Skocz do zawartości

Nowy opiekun miniRecenzji


Recommended Posts

A ja mam pytanie do opiekuna dotyczące odwiecznego problemu na bmk'u czyli mail'i pomiędzy użytkownikami a redakcją. Czy ktoś wogóle to czyta? Gdy zamieściłem recke pada wszystko poszło sprawnie w około tydzień-dwa. Kontakt w celu wprowadzenia zmian bo bylo kilka literówek- 24h i załatwione. Ponad tydzień temu wysłana została wiadomość na którą do tej pory brak odpowiedzi. Wysłana została druga wiadomość. Również brak odpowiedzi. Co się dzieje? Czy kontakt musi wyglądać aż tak tragicznie? Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

... pytanie do opiekuna dotyczące odwiecznego problemu na bmk'u czyli mail'i pomiędzy użytkownikami a redakcją. Czy ktoś wogóle to czyta? Co się dzieje? Czy kontakt musi wyglądać aż tak tragicznie? Pozdrawiam

Cofnij się kilkadziesiąt postów i nadrób zaległości :D

Link to post
Share on other sites

Myślę, że Szymon dobrze wie co trzeba zrobić i już nie raz klikał "Publikuj" (w niedoszłej recenzji).

 

Problem polega na tym, że nawet po kliknięciu "Zapisz" pojawia sie tekst "Dziękujemy za dodanie nowego tekstu. Zostanie on zamieszczony po zatwierdzeniu przez redakcję.". Powinno to być zmienione np. na "Tekst został zapisany". Poza tym redaktorzy strasznie się "opiepszają" z dodawaniem recenzji. Przecież większość z nich analizuje sie w max 10 min. Czy to tak wiele? Czy recenzje nie mogą być dodawana np. co tydzień w poniedziałki?

 

No dobra - mam 3 sprawy do opiekuna:

 

1. Czy fotki w recenzjach muszą mieć tak mały rozmiar? Odkąd ta "uchwała" została wprowadzona prędkość internetu wielu z użytkowników podniosła sie kilkuktotnie. Nie proszę o jakiś wielki rozmiar typu 500 kb - wystarczy 100 kb (no dobra - 80 KB).

2. (z czystej ciekawości) Podobno użytkownicy ze statusem "Zaawansowany" mogą dodawać swoje recenzje kiedy chcą (w sensie, że nie czekają miesiąc tak jak czekałem ja i teraz czeka Szymon). Co trzeba zrobic żeby taki status otrzymać? ;) Wiem, że nigdy go nie dostanę, ale po prostu jestem ciekawy.

3. Czy można prosić o wyporzyczenie "sprzętu specjalnego"? (w sensie, że nie nie znajdziemy go w temacie "Sprzęt do testów"). Chodzi o to, że miałbym ciekawy pomysł na recenzje, ale niestety nie mam sprzętu :/ (i kasy)

Link to post
Share on other sites

1. Czy fotki w recenzjach muszą mieć tak mały rozmiar? Odkąd ta "uchwała" została wprowadzona prędkość internetu wielu z użytkowników podniosła sie kilkuktotnie. Nie proszę o jakiś wielki rozmiar typu 500 kb - wystarczy 100 kb (no dobra - 80 KB).

Ja myślę, że nawet te 150 KB nie byłoby tragedią.

 

Co trzeba zrobic żeby taki status otrzymać? Wiem, że nigdy go nie dostanę, ale po prostu jestem ciekawy.

"Zaawansowany" jest nadawany userom, którzy pokazali na co ich stać, stale piszą (lub jakkolwiek wspierają serwis) i którzy nigdy nie zawiedli redakcji ;) Nie ma jako takiej definicji, ale po prostu to takie jakby wyróżnienie za zasługi.
Link to post
Share on other sites

3. Czy można prosić o wyporzyczenie "sprzętu specjalnego"? (w sensie, że nie nie znajdziemy go w temacie "Sprzęt do testów"). Chodzi o to, że miałbym ciekawy pomysł na recenzje, ale niestety nie mam sprzętu :/ (i kasy)

Oczywiście, że można ;). Niemniej jednak jedyna odpowiedź, jaką możesz otrzymać to "nie posiadamy takiego sprzętu", gdyż wypożyczenie go od producenta to już za dużo roboty %-). Smutne, ale prawdziwe, wiem, bo przerabiałem parę razy taką prośbę %-).

Link to post
Share on other sites

"Zaawansowany" jest nadawany userom, którzy pokazali na co ich stać, stale piszą (lub jakkolwiek wspierają serwis) i którzy nigdy nie zawiedli redakcji ;) Nie ma jako takiej definicji, ale po prostu to takie jakby wyróżnienie za zasługi.

Uważam, że wielu użytkownikow zasługuje na ten status, a jednak go nie dostało.

