i sytuacji z nimi związanych. Szkoda trochę że miasto jest dosłownie trochę puste i ubogie w mieszkańców. Plus osoba która tłumaczyła na język polski rozmowy ludzi i ich SMS chciała być zabawna a wyszło to bardziej żałośnie i z humorem dla podstawówki.Ogólnie nie jest źle jednak spodziewałem się mocnejszej odpowiedzi i konkurencji dla GTA V baa nawt do GTA IV.. szkoda zmarnowanego potencjału.

Link to post
Share on other sites

Ja już nie takie crapy przechodziłem do samego końca  :D  Zresztą jak się odpala taką grę na kartach pokroju 660/7870 to czego można się spodziewać? Super cieni, światła i pięknych tekstur? Zapomnijcie. Do uber gejmingu potrzeba mocy (sam się przekonałem na własnej skórze).

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak w ciagu 5 min wylapalem spadki fps a ty przez dlugi czas korzystania nie ... to o kim to swiadczy ??

 

Pojęcie płynności to pojęcie względne :P Każdy ma inne wymagania i odczucia.

Gdyby gra się tak mocno zacinała jak to sugerujesz to by jej na konsole producenci raczej nie pościli.

 

Kolejna kwestia,to taka że nie wiem dlaczego czepiasz się mnie i mojej opinii o WD,skoro sam potwierdzam że gra jest pod tymi względami tragiczna,to Ci mówiłem osobiście,i też napisałem w wcześniejszych postach,lecz cały czas tłukę że nieprawdą jest to że według Ciebie na taki rozwój sytuacji i to że tak hucznie zapowiadane tytuły okazują się klapą to wina konsol przez ograniczanie rzekomych PCtów.O to mi cały czas chodzi,nie o to że WD jest za******y,bo tak nie jest,przeczytaj raz jeszcze co o nim wcześniej napisałem... Zresztą dziś sam ocenie grę osobiście,i nie zrobię tego w 5 minut :P O samych konsolach czy to starej czy nowej generacji masz małe pojęcie,więc nie wypisuj takich bzdur... o to mi cały czas chodzi,w woli ścisłości.

 

P.S. W 5 minut ja nigdy nie oceniam tytuły.Ty za to 80% tytułów w jakie grasz odrazu skreślasz.

To nie jest zdrowe podejście do tematu,ale to indywidualna kwestia każdego gracza,i nie ma co o tym dyskutować.

Link to post
Share on other sites
Pojęcie płynności to pojęcie względne Każdy ma inne wymagania i odczucia.

To tak jak z definicją prawdy - święta prawda, półprawda i gó**o prawda.

Płynność to płynność - jest jedna - więc przestań bredzić. Albo coś jest płynnie animowane, albo nie, tu nie ma miejsca na szarości. Białe, albo czarne. Płynne, albo nie. Płynne czasami != płynne.

 

 

raczej nie pościli

Puścili. Puściliby, bo chcą kasę. 

 

I nota bene naucz się stawiać przecinki i powiększ bazę epitetów, bo "za********e" w Twoich wypowiedziach brzmi jeszcze bardziej prostacko niż w innych.

 


Sam W_D już wychodzi mi bokiem. Narzucony durny uplay, brak gry w bibliotece, mimo, że połowa już gra (i nie mówię już nawet o piratach), zanim to się ściągnie to będę czekał do świąt - i nie żebym jakoś ubolewał, że pogram w grę dwa dni później, ale chodzi kurna o przyzwoitość, skoro wypuszczają dla wszystkich to chciałbym zacząć razem z innymi i dzielić się wrażeniami od samego początku.

Hype był nakręcany, premiera przesunięta, właściwie wszystkie podpunkty z dekalogu "Jak wywołać najwięcej podejrzeń i przeczuć że wydajemy totalne gó**o" zostały spełnione. 

