Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Paranormal Activity 2 - wkońcu nadrobiłem zaległość, zabierałem się do niego od dłuższego czasu aż w końcu obejrzałem. Tak ogólnie to druga część znacznie lepsza niż pierwsza przynajmniej w moim odczuciu, lepsza fabuła. Tylko ja tego filmu trochę nie rozumiem. Każda nowa część to jest tak jaby drążenie wydarzeń z przeszłości? Bo jak się kończyła druga część to do domu wprowadzali się bohaterowie grający w pierwszej części, a z tego co widziałem na trailerach trójki to są tam wspomnienia z drugiej części .... Ocena 7.5/10
Link to post
Share on other sites

Z polskiego kina to może Symetria,Testosteron,Lejdis.Zagranicznego Transformersi(1,2,3)-te filmy tylko dla efektów warto zobaczyć,Władca Pierścieni Trylogia,Matrix Trylogia, Incepcja, Equilibrium, Grown Ups,no i sentyment z dzieciństwa Toy Story;) wszystkie trzy części,aczkolwiek trójka mi się średnio podobała;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja se kupilem 2 filmy na BD i juz ze 2 miesiace nie mam jakos czasu, zeby obejrzec ;-) Kurde... z bliska to swietna jakosc, ale z daleka jest juz "normalnie", ech, pamietam te czasy, jak DVD wchodzilo - tez ekran byl, jak zyleta.. nie mowiac juz o pierwszych kasetach VHS, w podstawowce przezylem boom sprzedazy video i odtwarzaczy, to sie po 2 kasety z rodzinka po nocach ogladalo ;-)

A zawialo mnie do tego watku po jedna odpowiedz, szanowni kinomaniacy. Czy warto obejrzec Zmierzch i cala ta reszte (chyba Przed Switem, moze cos jeszcze) ? Czasem widze raban w sieci o filmie, o aktorach, a w sumie jeszcze nie wiem nic, bo Harrego Pottera nie ogladalem :) Nie trawie bezmyslnego kina, jesli juz nie wysublimowane watki, to przynajmniej nieprzewidywalne akcje preferuje. Dziekuje za nieopowiadanie streszczenia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...