Skocz do zawartości

Recommended Posts

Barbarian level 20. Gdzieś tak na oko po 1/4 II aktu. Całkiem niezła gra ale moim zdaniem nie jest tej klasy grą co SC2. Niemniej gra się nieźle, może dlatego, że ostatni raz kiedy grałem w h&s to było w czasach...Diablo 1? I dlatego jest to super odskocznia od tych wszystkich fps i gier akcji robionych pod konsole. Grafika bardzo ładna i miła dla oka ale opcje ultra z lepszymi texturami też by mogły być dodane, takie dodatkowe coś nie zawęzi grona odbiorców ze względu na wymagania.

Link to post
Share on other sites

i tak kazdy kupi bo maja najlepsze produkcje :P a z grami sa zawsze problemy..i zawsze beda..dobrze ze cos robia a nie ze nic nie robia;)bugatti tez sie psuje... ;) nie ma rzeczy/ludzi idealnych trzeba cierpliwie czekac :D oby do 20 chodzilo ;) a ze gra rwie jak jest sieka to fakt..nawet na mocnych sprzetach zarywa. powoli do przodu!:) za 2 lata gra bedzie chodzic ladnie;):D

Link to post
Share on other sites

i tak kazdy kupi bo maja najlepsze produkcje :P a z grami sa zawsze problemy..i zawsze beda..dobrze ze cos robia a nie ze nic nie robia;)bugatti tez sie psuje... ;) nie ma rzeczy/ludzi idealnych trzeba cierpliwie czekac :D oby do 20 chodzilo ;) a ze gra rwie jak jest sieka to fakt..nawet na mocnych sprzetach zarywa. powoli do przodu!:) za 2 lata gra bedzie chodzic ladnie;):D

Najlepsze ma Rockstar...
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A dla mnie najlepsze gierki, choć mało póki co, robi Visceral Games. Wykonanie techniczne 101% idealne i dźwięk - najlepszy jaki słyszałem w grach.

 

60fps na konsoli ? - dla nich to nie problem - da się? - DA SIĘ.

Link to post
Share on other sites

ale ja na serw USA mogę wejść ale nie mam jużswojego Barba... Wszystkie postacie od nowa mogę jechać?

Serwery USA działają, europy nie. A nie masz swojego bara bo ... zmieniłeś serwer na USA :)

Link to post
Share on other sites

Czyli na USA mogę robić np. Mnicha, a potem jak wroce na Europe to bede mial znowu barba?

Tak. Jak stawiasz postać na serwerze USA, to ta postać nie jest widoczna na serwerze europy. Tak samo jak postawiłeś bara na europie to nie będzie widoczny w USA.

Link to post
Share on other sites

Nie mam i prawdopodobnie nie będę miał pieniędzy na Diablo III w najbliższej przyszłości, rozmowa z moim dobrym kumplem który już przeszedł triala trzema postaciami uświadomiła mi, jak bardzo chcę zagrać w tą gierkę. Jeżeli ktoś będzie tak miły i użyczy Guest Passa staremu fanatykowi Diablo II to będę naprawdę bardzo wdzięczny, niechaj długie godziny spędzone na mefowaniu nie pójdą na marne. Aby zwiększyć swoje szanse napisałem krótkie dzieło, oto ono:

 

Na kraniec świata dotarwszy,

przed trudnym wyborem stanąwszy,

czy skoczyć w szarą otchłań,

czy zostać, nie skoczyć

 

na dole dusze potępionych,

tych niewiernych, bez grosza,

wspomóż nas Boże w walce z tyranem,

gdyż sklepowe pułki są puste

 

 

Ostatnia zwrotka jest najsmutniejsza,

gdyż tu pogrzeb, ale mniejsza,

pochowani czy zakamuflowani nie wiedzą sami,

w oczekiwaniu na niemożliwe, pogrzebani.

Link to post
Share on other sites

jakie są wasze opinie o polskiej wersji językowej? Jest OK, czy lepiej ściągać wersję angielską??

Jak dla mnie polska wersja językowa jest zdecydowanie lepsze niż w D2, także ja jestem zadowolony z pl :)

 

Co do levelowania postaci to max 60 :) Ja póki co 15 level w drugim akcie na samym początku :D

 

Ps ktoś już zdobył jakąś unikatową rzecz ??

Link to post
Share on other sites

czyli jednym słowem dobrze że nie kupiłem wolę poczekać z 3 miesiące jeszcze aż wszystko ustabilizują a jak nie to pozostanie skidrow albo inne wydania ale jak tak ma gra z tymi błędami wyglądać to większość się przerzuci na skidrow albo inne piraty !! jest to nie do pomyślenia żeby grę robić tyle czasu i nie dopracować i nie naprawić wszystkich błędów to jest chore jak dla mnie blizzard schodzi na Psy !!!!! co jedna produkcja to gorsza. A miałem ochotę Kupić Diablo 3 a tu takie problem więc chyba daruję sobie tak jak to mówiłem wcześniej

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Możesz sobie liczyć na skidrowa'a :P

Oficjalne stanowisko scenowe już jest. Dopóki ktoś nie postawi serwera pirackiego, nie ma co liczyć na granie w wersję inną niż oryginał. Nie wiem czy coś tam pomodzili czy nie ale gra chodzi teraz jakby szybciej niż przed południem.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Bzdury piszesz.

Nie broniąc blizarda:

Diablo 3 ma problemy, ale pokażcie mi grę, która ich dziś nie ma. Sprawa jest mocno nagłaśniana bo zainteresowanie jest, no cóż, wiadomo jakie. Problemy z serwerami były jak dla mnie w dzień pierwszy i dziś. Poza tym wszystko działało normalnie. Problemy z microstuteringiem. Sprawa z mojej strony wygląda tak: Niektórzy stąd wiedzą, że jestem maniakiem obrazu-żylety. Jestem chory, gdy nie mam stałych 60fps. Jednym z moich obawów przed premierą, było właśnie to czy ta gra je miała. Wiecie dlaczego ? Bo prawie KAŻDA gra z takim rzutem izometrycznym ostatnio jakimś cudem tych stałych 60fps trzymać nie chce. A w Diablo 3 dodatkowo wiele się dzieje - kto ma ten wie - i to potęguje efekt. Mam nadzieję, że to ogarną bo poza tym, nie zauważyłem tak naprawdę żadnych błędów. Gra się rewelacyjnie, jucha się leje, nowy design jest naprawdę za******y, są fajne laski, fabuła nie kuleje i akcja. Akcji jest naprawdę w H.. eghm DUŻO. Co by nie mówić, mam 28 level i wiem, i czuję, że gram właśnie w to dlatego, że ma to COŚ. Co przykuwało przed laty, i przykuwa z jeszcze większą mocą teraz. Panowie, grać nie gadać. !

Link to post
Share on other sites

No i musze się z Tobą zgodzić. Właśnie ma to coś. Siedzisz z rodziną przy obiedzie i myślisz co jeszcze Cie czeka w D3. Ja takie zajawki mam tylko na gry blizzarda i rockstar. Teraz jak mam tylko czas to naprzemiennie sc2 i d3.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...