Skocz do zawartości

Intel Ivy Bridge - Cena i osiągi


Recommended Posts

Padłem. Wymieniłeś wszystkie płyty jakie można w polsce dostać.

No nie wiemm.. Przecież nie wymieniłem Asusa. ;)

 

Już lepiej niech rozpatruje MSI i ASRock, bo Evga to dużo wyższy wydatek, a GB ma i + i -, więc różnie z nim...

 

Padłem. Wymieniłeś wszystkie płyty jakie można w polsce dostać.

No nie wiemm.. Przecież nie wymieniłem Asusa. ;)

 

Już lepiej niech rozpatruje MSI i ASRock, bo Evga to dużo wyższy wydatek, a GB ma i + i -, więc różnie z nim...

Link to post
Share on other sites

Co kto lubi. Uważaj na wyładowania od tarcia bo jeszcze płytę uwalisz. A tak serio to mówimy o płytach z górnej półki. A co do ceny to nie wiem czy 900 złotych- aktualnie 180€.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

powodzeni, mobaski mają duże rozmiary. Jak chcesz sobie w @#$% wsadzać to bież mATX. %-)

Z góry sorry i bez urazy, ale gadasz jak jakaś c... mówiąc "mo..." (Nie powtórze tego). Mów płyta główna, lub ostateczność to MOBO i tyle. Druga sprawa, to są już w jakichś sklepach Ivy Bridge i jak z ceną?

Edytowane przez RoBerCiK_S
Link to post
Share on other sites

Tak są, np. w DDR2, ale tam nie kupuj, bo fatalna obsługa.

 

C...? Dla twoich wiadomości mobasek to zmiękczenie od MOBO, przy którym nie chce mi się po prostu klikać Shift, bądź CAPS-LOCK. Hahahaha... %-) Dobrze, następnym razem żebyś zrozumiał napiszę 'PŁYTA GŁóWNA' lub 'MOBO'.

Link to post
Share on other sites

Z High-endowych najlepsza są jeszcze MSI i ASrock, tu modele MSI Z77A-GD65, ASRock Z77 Extreme6 (Fata1ty jest dla lanserów), EVGA Z77 FTW.

Z77A-GD65 to średnia półka (sam producent tak mówi)... hi-end to GD80 z Thunderboltem, jeszcze przed premierą... A o EVGA to piszesz, bo pisze każdy ale znając życie w życiu żadnej ich mobo nie widziałeś :P

Link to post
Share on other sites

Po co ci GD80,GD65 spokojnie wystarczy

"Nie mierz wszystkich swoją miarą", może akurat potrzebuję coś co ma GD80.

 

Średnia półka to GD65 i GD80 a hi-endowa to płyty z chpsetem X79

Teraz to do********ś do pieca, i5 2500K + MSi Z68 GD80 to już high-end, a X79 jest dla bogatych specjalistów.
Link to post
Share on other sites

Ludzie, ogarnijcie się, jak chodzi o high-end, to zależy na jaki budżet. Myślę, że wiele z nas ma kase na mobo klasy średniej, a tylko niewielu stać na najdroższe z X79, i może to jest dla nich high-end...

 

@UP UP UP

Wiesz, nie wiem jak dla cb, ale dla mnie ASRock robi bardzo dobre mobo, szczególnie seria Extreme6 z chipsetem Z77.

 

MSI GD-65 to rzeczywiście nie jest najlepsze płyta, będzie jeszcze GD80. Ale myślę, że będą podobne. Z chipsetem P67 wersja GD65 od wersji GD80 różniła się tylko ilością portów USB 3.0. Dla mnie GD65 w zupełności wystarczy, ale zobaczymy jak będzie z Z77.

 

Proszę o niekomentowanie cudzych myśli i opini w moim temacie, nie po to go założyłem. ;)

 

Test mobo z Z77 bardzo ciekawy, wspominali coś o nim w recce Ivy Bridge na końcu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...