Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Lubię swoją oponkę hehe, nie jest źle 81kg 177cm. 3 lata temu zmieniłem pracę z siedzącej na bardziej fizyczną to schudłem z 82kg na 76 w ciągu 6 miesięcy. Już jakiś dłuższy czas temu mi się unormowało na 81-82kg. Ja mieszkam w małym mieście i zawsze mam gdzie zaparkować, a chodzić nie lubię, ba na rowerze jeszcze w tym roku nie jechałem. A to wszystko przez rodziców bo dostałem motorynkę w wieku 9 lat i tak już zostało z moim ruchem, Ale teraz w pracy chociaż się trochę poruszam co wychodzi mi na zdrowie, a po pracy już nie mam siły na rower, a szkoda.

Link to post
Share on other sites

Auto samo w sobie jest bardzo ładne, ma subtelnie agresywny charakter. Jak dla mnie, suma Twoich przeróbek to gwałt na jego charakterze. Każdy ma inny gust, to jest Twój samochód i oczywiście robisz sobie z nim to co Tobie się podoba. Wklejasz go jednak tutaj więc jedynie wyrażam swoją opinię. Miłej zabawy w Gdyni :)

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Czy ja wiem, nie wygląda źle. W stocku N'ka wygląda zbyt casualowo. Ale to moja skromna opinia.  :D

 

Dobrym przykładem odróżnienia wersji sportowej od zwykłej jest np. Civic vs Civic Type-R czy Focus vs Focus RS. 

 

Akurat w moim odczuciu to jego zaleta. Pomijając to, że wygląd forda mi nie przeszkadza, bo zawsze mi się podobały focusy RS, to zdecydowanie bym go nie kupił. O ile w takim leonie cupra czy golfie R, albo nawet hyundai'u czułbym się dobrze, o tyle w takim civicu type R miałbym wrażenie, że na dachu mam wielki neon. Samochód ten jest tak krzykliwy, że zajeżdża mi odpustem na kilometr niebezpiecznie zbliżając się w moim odczuciu  do nastolatków w czapkach z daszkiem którzy swojego czasu montowali do swoich V gen w coupe spoilery o sile docisku umożliwiającej  jazdę po suficie.

 

Co do N'ki ze zdjęć powyżej to ja osobiście bym pewnie nie wpadł na pomysł by cokolwiek na niej naklejać, ale nie wygląda to źle. Jak właścicielowi się podoba to najważniejsze.

Link to post
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=MuRkXFGzo38

 

W koncu dodali 1.5T. Gdy pod koniec 2017 kupowałęm CX5 II i konkurencją była CRV (ostatni rocznik gen) jeździłem też HRV 1.5 (wolnossak 130 hp). Wolnossak w ogóle nie jechał... redukuje bieg, wciskam gaz i... hałas ale zbierać się nie zbierał wcale... a palił tyle co  2,5 litrowa jednostka wolnossąca z CX5... Teraz przynajmniej się zbiera.  :D

 

Gdyby 1.5 wolnossący był standardem dla Jazza zamiast 1.3... bo 1.5 jest tylko w Dynamic, który nie ma nawet kamery cofania za 90 koła lol... Wtedy do Dynamic wpakować 1.5T i taki Jazz byłby kozacki.  

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie lepiej by było, gdyby te wszystkie cząstki stałe trafiały do atmosfery i w rezultacie do twoich płuc :)

 

Prawdziwe rozwiązanie to byłoby gdyby nie trzeba było marnować limitowanego zasobu naturalnego, które także dodaje co nieco zanieczyszczeń do spalin. Co prawda pewnie na zasadzie (z pupy cyfry podaje) 10g żeby spalić 100g no ale jednak. 

 

Link to post
Share on other sites

Zwracam uwagę, że konieczność używania filtra cząstek stałych spowodowana jest wzrostem efektywności silników.

 

Prawdziwe rozwiązanie to byłoby gdyby nie trzeba było marnować limitowanego zasobu naturalnego

 

Zasobu naturalnego, którego wykorzystanie powinniśmy ograniczać do absolutnego minimum.

Link to post
Share on other sites

Tak myślę, tym bardziej, że wkładasz w nią sporo serducha (i kaski).

Zostaw choćby na niedzielną przejażdżkę, jeśli Ci sytuacja domowo - finansowa pozwala.

Właśnie na niedzielną przejażdżkę zmieniam na amerykańca ;)

Zetka ze względu na perfekcyjny stan prawdopodobnie zostanie... dziewczyna sobie będzie nią śmigać.

 

 

 

Pokaż jak to pod machą wygląda, jak masz jakieś foty.

 

Pod machą nic specjalnego. Skromne 3.5L.

 

KyZFVZU.jpg

 

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Auto powrapowane.

Jeszcze troche i będziesz mógł startować do NFS:U albo kolejnej części 2F2F. IMO troche za dużo i zaczyna już być wieś.

 

 

 

Praca "biurowa"

Ładnie się musisz nabiegać przy sprzedaży aut :o

 

 

 

konieczność używania filtra cząstek stałych spowodowana jest wzrostem efektywności silników

Ciekawa opinia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

UP - gdy tylko założę komplet zimowych kół, to wszystko będzie idealnie pasować do siebie - całe to przyciemnienie i oklejenie.

 

Co mam na myśli - dwie fotki - stara z zimówkami i aktualna na kołach OEM z czerwonymi rantami ochronnymi:

przed.jpg

 

po.jpg

 

Jedyne co nie zostało przyciemnione to koła.

Ale komplet zimówek z górnego foto będzie idealny do aktualnego wyglądu.

Edytowane przez kamyk155
Link to post
Share on other sites

Ja wychodzę z założenia, że za dużo to i świnia nie zeżre. O ile jeszcze te czerwone dokładki można było uznać za "subtelne", natomiast te ranty felg i "sportowe" pasy wyglądają jak choinka. Ale who gives a sh*t, to Tobie ma się podobać fura a nie nikomu innemu.

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 

 

Właśnie na niedzielną przejażdżkę zmieniam na amerykańca ;)

 

WOW - szalejesz :) (mi się wydaje, że kiedyś mogłem widzieć Twoje auto na żywo - o ile pamiętam gdzieś na Woli, mignął mi na drodze - ale może to nie był Twój). Dzięki za fotkę.

 

 

 

wychodzę z założenia, że za dużo to i świnia nie zeżre.

 

Święte słowa, też wydaje mi się trochę za dużo, w dodatku na "N" na klapce od wlewu jakby - no taki gwóźdź do trumny (bo mi się osobiście kojarzy z wioską jak widzę naklejki na wlew.

 

zjeea7elo0c8.jpg

 

Możesz powiedzieć, że to inna liga - dla mnie one się nie różnią i styl wioskowy jest zachowany :facepalm:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...