Skocz do zawartości

Intel Ivy Bridge - Cena i osiągi


Recommended Posts

jak patrzę na to ile miejsca zajmuje to badziewne gpu w prockach to mnie krew zalewa...na co entuzjaście takie coś ? to zajmuje prawie 1/3 miejsca a mogli by wsadzić tam dodatkowe rdzenie lub zrobić mniejsze procki... co do premiery IVY , premiera klapą nie jest , ale o to chodziło Intelowi , dla posiadaczy SB nie ma sensu wymiana ; >

Link to post
Share on other sites

Ciekawe jaki finał będą miały obiecanki intela dla czipsetów H61, H67, P67, Z68 z tą obsługą procesorów Ivy Bridge,

 

coś mi się wydaję że to bardziej będzie zależeć od producentów płyt głównych a konkretnie ich konstrukcji budżetowych,

 

po prostu nie wydadzą nowego biosu, tłumacząc się "za słaba płyta" :) , tak jak to w przypadku MSI obszerna lista płyt AM3 miała dostać wsparcie AM3+, wszystko pisało w necie, a co się okazało :P tylko te najdroższe moba je dostały, a teraz sprawa ucichła =]

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jeszcze tylko te głupie Ivy i składamy...

http://imageshack.us/photo/my-images/855/img0869ri.jpg/

 

(Tak jak mówiłem wcześniej to sprzęt kumpla i jego przyjaciela kupowany na siostry. Dlatego też nie ponoszę odpowiedzialności że uparli się na mugeny zamiast macho. Za to asusy jak najbardziej pochwalam :P)

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Jeszcze tylko te głupie Ivy i składamy... http://imageshack.us/photo/my-images/855/img0869ri.jpg/ (Tak jak mówiłem wcześniej to sprzęt kumpla i jego przyjaciela kupowany na siostry. Dlatego też nie ponoszę odpowiedzialności że uparli się na mugeny zamiast macho. Za to asusy jak najbardziej pochwalam :P)

Skoro nie dla ciebie to jak już przyjdą te procki może zajrzyj pod dekielek czy jest silikon? :D

Jak tam będzie silikon to ja sram na te ivy i kupię SB-E pod 2011.

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

Ogólnie możesz kupić SB-E jeśli Ci nie szkoda kasy :)(I Ci to potrzebne) Nawet nie musisz czekać na Ivy. Napiszę jutro jak poszło z tym babraniem a pasta pewnie tam nadal jest :) Jeśli chcesz ekstremalnego OC zostań przy SB- lepsza wydajność prosto z pudełka + i tak trochę marginesu OC- wybierz Ivy. Ja bym swojego SB na bank nie zamienił :)

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...