Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Po pierwsze film się nazywa Drive. Po drugie - jak pisałem wcześniej, to film estetyczny (zobaczcie sobie co to dokładnie znaczy w sztuce) , nie dla każdego. No ale to tylko forum komputerowe ;)

 

Kolejna rekomendacja - Puncture. FIlm na fakcie; osadzony w niedalekiej przeszłości, porusza temat monopolu na zaopatrzenie medyczne szpitali.

Edytowane przez venice
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Drive - warty obejrzenia dla osoby która choć trochę liznęła fotografię lub film...

dla mnie ujęcie jak Ryan w masce podchodzi do drzwi knajpki Berniego jest niesamowite.

 

szukasz amerykanskiej jadki obejrzyh szybkich i wscieklych

Link to post
Share on other sites

Oglądałem ten The Thing i stary i nowy, nawet niezły film, choć już wszystko było wiadome na przód również zakończenie bo jakby nie patrzeć oba filmy są podobne. 7/10

 

Final Destination 5, mi osobiście ta seria już się trochę przejadła. Z góry plan jest ten sam, najpierw wizja realnej katastrofy, później ona ma miejsce i na końcu walka o ocalenie uczestników gdzie w ostateczności i tak wszyscy giną. Za efekty 6/10

 

The Ruins , ostatnio nawinął mi się ten stary film, jest on o grupce przyjaciół wybierających się na wakacje do Meksyku, tam w dżungli trafiają na starożytną budowlę Majów, w której znajdują się mięsożerne rośliny które i tak rozpoczyna się ich walka o przeżycie. Film zapowiadał się ciekawie a w rzeczywistości tak nie było. Ode mnie 5/10

 

Dream Hosue od pewnego czasu zabierałem się za ten film i w końcu obejrzałem, film dość ciekawy, fabuła też trzyma wysoki poziom. Ocena 9/10

 

Killer Elite, obejrzałem go głównie ze względu na Stathama, tak ogólnie to po trailerach wydawało mi się że będzie to coś fajnego a w rzeczywistości wyszedł taki średniak. Ode mnie 6/10

Link to post
Share on other sites

@BIGPUN

Drive jest rzeczywiście genialnych filmem - fabuła, zdjęcia i muzyka są świetne :]

 

Ja z mojej strony polecam Sherlock Holmes: A Game of Shadows - wg mnie, jak i wielu innych, lepszy od pierwszej części.

Robert Downey Jr i Jude Law stanęli na wysokości zadania i swoimi rozmowami doprowadzali widownię do wybuchów śmiechu, natomiast efekty specjalne to majstersztyk - zwłaszcza scena ucieczki przez las.

Byłem na tym wczoraj w Złotych Tarasach i dobrze, że kilka dni wcześniej zrobiłem rezerwację bo sala była obsadzona do ostatniego miejsca :D

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

Pamiętam ten film, też mi się podobał :P Rzeczywiście zaskakujący finał był :D

 

Dream Hosue od pewnego czasu zabierałem się za ten film i w końcu obejrzałem, film dość ciekawy, fabuła też trzyma wysoki poziom. Ocena 9/10

Pamiętam, że oglądałem ten film, ale go nie zrozumiałem, bo byłem najebany... noc horrorów, 4 filmy, żal :P
Link to post
Share on other sites

@Thorin49 Tym razem to ja się z Tobą zgodze w kwestii Sherlocka.

Byłem wczoraj w silverscreen na targówku (mieszkam 10 minut spacerkiem od kina)

mega tłok. cała warszawa poszła do kina... oczywiście bilety kupione przez www (poprostu bileterowi pokazujesz smartfona z kodem QR z mms i wchodzisz)

 

no ale o filmie. początek mnie zawiódł. jak się później okazało Guy Richie zrobił mnie w konia. :)

film przyśpiesza. jest coraz lepiej. genialne ujęcia walk. psychologia wojownika. ciekawe kto to dalej skopiuje.

 

sceny w lesie z biegnącymi bohaterami rewelacja!

i co najważniejsze film klasycznie nakręcony bez żadnego 3D

Link to post
Share on other sites

Właśnie wróciłem z Sherlock'a i powiem że zabawa na dobrym poziomie, oczywiście scena leśna miła dla oka :D hehe

 

Jeśli ktoś nie widział, to polecę dokumenty o pracy w chińskich fabrykach : „Chiny w kolorze blue" i „Miasto fabryka". Warto obejrzeć.

Link to post
Share on other sites
A Lonely Place to Die - początkowo przynudzał ale później akcja nabrała tempa i nawet mi się podobał,, ciekawa fabuła. Film ogólnie o grupce alpinistów którzy podczas jednej z wypraw odnajdują ukrytą w jakimś tam bunkrze pod ziemią dziewczynkę którą ratują. Nie wiedzą natomiast że jest ona celem groźnych przestępców i tak rozpoczyna się walka o przeżycie... Ocena 8/10 Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...