Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

Łykam wszystko co ma nietoperka w logo!!! W tym przypadku calość biorę w nawiaz z dopiskiem "Frank Miller". Z tego co widać po logo, kostiumie Batmana i zbroi z teasera będą garściami czerpać z TDKR. Genialny komiks! Dla tych co nieczytają Nowaj wspominał że jest film animowany. Trzeba znać!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale tak czysto hipotetycznie:

 

Super Man ma więcej ponadludzkiej mocy niż Batman. Laserowe oczy,może latać,jest bardzo silny.

 

A Batman jest po prostu człowiekiem ubrany w kostium.  Więc jak człowiek może walczyć z silniejszym od siebie???

 

Chyba tylko w filmie...


ee///

 

nie wiem czy nawet  taki Halk się nie podda Super Manu....

Edytowane przez eVerest
Link to post
Share on other sites

Nie można się tu wzorować na trylogii Nolana, musisz iść w komiksy ;) SuperMan to wgl. jak dla mnie najsłabsza postać w komiksach i ekranizacja też im się nie udała ;) obejrzałem tylko dlatego że był tam Russel Crowe ale nie spodziewałem się że zagra on ojca który po kilku minutach padnie ... 

Link to post
Share on other sites

eVerest: Batman to jedyna postać w uniwersum DC, która jest w stanie pokonać każdego. Typ ma plan awaryjny na każdą sposobność i na każdego. Nawet na S.

Szczytem szczytów, jest awaryjny plan przeciwko samemu sobie jak mu odpierdzili z opcją zagłady osoby która go pokona. Batman do taktyk, strateg i detektyw.

 

 

Tu przykład jak zakładali JL... Już mu coś nie pasowało w S;)

http://i.imgur.com/j1EcZ8S.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

@BIG dzięki za wytłumaczenie. Ale z tego wychodzi że Batman pokona wszystkich. :) 

 

 

 Ja tak gdybam,bo S. nie jest też jakimś tam byle kim patrząc na jego zdolności. :)  

 

Jakoś głupim typkiem też nie jest.

Link to post
Share on other sites

To taki paradoks DC. Postać, która nie ma nadprzyrodzonych mocy, ma haka na każdego.

Generalnie polecam te mroczniejsze zeszyty Batmana. Obecnie w sprzedaży jest Batman: śmierć w rodzinie. Świetne grube wydanie w twardej oprawie. Zafoliowane by strzec dzieci przed zajrzeniem w sklepie:)

Link to post
Share on other sites

http://hastingsmuseum.org/wp-content/uploads/2011/10/Peabody-Sherman-Egypt.jpg

Pixar to nie jest ale animacja trzyma poziom. Zwariowane kino przygodowe, zero nudy. Genialne efekty 3D - w niemal każdej scenie coś wychodziło z ekranu. Solidne 7/10. Polecam.

Link to post
Share on other sites

http://1.fwcdn.pl/po/10/78/691078/7624635.3.jpg

 

Pierwsza część mi się spodobała (7,5/10), także do kina poszedłem oczekując co najmniej równie dobrego sequela. Niestety, zawiodłem się. Mogłem się spodziewać tego, że film będzie o tym samym, ale twórcy, mając trzykrotnie większy budżet, nie zrobili niczego ciekawego. Coś, jak kolejne części Kevina samego w domu, tyle że w Kevinie coś się działo, a tutaj przez pół filmu spacerują po ulicach i strzelają do siebie. Krew wygląda jak czerwony proszek, jeden gości bez broni,. w ciemności pokonuje gromadę uzbrojonych po zęby czyścicieli z noktowizorami. :wariat: Brakowało mi czegoś nieprzewidywalnego, a tutaj miałem wrażenie, jakbym w każdej scenie wiedział, co się za chwilę wydarzy.

 

Moja ocena: 6/10 - obejrzeć i zapomnieć

 

Panowie, mam pomysł - a gdyby tak zebrać wszystkie opinie i zamieścić je w jednym poście? Mogę się podjąć zadania, bo akurat luźny tydzień przede mną.

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

 

 

Czysta Krew

 

I z czasem jest tylko dziwniej. Koniec końców to lekka telenowela ale właśnie w takim śmiesznym/dziwnym/redneckowym/komiksowym klimacie. Daria oglądała namiętnie wszystkie sezony. Mnie nigdy nie wciągnęło i przychodziłem najwyżej na sceny z cyckami.  

Link to post
Share on other sites

Na początku stężenie cycków było większe żeby przyciągnąć widownię. Ogólnie jednak moc suta suto sączy się z ekranu (faktycznie na początku troszkę gęściej). Serial jest dziwny i jak masz ochotę się pośmiać i umiesz do tego podejść żartobliwie to jest opcja że się wkręcisz ale mnie jakoś nigdy nie bawił.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...