Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

 

 

+ z racji, że padł mi 1 Tungsram postanowiłem poszukać czegoś nowego z bardziej białym światłem i znalazłem coś takiego ktoś miał styczność? http://allegro.pl/2x...6149582380.html

 

Mam wersję ale Cool Blue Intense. Fajne żaróweczki - ładnie białe światło patrząc w soczewkę ale o ile jak jest sucho w nocy bardzo dobrze świecą tak w deszczu nie zobaczysz praktycznie nic. W tych temperaturach świecenia to tylko prawdziwy xenon.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
znalazłem coś takiego

Żarówki bez homologacji na użytek drogowy - przeznaczone tylko do szperaczy. Dodatkowo 80W szybciej wypali Ci odbłyśnik.

 

https://www.osram.pl/media/resource/HIRES/729256/light-is-motion---light-guide-2017-en.pdf?search_result=%2fosram_pl%2fsearch%2fadvanced_search.jsp%3faction%3ddosearch%26inp_searchterm_1%3dh7%2bcool%2bblue%2bboost%26website_name%3dosram_pl

Strona 96.

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, ze będą odpryski. Nie wiem czy te plasti dipy czy laki mają jakiś sens.

 

Mam coś takiego, na youtubie są tutoriale tych plasti dipów i wyglądają ciekawie, tylko nie wiem ile trwa taki efekt, pewnie co rok trzeba trzeba kłaść nową folię. 

http://ogloszenia.bialystokonline.pl/galeria/00/92/24/96/0.jpg

Edytowane przez proqqqe
Link to post
Share on other sites

Ja kładłem gumę w sprayu od K2 na klamki i chromy z przodu w mojej. Na oko widać, że zbyt trwałe to nie będzie, ale zobaczę z czasem.

Lakier, który kładłem rok temu na felgi ma odpryski, więc nie spodziewałbym się szału po gumie.

Kiedy szukałem info o plastidipie, to raczej ludzie pisali o tym, że wytrzyma przez pół roku, potem już słabo.

Trzeba też pamiętać, że łatwo to zmyć, więc hipotetycznie kapnie na felgę benzyna i będziesz miał zaciek, albo zejdzie w tym miejscu cała guma.

Link to post
Share on other sites

Ja kładłem gumę w sprayu od K2 na klamki i chromy z przodu w mojej. Na oko widać, że zbyt trwałe to nie będzie, ale zobaczę z czasem.

Lakier, który kładłem rok temu na felgi ma odpryski, więc nie spodziewałbym się szału po gumie.

Kiedy szukałem info o plastidipie, to raczej ludzie pisali o tym, że wytrzyma przez pół roku, potem już słabo.

Trzeba też pamiętać, że łatwo to zmyć, więc hipotetycznie kapnie na felgę benzyna i będziesz miał zaciek, albo zejdzie w tym miejscu cała guma.

Według mnie to jeśli chodzi o felgi to w grę wchodzi tylko lakierowanie proszkowe lub polerka.

Link to post
Share on other sites

2 lata ponad na chromie grilla z przodu - więc miejsce narażone bardzo na wszelakie kamienie itd.

 

Do dziś trzyma i ma się dobrze przeżywając myjnie bezdotykowe, mycie ręczne, mróz i gorąc... Więc myślę, że jak nie będziesz jeździł po krawężnikach to da radę utrzymać to jakoś dobrze.

Zastanawiam się tylko czy np szybko pokonując zakręt opona nie będzie trochę przydzierać tej gumy na rancie i wtedy zacznie już odchodzić.

 

Grill po ponad 2 latach:

 

 

http://i.imgur.com/9wpVju6.jpg

 

 

Link to post
Share on other sites
Wyjątkowo dobrze Ci się to trzyma.

 

Może dlatego że nie oszczędzałem na warstwach :) Chyba z 5 warstw wtedy położyłem. Ale i tak będę musiał zerwać bo ramka mi pękła i muszę pospawać, wygładzić i na nowo gumą :(

 

Ogólnie jeśli chodzi o felgi to i tak lepiej je pomalować. Za 300zł można lekko ogarnąć proszkowo komplet 17'' :P

 

Żeby nie było OT to wstawię czym się wożę ale w pracy codziennie :P

 

2892_3346770741782.jpg

Edytowane przez vuodi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Po długim poszukiwaniu Sharana, całego nie znalazłem do 30000zl lub jakiegoś podobnego vana oby przód i tył z tego samego roku, kupiłem Mazdę 5 2.0 PB 2007r. Od panienki z Niemiec co dzieci do budy woziła , całkiem zadbana , 107 k przebiegu tylko ta ruda na całej podłodze ...

Audi to to nie jest i to czuć słuchem i dotykiem ale silnik jak na PB bez turbo jest znośny. Tylko te siedzenia zrobione z taboreta z kuchni masakra. Ale wreszcie się mieszczę z rodziną.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...