 

jedyna odpowiedź, jaką możesz otrzymać to "nie posiadamy takiego sprzętu", gdyż wypożyczenie go od producenta to już za dużo roboty %-). Smutne, ale prawdziwe, wiem, bo przerabiałem parę razy taką prośbę %-).

Przecież niektórzy autorzy mini recenzji mowili, że udało im sie coś wyporzyczyć np. procesor. Zresztą redakcja może brać sprzęt z komputronika ;)
Link to post
Share on other sites

Akurat ze sprzętem ze sklepów (w tym Komputronik) nie jest tak łatwo - taki sprzęt idzie zazwyczaj na straty bo kto kupi otwierany, potestowy w normalnej cenie.

 

PS. wiem, że teoretycznie można wpisać to w reklamę itp, ale w praktyce może być inaczej

Link to post
Share on other sites

Uważam, że wielu użytkownikow zasługuje na ten status, a jednak go nie dostało. Przecież niektórzy autorzy mini recenzji mowili, że udało im sie coś wyporzyczyć np. procesor. Zresztą redakcja może brać sprzęt z komputronika ;)

Zgadzam się z Tobą, no ale wiesz - ostateczna decyzja należy do redakcji, a my, tak czy inaczej, nie wiemy wszystkiego ;)
Link to post
Share on other sites

Przecież niektórzy autorzy mini recenzji mowili, że udało im sie coś wyporzyczyć np. procesor. Zresztą redakcja może brać sprzęt z komputronika ;)

Wypożyczyć to może im się udało, ale to najprędzej z zaprzyjaźnionych sklepów. Od Redakcji nic nie dostaniesz, wiem to z autopsji :P.
Link to post
Share on other sites

No ja liczyłem, że moja recenzja zestawu dla graczy (mycha + klawa) + głośników pojawi się w tym tygodniu, tak się nie stało i wrzuciłem na bloga nową reckę.

Jakby kogoś interesował nowy zestaw JBL-a (Jembe) lub najmocniejsze stereofoniczne "pierdziawki" Logitecha to zapraszam:

http://testit.ostrog.net/index.php/recenzje/30-recenzja/audio/glosniki/99-pc-audio-test-zestawow-20?showall=1&limitstart=

Link to post
Share on other sites

No ja liczyłem, że moja recenzja zestawu dla graczy (mycha + klawa) + głośników pojawi się w tym tygodniu, tak się nie stało i wrzuciłem na bloga nową reckę. Jakby kogoś interesował nowy zestaw JBL-a (Jembe) lub najmocniejsze stereofoniczne "pierdziawki" Logitecha to zapraszam: http://testit.ostrog.net/index.php/recenzje/30-recenzja/audio/glosniki/99-pc-audio-test-zestawow-20?showall=1&limitstart=

Sam teścik naprawdę fajny, niemniej jednak nie rozumiem Twojego podejścia. Redakcja na każdym kroku Ci (a właściwie Wam) udowadnia, że ma Cię w głębokim poważaniu, a Ty jak rasowy frajer nic sobie z tego nie robisz. Ba, nawet bronisz tych ludzi, którym na Tobie wcale nie zależy. Ale rób co chcesz, to nie mój problem %-).
Link to post
Share on other sites

Heh, ten demotywator obrazuje wszystko :D

 

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d0773bbe8ae1.png

 

W redakcji zmienił się dość znacznie zespół, jest kilka nowych osób i to wiąże się z większą pracą wewnątrz - są to rzeczy, których nie widać na stronie. To powód, przez który niektóre obszary ucierpiały, w tym MR. Teraz wracamy do gry! :)

 

Powróciliście do gry w wielkim stylu, aż strona pęka od miniRecenzji xD

Edytowane przez -AssassiN-
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

A ja bym chciał żeby na BMK był jakiś grafik publikacji.

Żeby osoba, która napisała już recenzje mogła wejść na jakąś strone lub otrzymać plik z informacją kiedy i jaka recka bedzie opublikowana.

Skończyły by się pytania w tym temacie i masa e-maili z takim zapytaniem :)

Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

Chłopaki, wiem że ostatnio źle się działo w dziale miniRecenzje i macie powody do niezadowolenia. Przepraszam was i zapowiadam poprawę! :)

 

Dziś opublikowaliśmy już kilka recek:

 

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/GTX580_-_roznica_w_wydajnosci_po_zmianie_platformy-4470.html

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Thermaltake_Tt_eSPORTS_Meka_G-Unit_-_wyzwala_pragnienia

%2C_odchudza_portfele-4423.html

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/PC_Audio_-_JBL_by_Harman_Jembe_vs_Logitech_Z-520-4483.html

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Corsair_Vengeance_Gaming_K60__M60%2C_czyli_zestaw_dla_wymagajacych_graczy_FPS-4446.html

 

 

Jeszcze dziś ukaże się podsumowanie MR za poprzedni miesiąc.

 

Od tej pory ruszamy z kopyta! Jeszcze w tym tygodniu pojawią się kolejne teksty waszego autorstwa! :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...