Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sprzedałem wczoraj zbroję za 50k golda :D +49 do vitality. Mam taką drugą +51 na mojej DemonLesbian. Tylko czekać na dom aukcyjny w € %-)

 

A to dopiero drugi akt...

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś wolny GP to będe bardzo wdzięczny za przesłanie - laraloo@wp.pl

 

Zamówiłem już grę, ale nie wiem kiedy znowu będzie dostępna a fajnie byłoby sprawdzić, czy w ogóle będę mógł zagrać na moim kompie.

Link to post
Share on other sites

zeby tylko nie byla dostepna w lubline ale ona jest NIEDOSTPNA w clej polandi nosz!@!@!@! przeciez to skandal i zal cd-projekt zamowil nie wiecej niz 10-15tys kopi na caly kraj co starczylo na nie cale 24godz od premiery w skali kraju

 

teraz lepiej powiedzcie kiedy beda dostawy do sklepow ? bo kupowac u naciagaczy i cwaniakow na ,,alefrajerstwo.pl,, za ponad 500pln nie mam zamioaru

 

 

edit:jak ktos mialby triala prosilbym o jednego na pw bo raczej w tym miesiacu juz nie kupie tej gry

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites

Tylko ja odnoszę wrażenie, że zamienili Diablo w WoW-a? To jest MMO, a nie Diablo. :/

Mnie też jakoś bardziej Diablo III podchodzi pod MMO, a nie Diablo. Nie mówię, że gra jest zła, ale tak jak w II mogłem sam przydzielać punkty doświadczenia po awansowaniu na kolejny lvl, tak tu nie mogę. Poza tym aby grać w SP muszę być podłączony do sieci, to porażka. A co jeżeli mam awarie sieci lub chcę pograć siedząc na działce, pijąc kawę i być na świeżym powietrzu? W takiej sytuacji już sobie nie pogram. Stare dobre Diablo skończyło się na II części, teraz każda RPG, to już nie RPG, to jakieś cholerne MMO na wzór WoW-a. DRAMAT!

Link to post
Share on other sites

Prawie w każdej grze lepiej poczekać na patcha bo zawsze wydają bo coś się zawsze znajdzie chyba że ktoś nie może wytrzymać i gra. Tak jak z filmem oglądają avi lub kinówkę bo musi obejrzeć ja wole obejrzeć raz a dobrze w HD. A co do stałych 60fps fakt inaczej się gra ale każdy może mieć tyle jeśli sobie ustawienia zmniejszy i mu to nie przeszkadza :P A najgorsze są gry co mają do 30fps ograniczenie.

Chociaż 30fps jest już płynne ale wymagania wymaganiom nie równe :->

 

 

Blondynka i tak fajniejsza od gry. ;)

Edytowane przez kamar59
Link to post
Share on other sites

Witam, miałby ktoś jeszcze jakiś Guest Pass an zbyciu? Chiałem zakupić grę ale już w dniu premiery nigdzie jej nie mozna było nabyć... Ponoć zostały resztki w większych miastach, choć i tutaj można by się było kłucić. Następnego dnia to samo, zaraz po dostawie wszystko poszło...

Grę chcę zakupić i pewnie tak uczynie, więc sam będę miał do rozdania 2 Guest Pass'y, lecz ten czes oczekiwania chciałbym sobie umilić oswajając się z tą grą. Niestety przegapiłem "darmowy weekend" bety DIablo III.

Prosiłbym (o ile by się jakaś dobra człeczyna znalazła) o wysłanie w\w klucza na email:

ketsueka@gmail.com

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

lub chcę pograć siedząc na działce, pijąc kawę i być na świeżym powietrzu?

w tym przypadku bym się nie przejmował :) w takim przypadku wyjmij ten zakurzony okrągły przedmiot. tzw "piłka"

i używaj go, tych manipulatorów na które zwykle zakładasz buty.

pamiętaj myszka nie będzie potrzebna :)

Link to post
Share on other sites

Ja kamienie zbieram i nie puszczam w AH, może się coś z nich ulepi potem ;) . Wszystkie dupiate żółtki tam opycham. Zauważyłem że dużo lepiej sprzedawać trochę taniej niż inni a częściej bo nie blokujesz sobie potem na 48h AH (bo max to 10 aukcji). Wszystko idzie jak po masełku. Śledzi ktoś fora o D3? Ma coś ciekawego do podzielenia się z innymi? Ja wczoraj kupiłem poradnik od Bradygames i jest tam pełno fajnych rzeczy (np. ranking którzy bossowie najlepiej dropują). Warto raidować na "Azmodan messenger" z IV aktu. Dropuje lepiej niż Diablo.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

No ja je niby też trzymam ale w zasadzie koszt lepienia jest wyższy niż koszt kupienia. Dlatego zrobiłem zapas rubinów i topazów (dla czarki), one nie są takie dupiate, w hełm dają zwiększoną szansę na znalezienie magicznych przedmiotów. Nie mogę się doczekać aż znajdę taki hełm z 4 miejscami. A jak to jest z tym rajdowaniem ? za pierwszym razem ma się największą szansę znalezienia czegoś ciekawego ? Czy to tylko zależne od poziomu ?

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę raczej tylko od poziomu to zależy. A mówiłem o rzadkich (żółtych) przedmiotach, że sprzedaję te co mi się nie przydają (więc są dupiate ;P). Niektóre zostawiam na później dla innych moich postaci. Na rajdy bardzo przydadzą się przedmioty ze zwiększonym % znajdowania magicznych przedmiotów. Udało się komuś znaleźć coś zielonego albo złotego (nie żółtego jak zwykły rare tylko legendarnego)??

Link to post
Share on other sites

No ja liczę że teraz w nightmare zaczną wypadać. Widzę że jest podział dropów pomiędzy poziomami trudności. Na przykład plany kowalskie potrzebne do awansu naszego craftera wypadają dopiero na nightmare. Bardziej zaawansowane tomes of blacksmighting zaczną wypadać dopiero na hell. Tome of secrets zaś znajdziemy tylko w inferno. Ogólnie widzę że inferno to będzie poziom tylko dla ludzi ze skłonnościami maso. Przykład Azmodana:

Hell: LVL59 HP: 7 988 000 XP: 30000

Inferno: LVL63 HP: 38 249 000 XP: 32000

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...