Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Cult - nowy serial twórcy genialnego Farscape'a. Rozkręca się dość powoli, ale FS rozwinął skrzydła dopiero w drugim sezonie.

 

The Following - z odcinka na odcinek podoba mi się coraz bardziej, co oznacza, że pewnie go zdejmą po pierwszym sezonie :/



http://www.imdb.com/title/tt1707386/

 

 

Jako wielki fan ekranizacji z 1998 roku byłem pełen obaw, przez co niespecjalnie spieszyło mi się do obejrzenia tej wersji. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem w większym błędzie, jeśli chodzi o film. 

ARCYDZIEŁO ! Dla takich produkcji warto było zainwestować w dźwięk 5.1.

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

 

ARCYDZIEŁO ! Dla takich produkcji warto było zainwestować w dźwięk 5.1.

 

 

O fuj. Ależ się nie zgadzam! Pretensjonalne, skażone holywoodem w przeciętnym wydaniu i (ponad wszystko!) pełne ludzi którzy najzwyczajniej w świecie nie umieją śpiewać (a mimo to usilnie próbują). 

Link to post
Share on other sites

Cult - nowy serial twórcy genialnego Farscape'a. Rozkręca się dość powoli, ale FS rozwinął skrzydła dopiero w drugim sezonie.

 

The Following - z odcinka na odcinek podoba mi się coraz bardziej, co oznacza, że pewnie go zdejmą po pierwszym sezonie :/

 

http://www.imdb.com/title/tt1707386/

 

 

Jako wielki fan ekranizacji z 1998 roku byłem pełen obaw, przez co niespecjalnie spieszyło mi się do obejrzenia tej wersji. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłem w większym błędzie, jeśli chodzi o film. 

 

ARCYDZIEŁO ! Dla takich produkcji warto było zainwestować w dźwięk 5.1.

Racja co do The Following bardzo dobry ,oby tylko nie 1 sezon ale z drugiej strony ile można ratować jednego dzieciaka

Dziś obejżałem Life of Pi nie na darmo dostał 4 oscary polecam

Link to post
Share on other sites

Życie Pi jest niezłym ambitnym kinem ze świetną muzyką, przyjemnie ogląda się również i w 3d - scena z ptaszorami rewelka :).

Edytowane przez Szarik_Komputerowiec
Link to post
Share on other sites

 

O fuj. Ależ się nie zgadzam! Pretensjonalne, skażone holywoodem w przeciętnym wydaniu i (ponad wszystko!) pełne ludzi którzy najzwyczajniej w świecie nie umieją śpiewać (a mimo to usilnie próbują). 

 

 

Bo pewnie oglądałeś na trzeźwo ;)  Jedynym musicalem, który mogę oglądać nie będąc srogo usmażonym jest Sweeney Todd :P

 

Nędznicy, jako film do palenia, sprawdzili się w moim przypadku genialnie. 

Link to post
Share on other sites

A ja się szarpnąłem na baję "Roman Barbarzyńca"- nie najgorsza ;) Ponadto obejrzałem "Żołnierze mafii"- kilka niezłych, mocnych akcji było a i sam film dość hmm prawdziwy- szybkie fury, jeszcze szybsze laski a do tego szybki zgon.

Link to post
Share on other sites

Ted - chyba najlepsza komedia jaką kiedykolwiek oglądałem. Teksty Teda wymiatają, świetne zwroty akcji no i Mila Kunis, piękna jak zawsze :rudolph:  Ocena 8.5/10

Mnie rozwalił moment jak koleś pokazał miśkowi pierścionek zaręczynowy i TED na to z tekstem a gdzie pierścionek dla mnie i zaczął go tłuc xdd

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...