Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość JackHammer

Nie to że Ciebie się czepam czy coś, ale wg. mnie Te osoby co pytają o ten Guest Pass do Diablo to na ich miejscu nie liczyłbym że odda im za free, a jak ja byłbym taki posiadaczem tego kodu to bym wolał dać kumplowi z bloku/sąsiadowi ze wsi i jak się da to grać z kumplem. Ale może się myle i ktoś da takie coś...

Link to post
Share on other sites

zaraz dam Ci na priv

 

...myliles sie;) u mnie np kazdy kupil D3... i mysle ze sie zmarnuja te kodziki.. za miesiac i tak kazdy bedzie mogl bez tego wchodzic i robic trial w D3... wiec jak ktos to sprzedaje to jest bezczelny...a ten kto kupuje jest glupi ;p

Edytowane przez bynio86
Link to post
Share on other sites

dzieki wielkie !! D3 juz sie sciaga... chcialem przetestowac zanim kupie... i ewentualnie przedtem ulepszyc sprzet :)

 

Pozdrawiam!

 

edit:

 

takie jeszcze pytanie... jak dobre jest spolszczenie do D3? Jest ok czy lepije sciagac wersje angielską??

Edytowane przez frog01
Link to post
Share on other sites

Szczerze z tego co pamiętam zawsze dostęp do bety z losowaniem kluczy można było dostać za rejestrację na co niektórych stronach poszukajcie myślę że z Diablo 3 będzie podobnie...

Link to post
Share on other sites

Oni na pewno maja dobre serwerownie, to raczej problemy softwarowe. Jak nagle chce 2miliony osób wejść do gry, to nie mogli przewidzieć jak na to zareagują serwery.

Ale mogli dać singleplayer, wtedy nie było by problemów.

Link to post
Share on other sites

Max lvl faktycznie 60 a co później ? To tylko moje domysły ale .. po 1 być może wbicie 60 lvl nie jest takie hop siup i trzeba będzie się solidnie napocić, być może na hell/inferno poziom jest już tak trudny, że wbicie cokolwiek ponad 55 lvl można nazwać niezłym wyczynem. Po drugie - skile są tak ustawione, że dostajemy nowe praktycznie aż do 60 lvl, także na pewno ciekawiej niż bicie od 30 do 99 lvl ta samą parą 2 - 3 skilli (taka mała dygresja od tematu ;)) Po 3 i chyba najważniejsze .. jest dużo przedmiotów dostępnych dopiero od 60 lvl + cały crafting + aukcje .. można się domyślać , że cała zabawa zaczyna się na 60 lvl, gdzie to od nas zależy jakiej kombinacji skilli używamy z jakimi rpzedmiotami .. co ciekawe obecnie rzadkie i unikatowe przedmioty nie mają wszystkich stałych statystyk (w D2 też nie miały, ale wybór był mocno ograniczony), teraz, jeśli ilość losowych właściwości w topowych przedmiotach wynosi nawet 6 - daje to przeogromną różnorodność itemów .. biorąc bardzo uproszczone obliczenie unikatowy hełm mający 6 losowych właściwości .. zakładając, że różnychy właściwości jest powiedzmy 10 (nie chce mi się szukać ile) a każda właściwość ma chociażby 5 poziomów (typu +5 do dex, +10 do dex +15 do dex itd) .. daje nam to 6x5x4x3x2x10x5 = 36000 różnych "tych samych" unikatowych hełmów. Od najbardziej crapnego z nikomu nie przydatnymi właściwościami po przedmioty - legendy z wysokimi bonusami do najbardziej pożądanych cech - kosztujące po 200 eurasów w domu aukcyjnym. To oczywiście moje bardzo luźne przemyślenia i chętnie poczytam wasze opinie lub jakie błędy zauważyliście w moim rozumowaniu, ale mój wniosek końcowy jet taki: gra nie kończy się na 60 lvl, wręcz przeciwnie ona się tam dopiero zaczyna, jest ogromna masa zabawy z craftowaniem/dropieniem/handlem przedmiotami których ilość i rodzaj jest porażająco wiekszy niż ten w D2 - co ostatecznie daje zabawę na długie, długie miesiące, bez koniecznych resetów laddera itp. A wy jak to widzicie?

 

PS ja bardzo przepraszam, chyba pojechałem po bandzie w tym uproszeniu, ktoś jest dobry z kombinatoryki i pomoże wyliczyć ilość różnych "tych samych" unikatowych hełmów przy założeniu 6 losowych właściwości, 10 różnych właściwości dostępnych w grze na 5 poziomach ? Musimy władować 10 skilli w 6 slotów, każdy na 5 poziomach ;) hmm 10!/6! x (10-6)! x 5 ?? 105 różnych odmian ?? To dużo za mało .. nie wiem gdzie tą 5 wstawić, w każdym razie mają wyjść grube tysiące ;) Ble nie cierpie kombinatoryki .. obliczę to w wolnej chwili, chyba, że ktoś mnie ubiegnie

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

BYŁY testy obciążeniowe w trakcie bety i open bety. BYŁY zgłaszane problemy techniczne, które do dziś nie zostały naprawione. Największą bolączką D3 jest wszechobecni microstuttering i to na wszystkich konfiguracjach. Jestem w trzecim akcie, są tam konkretne zadymy i gra rwie jak cholera.

Już starcraftem 2 blizard walnął sobie strzała w stopę a to diablo i jego problemy dobijają im gwoździa do trumny. Dom aukcyjny działa na odpier... PvP nie ma i jeszcze jego premierę przesuwają, oj, niejeden zastanowi się pięć razy zanim kupi ich kolejną grę.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...