Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

pien ktory lezal, oraz pozniej drzewo docelowe :D

 

Ogolnie spotkanie zakonczone remisem ;p, bo z pnia zostaly tylko drzazgi, nawet na atrapie widac :menda:

Ja bym jednak dał 1:0 dla pniaczka :wariat:

Zniszczenia dosięgły silnika? O chłodnicę nie pytam :P

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Ehhh, bardzo lubię ten model -- szkoda jak diabli. Ale spoko jest. Wydaje się ze zdjęcia, że nie jest tak źle. Oczywiście wróciłeś nim z miejsca kolizji o własnych siłach? Chłodnica cała, nie gubi żadnych płynów? Maskę i zderzak masz do wymiany w całości - szkoda się za to brać, lepiej znaleźć nietknięte na jakimś szrociku.

Link to post
Share on other sites

no właśnie wcale niekoniecznie :D

No nie wiem, nie wiem... zderzak, maska, prawy błotnik, halogen, z tego co widzę wykrzywiony lewy błotnik, atrapa, pewnie oberwany prawy reflektor, spryskiwacz reflektora, wzmocnienie poprzeczne czy jak to się tam zwie, podejrzewam przynajmniej przestawioną chłodnicę. Troszkę to kosztuje, do tego robocizna no chyba że ktoś sam to sobie robi :wariat:

Link to post
Share on other sites

chlodnica jest rozwalona, sadze ze naprawa bedzie kosztowac do 5tys.

Z "drzewa" probowal mnie wyciagnac ojciec ale nie dal rady, na cale szczescie jechal kumpel tirem do roboty to mnie wyciagnal. Do domu wrocilem na lawecie ;0. Auta nie moge odpalic bo wylamalem cala stacyjke kolanem ;0, a pozatym i tak komputer w takim wypadku unieruchamia samochod.

Link to post
Share on other sites

Ja się narazie rozbijam nietypowym pojazdem :)

 

Własnej roboty razem w kumplem gokart z silnikiem od WSK-i taki motor jak ktoś kojarzy.

Oczywiście nie na codzień lecz do szkoły zajechac i tak gdzieś w teren:) Się nadaje

trudno było go zrobić ale czego człowiek nie robi żeby życie sobie ułatwić :o

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

GreQonE przy takiej mocy to mam nadzieję że umiejętności idą w parze z opanowaniem ? :P

Na naszych „drogach" to dość ryzykowna sprawa takim autkiem.

Ale przymierzaj się, przymierzaj. Trzymam kciuki.

Link to post
Share on other sites

no właśnie wcale niekoniecznie :)

No nie wiem, nie wiem... zderzak, maska, prawy błotnik, halogen, z tego co widzę wykrzywiony lewy błotnik, atrapa, pewnie oberwany prawy reflektor, spryskiwacz reflektora, wzmocnienie poprzeczne czy jak to się tam zwie, podejrzewam przynajmniej przestawioną chłodnicę. Troszkę to kosztuje, do tego robocizna no chyba że ktoś sam to sobie robi :P

szukaj pasa przedniego od anglika i tyle :P

Link to post
Share on other sites

GreQonE przy takiej mocy to mam nadzieję że umiejętności idą w parze z opanowaniem ? :P

Na naszych „drogach" to dość ryzykowna sprawa takim autkiem.

Ale przymierzaj się, przymierzaj. Trzymam kciuki.

Mam nadzieje, ze umiejetnosci starcza ! :D

Jak na razie mam 128KM pod maska i calkiem sztywny most z tylu (szpera), wiec panowanie nad samochodem mam jakby opanowane.

 

Powolutku, ale naprawde powolutku przymierzam sie do czegos takiego: http://otomoto.pl/bmw-m5-21-hartge-C14236302.html

 

Co myslicie?

Dokładnie ten? Na takich alusach i oponkach?

Mam nadzieję że nie masz po drodze żadnych krawężników :)

Eee, da sie jezdzic, wszystko kwestia umiejetnosci.

Co do egzemplarza to nie koniecznie ten :)

 

Hehe, cytując TG: "Cock central" :P

Totalnie BMW mi nie podchodzą, ale sam w sobie raczej ok.

TG? Ja jakos zawsze lubilem BMW :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...