Skocz do zawartości

FILMY - warte obejrzenia


Recommended Posts

http://www.designbolts.com/wp-content/uploads/2014/06/raphael-tmnt-2014-wallpaper-hd-1600x12001.jpg

 

 

Żółwie ninja 2014 - w piątek zabrałem młodego. Spodziewałem się strasznej szmiry, wszyscy mnie ostrzegali. A film to klasyczny wesoły popcornowiec 6.5/10
W trakcie kilka razy płakaliśmy ze śmiechu, kilka razy stękaliśmy przez Bayizmy oraz kilka razy zawiesiłem oko na Megan Fox.

Mi się podobało, bo pamietam żółwie z dzieciństwa :) do obejrzenia w promocji w kinie lub w domu za 3 miechy.

 

http://i.imgur.com/9QybITj.jpg

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

http://1.fwcdn.pl/po/30/65/703065/7618140.6.jpg

 

Byliśmy z moją kobitką w czwartek.Spodziewałem się gniota,ale się na szczęście pomyliłem.Nieźle się bawiliśmy przy tym filmie.Prawdopodobnie najśmiejzniesza komedia,którą ostanio widziałem.Niezła zabawa,niezły humor.Nie wiem nawet jaką ocenę dać,aby kogoś z Was zachęcić do pójcia do tego filmu.Film raczej na jeden raz.Ale warto wybrać się z drugą połową na jakiś romantyczny wieczór. ;)

 

Dam zasłużone 7.5/10.

Link to post
Share on other sites

Wyszedłem wlasnie z Heliosa, byłem na Niezniszczalnych.

 

Nie przepadałem zbytnio za 1 i 2, bo dla mnie nie było w nich nic fajnego - lubie filmy z ciekawa historia, śmieszne, takie zawierajace jakies refleksje, a ten nie należał do żadnych z nich. I mimo, iż zebrało sie tam duzo moich ulubionych aktorów - Sylwek, Arni, Statham i Banderas, to jednak jest to to samo, co w poprzednich częściach. Jeżeli ktos oczekuje czegoś nowego, to niestety sie zawiedzie. Duzo wybuchów, strzelania i... to wszystko.

 

6,5/10 głownie za efekty.

Link to post
Share on other sites

Ja również wolę odpalić T2 Skynet Edition, ale w dzisiejszych czasach nie ma zbyt wielu filmów z solidną, bezmyślną rozpierduchą, dlatego filmy takie jak Expendables są dla mnie cholernie fajne.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Lucy.

 

Uwielbiam takie filmy. Duzo refleksji, rozmyślania nad własnym umysłem i ciałem, świetny pomysł i bardzo dobre efekty specjalne. Byłem ze znajomymi i ich tak nie porwał, jak mnie - dla nich brakowało większej ilości akcji, znajomej jakiegoś romantycznego wątku, a dla mnie wszystko idealnie. 90 min zleciało jak 5, naprawdę, PIERWSZY RAZ tak szybko minął mi czas w kinie. Nie będę zdradzał co i jak, ale IMHO to jeden z najlepszych filmów dekady. Wisienką na torcie Scarlet i Freeman.

 

10/10, ale film nie dla każdego - fanom Niezniszczalnych odradzam:)

Edytowane przez iDaft
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...