Skocz do zawartości

Nowy opiekun miniRecenzji


Recommended Posts

No właśnie widzę, że ostro samowolka szerzy się tutaj. Jakiś czas temu wszędzie ganiano za spam

mICh@el spamuje praktycznie cały czas, nie robi tego w dziale HARDWARE wiec wiadomo ze nikt mu nic nie zrobi.

 

Gdyby na forum był nadmiar tych którzy sie znają to rygor byłby ostrzejszy, a tak to co... ban dla jednego drugiego a później na forum nie ma kto pisać

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym zgłosić następujące dwa problemy:

- Nie da się sprawdzić recenzji w panelu (po kliknięciu na nieopublikowaną recenzję następuje przekierowanie do działu miniRecenzje), edytować na szczęście można

- Nie działa formularz z propozycjami dotyczącymi nowych producentów - proszę o dodanie marki Gembird do listy

Link to post
Share on other sites

Chciałbym zgłosić następujące dwa problemy: - Nie da się sprawdzić recenzji w panelu (po kliknięciu na nieopublikowaną recenzję następuje przekierowanie do działu miniRecenzje), edytować na szczęście można - Nie działa formularz z propozycjami dotyczącymi nowych producentów - proszę o dodanie marki Gembird do listy

 

 

Dzięki tobie nie czuje się samotny. U mnie jest tak samo, a już myślałem, że coś ........

Link to post
Share on other sites

Możesz zgłaszać, mi to nie zrobi różnicy :)

 

Odnośnie nowej strony oraz zmiany formy kontaktu - olewają Was :) Kontakt jest zrobiony w ten sposób, aby ktoś mógł mieć wymówkę rodzaju "zagubiłem się w gąszczu maili", a lista sprzętu jest nieczytelna i chaotyczna. Sporo tego jest, ale jak rzuciłem okiem - nic konkretnego (oprócz PSU, który wisi tam już od kilku m-cy). Mini-recenzenci będą od czarnej roboty, czyli testują to co mało ważne/mało ciekawe, ale producenci dali do testów, więc w ramach dobrej współpracy - "przetestujemy to".

Link to post
Share on other sites

Prosiłbym team OVC o nie spamowanie - bo będę się musiał zgłosić na admina i dawać bany

Ja tutaj stoję ponad prawem, redakcja mi przyznała dwa lata temu perma i go nie odwołała, a jakoś piszę na forum %-)

 

Najlepsze jest to, że teraz dalej jest to same gó**o, tylko w nowym papierku :wariat::P

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...