Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

I to jest właśnie całe piękno [H]  8-)

Silniki może są jakie są, wysokoobrotowce z kijowym momentem nie każdemu podpasują, ale auto to nadrabia prowadzeniem / idealną konstrukcją i rozłożeniem masy. 

 

 

Xantia Activa serdecznie pozdrawia Wasze idealne prowadzenie i konstrukcję  :P

Link to post
Share on other sites

I to jest właśnie całe piękno [H]  8-)

Silniki może są jakie są, wysokoobrotowce z kijowym momentem nie każdemu podpasują, ale auto to nadrabia prowadzeniem / idealną konstrukcją i rozłożeniem masy. 

 

Równie dobrze ktoś może zarzucić filmikiem Lady z WTCC i gadać o pięknie Lady.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pamiętam jak swego czasu jarałem się tym błękitnym sejem ;)

 

http://blog.pgd.pl/maly-ale-wariat-novitec-seicento-biturbo-2003/

5,8 do setki przy takiej mocy i wadze wskazuje na niezestrojone zawieszenie, ale auto to ciekawostka :D Tylko te blachy, z tą mocą to trumna na kołach.

Apropo swapów:

volkswagen-lupo-v8-2-54006cbbb4e8d.jpg

 

 

 

Koncept 650 konnego Golfa v12:

 

2560px-VW_Golf_V_GTI_W12_1.JPG

 

 

I z bardziej przyziemnych nowy nabytek znajomego, który po przejażdżce zaraził się chorobą zwaną BMW :D

 

9ac8b6fe725c45dd1deb658694885555.jpg

Link to post
Share on other sites

Nowe alfy moim zdaniem też mają dyskusyjną urodę, chociaż Giulia bardziej chyba mi się podoba niż Stelvio. Ale Stelvii dużo w moich oczach zyskało dzięki premierowemu spotowi promocyjnemu. Chyba w życiu nie widziałem lepszej reklamy auta.

Link to post
Share on other sites

Kiedyś spotkałem na mieście Giulię, jakoś zaraz po tym jak weszła na rynek. Poświęciłem chwilę by pojechać za tym autkiem żeby bliżej mu się przyjrzeć. Powiem szczerze, że bardzo mi się spodobała - gdyby los był dla mnie tak litościwy i zesłał mi wygraną w lotto , to pokusiłbym się na pewno do garażu jedną czerwoną taką sztukę z silniczkiem 2,9 BiTurbo 8-)

 

Jeśli chodzi o Stelvio - nie widziałem jeszcze na żywo niestety, ale ze zdjęć i spota reklamowego pierwsze co nasunęło się na myśl - napompowali Giulię , zrobili z niej SUV'a i...  nie podoba mi się :D

 

 

 

Chyba w życiu nie widziałem lepszej reklamy auta.

 

Akurat to im się udało ;D

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Tłukłem się 2 dni Octavią TSI z DSG po Czechach - nawet mi się nie chciało sprawdzać, co to za silnik, ale jakaś bieda raczej, bo przy 16 km/h przyspieszanie było już BARDZO utrudnione, ale blisko 20 km/h z górki dało się wyciągnąć - tyle, że wtedy zawias już ledwo wyrabiał nawet na bardzo delikatnych łukach. Za to spalanie przy takim pałowaniu - przejazd Praga - Brno - Praga z małym kręceniem po obu miastach poniżej 7 litrów. SZOK. Moja Alfa przy takiej jeździe miałaby raczej 7x2 :).

Link to post
Share on other sites

 

 

sobie w końcu R-kę
 

 

Jeżeli szukasz R-ki poniżej 20k pln to lepiej sobie odpuść no chyba, że drugie tyle w chcesz wpakować w remont. Poza tym to coś z linku to tylko na tej samej linii montażowej szło co V70R :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wczoraj cztery godziny kładłem z młodym wosk tech 2.0 ten od meguiars. Efekt końcowy genialny. Auto zostało pod domem w miejscu parkingowym. Dziś wracam z roboty o 11 i po stronie kierowcy obcierka na pół metra plus czarne ślady na szkle ksenona, zderzaku pod spryskiwaczem i dbaj tu o samochód. Nikt nic nie widział, nie słyszał...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...