Skocz do zawartości

Recommended Posts

Serwery leżą i kwiczą, grac nie można. Po raz kolejny zabezpieczenie antypirackie (konieczność logowania na serwerze by pograć w singla) działą przeciwko uczciwym nabywcą.

 

Jeśli ktoś jeszcze nie kupił D3, niech się nie spieszy - komunikaty o błędach i zajętości serwera to możnaa sobie pooglądać w necie bez koniecznoscy wywalania kasy na grę.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem co u mnie silniejsze .. podniecenie z gry i ciekawość czy wkur******, że kupiłem produkt za 165 zł którego nie mogę używać bo innym też się zachciało grać. Jestem fanem Diabolo i gdyby nie to to pewnie już by uninstall był .. a Natanek pszeszczegał. Przynajmniej człowiek cierpliwości się nauczy.

Link to post
Share on other sites

odniosłem się do pierwszego postu który się rozżalał nad grafiką w grze :P a co do dupki to wiadomo że ładną trzeba wybrać lecz w naszym kraju jest tych ładnych dupek coraz mniej pojawiają się kobiety typu "wpiepszam hamburgery całymi dniami' krótko mówiąc kobiety mućki :P Warszawa i Poznań trzymają poziom ale jak byłem w Krakowie to przerażenie w oczach :D

Nie żaliłem się na grafikę,tylko jestem zdziwiony ze nie jest ładniejsza,jak na grę na którą tyle czekaliśmy...

Co do dostępności w sklepach to było kiepsko,naszczeście ja pomyślałem i dzień wcześniej zadzwoniłem do sklepu MEDIA EXPERT w moim mieście,i zarezerwowałem jedna sztukę dla siebie,co się dziś o 9 rano okazało,na sklepie były tylko trzy sztuki (w kolejce po grę tylko,bo spodziewałem się większej ilości fanów którym się chciało wstać) było 6 osób,z których tylko dwie pierwsze dostały grę (W cenie 155zł) i ja jako piąty w kolejce,bo miałem odłożona :D hahaha chcielibyście widzieć minę osób które stały w kolejce przede mną :D hahahaha

A co do samego grania,to macie pecha,bo ja dziś rano wbiłem na serwery bez najmniejszego problemu,i o godzinie 15 tak samo,grałem parę godzin,i nic się nie działo,jestem już w drugim akcie i nie miałem żadnych problemów z DC czyli dla mniej obeznanych disconect, także wydaje mi się ze mieliście pecha po prostu :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Media Expert powiadasz? Sam mam go w mieście, ale ciekawe czy mają grę na półkach. Ja i tak czekam na kuriera :).

Wczoraj w ME mieli jeszcze trzy sztuki u mnie w mieście (Legnica) około godziny 15:30, bo w empikach już niestety dawno się skończyły... Babki w Empiku mówiły, że kolejka z rana była taka, jak za komuny po mięso %-) Zdążyłem tylko rozpakować, bo wczoraj miałem rodzinną imprezkę i niestety nie było jak się wyrwać na sesję z D3 :/ Dziś mam zamiar nadrobić zaległy czas :)

Link to post
Share on other sites

Dziś jest międzynarodowy dzień zdychania w pracy po całonocnej grze w diablo. Grafika? Nie zaskoczyła mnie już bo grałem w betę. Fajna fizyka, wszystko lata i jest cacy. Tekstury mogłyby mieć deko wyższą rozdziałkę. Ogólnie, pod względem artystycznym jest bardzo ładnie i grafa będzie się dobrze starzeć- jak to gry blizzarda (nadal bez wstrętu pykam sobie w warcraft 3).

 

Stałem 4 godziny w kolejce przed nocnym otwarciem MM (32 pozycja w kolejce z numerkiem, kolekcjonerek 20...) No to rano rundka po sklepach. Wszędzie wyprzedane kolekcjonerki. Wreszcie podjechaliśmy pod Saturn minutę przed otwarciem. Ze 200 osób pod drzwiami. Stanęliśmy pod drzwiami obok (takimi którymi się niby wychodzi ze sklepu). Ochroniarz podszedł, mrugnął okiem i otworzył nasze drzwi :D . W życiu w 5 minut nie narobiłem sobie tylu wrogów ani nie słyszałem tylu obelg pod swoim adresem :D Jakiś koleś nawet szedł za nami do samochodu krzycząc że stał tam 4 godziny :D Ale kolekcjonerka jest. Poezja. Jak za młodu... %-)

 

A sama gra? Jak dla mnie miodzio. Graliśmy we 3 z kumplami i tylko nadgryźliśmy pierwszy akt. Frajda jest niesamowita. Szkoda gadać, w to TRZEBA zagrać.

