Skocz do zawartości

Intel Ivy Bridge - Cena i osiągi


Recommended Posts

Jednak dalej warto kupywac 2500k. Ivy bridge maja sie tylko 10% lepiej podkrecac.Niby cos z temperaturami bylo nie halo.Mam nadzieje ze SB potanieje, jak nie dalej trza sotac przy x6

 

Edytowane przez 06radcho
Link to post
Share on other sites

Byliśmy dzisiaj wygłodniali z kumplem w sklepie w Antwerpii- procki już są na stanie ale sprzedawane będą od niedzieli (sieć Alternate). Specjalnie otwierają sklep w niedzielę na 2 godziny jako event od intela (normalnie w Belgii wszystkie sklepy są w niedziele zamknięte). Wniosek z tego taki że premiera nie jest czysto papierowa :)

 

Edit

Aha. Zapytani o ilość powiedzieli że dla każdego wystarczy więc z dostawami też nie powinno być problemów jak z GTX680.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Wypytywaliśmy chłopaków którzy tam sprzedają. W niedzielę na pewno będziemy znowu pod sklepem. Kumpel kupuje cały zestaw dla siebie i swojego przyjaciela (kupują na siostry) także dwie 680-tki już czekają na testy z nowym prockiem :) Wieczorek benchmarkowania będzie jak ta lala.

Link to post
Share on other sites

Raczej nie będziemy się babrać w testowanie integry ale lucid virtu jestem ciekaw czy rozwinie skrzydła z IB bo obecnie testy są wręcz losowe. Czasem ogromne wzrosty, a jak wzrost jest potrzebny to nawet spadki wydajności powoduje. Także jestem ciekaw czy w praktyce to coś da.

Link to post
Share on other sites

Siema od paru dni dreczy mnie jedno pytanie jaka plytke wybrac pod i7 ivy bridge do tysiaka

 

1 asus gene z

+ ze dla graczy

+ supreme fx 3

- micro atx

 

2 asus maximus IV extreme P67

- p67

 

3 asus sabertooth z77

+ zajeb.... wyglada

 

4 msi z77a-gd65

 

 

- nic o niej nie wiem

 

 

5 gigabyte

 

- wogole odpadaja

 

6 asrock

 

- zakochany w extreme 4 ale mi sie odwidzialo tez odpada

 

Fatal1ty odpada bo jest tylko crossfire

 

7 ecs

 

piekna ale firma raz jest raz jej niema odpada

 

co wybrac, jestem bardziej za asusami, mialem kiedys asus striker i wiem ze ma opor opcji w biosie i dlatego seria rog mnie najbardziej interesuje czyli gene z ale ze to mini atx, ale tez to mozna pogodzic, a gigabyte sniper m3 to chiba zart zartow, jestem pazerny na usb, duzo gratow podlanczam i musze miec ich duzo

Edytowane przez malboro511
Link to post
Share on other sites

To już lepiej weź MSI lub GB, bo co do Asusa, to się strasznie pogorszył, w kwestii mombasków - napisz w googlu model jakiś od asusa, dopisz słowo 'problem' i zobacz efekt.... Możesz też wziąć ASRocka - porządne i o wiele lepsze niż kiedyś.

 

Modele, które Cię zainteresują:

MSI Z77-GD65

MSI Z77-GD55

Gigabyte G1 Sniper 3

Gigabzte GA-Z77X-UD5H

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...