Gorzej niż z pierwszym Assassins Creedem, ten stawał się piekielnie nudny i zniechęcał dopiero po kilku (może i nastu) godzinach gry, w tym przypadku, jeszcze dobrze nie zagrałem a już mam niesmak.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
To tak jak z definicją prawdy - święta prawda, półprawda i gó**o prawda.

 

To ostatnie według mnie tyczy się własnie Twojej wypowiedzi,ale to tylko moje skromne zdanie,i nie musisz tego komentować :P Dla jednego płynność to 25 fps a dla innego 60 co tu jest do ogarnięcia??

 

a tak konkretnie,to że tak brzydko napisze sram na to czy gra chodzi mi w 30 czy w 60 czy w 500 fps ważne że mi się dobrze gra,ale jak słyszę bzdury ze gry wychodzą gówniane bo konsole ograniczają możliwości producentów to mnie w du**e ściska aż... i cały czas próbuje to uświadomić trybcio86.

 

Prawda jest taka że w każdej produkcji będzie jakiś błąd,i każda musi być poddana krytyce,a na tym forum jak zwykle każdy ma swoje zdanie,które ma prawo wyrazić i własnie to zrobiłem w paru wcześniejszych postach.Tyle ode mnie,bo mógł bym tak z Wami rozmawiać na ten temat do usranej śmierci.

 

Więc po co sobie psuć dzień,ja mam swoje zdanie,Ty masz i inni również...

 

 

Puścili. Puściliby, bo chcą kasę. 

 

 

Wszyscy chcą :P a z gówna bata nie ukręcisz,i przypominam że mówimy tu o 7 letniej konsoli.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites
A, czyli jesteś cwaniak ale tylko w 50%? Najpierw zaszczeka a potem schowa się do budy?

 

Nie jestem cwaniak,tylko wyrażam swoje zdanie a na czytanie idiotycznych komentarzy i zbaczanie z toku rozmowy nie mam czasu,bo za długo jestem na tym forum i wiem jak by było gdybym zaczął temat z Tobą drążyć SID. 

 

P.S. nie wiem jak Ty ale ja w budzie nie mieszkam.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

I skąd u niektórych to dziwne poczucie, że samo posiadanie własnego zdania jest już wystarczającym powodem do otwierania buzi...

 

Wypowiedź zbudowana na solidnych argumentach: *****iście, gó**o, du*a i sram. I upór maniaka przy uświadamianiu wszystkich, że masz swoje zdanie. Skoro tak usilnie musisz tego bronić, to może nie jest to wcale takie wartościowe - wykrzycz je do ściany i oszczędź nam kłopotu przy czytaniu tego bełkotu.

inb4, tak, konsole ograniczają PCty (choć to nie jedyny powód stagnacji i skapcanienia rynku gier), moc obliczeniowa jest już znana, a upieranie się, że płynność dla każdego znaczy co innego to jak stwierdzenie, że na rękach da się chodzić - da się, ale nie w tym sęk. Jesteś zwolniony z obowiązku wyrażania dalszych opinii. Howgh.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Jesteś zwolniony z obowiązku wyrażania dalszych opinii

 

I kto tu się chowa do 'budy".Mam swoje zdanie,i mam prawo je wyrazić,od tego jest to forum i czy to z oporem maniaka czy nie chce i to robię.

 

A niesamowicie mnie wkór.......a jak ktoś pisze takie głupoty nie znając się na temacie.Wracam do kwestii wyjaśniania z użytkownikiem trybcio86.

 

 

moc obliczeniowa jest już znana

Co z tego że jest już znana,jak zanim zobaczymy jej pełne możliwości minie sporo czasu.

 

 

samo posiadanie własnego zdania jest już wystarczającym powodem do otwierania buzi...

 

Pisząc na klawiaturze nie otwieram buzi. 

 

Koniec tej śmiesznej gadki.nie będę spamować w tamacie o grze.

Za parę godzin pojade do sklepu kupię zagram i jak to napisałeś z uporem maniaka wyrażę swoje zdanie już będąc po dłuższym niż jak to robi trybcio86 5cio minutowym obcowaniu z grą.

 

SeeYa :P

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...