Link to post
Share on other sites

Ponoć nie puszczą. Ale nie wiem czemu mieliby tego nie robić. Można liczyć moim zdaniem na litość z ich strony. EK starcrafta 2 widuję jeszcze czasem w sklepach, więc mam nadzieję że tutaj będzie podobnie. Jak narazie wszędzie tylko gadają jak limitowana jest to edycja i jak ciężko ją będzie dostać. Brednie. Wystarczy zdeptać z 200 osób i jest %-)

Link to post
Share on other sites

W życiu w 5 minut nie narobiłem sobie tylu wrogów ani nie słyszałem tylu obelg pod swoim adresem :D Jakiś koleś nawet szedł za nami do samochodu krzycząc że stał tam 4 godziny :D Ale kolekcjonerka jest. Poezja. Jak za młodu... %-) A sama gra? Jak dla mnie miodzio. Graliśmy we 3 z kumplami i tylko nadgryźliśmy pierwszy akt. Frajda jest niesamowita. Szkoda gadać, w to TRZEBA zagrać.

MISZCZ %-)

Link to post
Share on other sites

Wczoraj widziałem na allegro za 9 stów %-) Kumplowi we Wrocku się nie udało kupić więc się śmiałem że po znajomości mu mogę stówkę opuścić. %-) Na głowy poupadali...

I to chyba z jakiegoś wieżowca !! Choć nie zdziwiłbym się jakby znalazł się kupiec za te 900 złociszy !! Mi też się ledwo udało kupić, ale wersję normalną, praktycznie rzutem na taśmę, bo w MM były już tylko ostatnie 3 sztuki po godzinie 15. Najważniejsze, że mam i dziś będzie ogień :D

Link to post
Share on other sites

na allegro jedne z tańszych sztuk EK znalazłem za 600 zł (http://allegro.pl/diablo-3-edycja-kolekcjonerska-14-maja-i2344627149.html) to jest niepoważne mimo iż nie grałem w 1 i 2 to chciałem zobaczyć chociaż co to jest i jak się gra prezentuję a wersję normalne bez ek za ponad 200 zł więc niestety czekam albo na obniżkę cen albo promocje skidrow :-/

Edytowane przez dentor23
Link to post
Share on other sites

O rety, ale draka...wyczuwam powiew PRL'u %-)

 

Nic tylko wydrukować nowe emisja...

 

http://m.wm.pl/2010/12/n/kartki-30436.jpg

 

I znowu się zacznie gadanie szeptem do ekspedientki "...kochana, a może da się wymienić 1.5 kg cukru na te nowe Diablo..." %-)

 

...świat już dawno zwariował %-)

 

<pozdro>

Link to post
Share on other sites

Media Expert powiadasz? Sam mam go w mieście, ale ciekawe czy mają grę na półkach. Ja i tak czekam na kuriera :).

Wątpię żeby jeszcze były,z tego co wiem tylko niektóre sklepy z tej sieci w Polsce dostały jakiekolwiek egzemplarze gry,i to tylko po parę sztuk,tak jak u mnie były tylko 3 na cały sklep,i w dniu premiery był to jedyny sklep w moim mieście który miał DIABLO III w sprzedaży :D hehehe także mnie się udało.Z dostępnością gry naprawdę jest kiepsko,ucieka z półek jak świeże bułeczki z piekarni.

Link to post
Share on other sites

Wczoraj w MM widziałem stojącą EK starcrafta za €69. Będę w tym samym MM dzisiaj bo jestem ciekaw czy im zostało jakieś diablo. Nawet macałem pudełko i się zastanawiałem czy nie kupić tego SC dla brata na urodziny...

 

Aha. Mieszkam w Belgii. Mediamark Ostakker dokładnie mówiąc :)

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...