Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Gość Kotecek

Do puki jest ciepło to się rozbijam moim fioletowym rowerkiem (chyba Olpran czy coś takiego). Ale może w przyszłym roku trzeba będzie zmienić na nowszy model bo ten ma już 14 lat i i trochę już nie tak chodzi jak po trzeba.

Link to post
Share on other sites

A nie myślałeś o jakieś "podkręconej" Imprezie, lub EVO?

 

Będzie dużo zrywniejsze od BMW.

Myslalem, ale chce miec samochod zarowno praktyczny jak i przyjemny w jezdzie. Tak samo takie EVO czy Impreza nie bedzie mialo wysokiej jakosci skorzanych foteli, czy skrzyni SMG :P

Poza tym, watpie zeby bylo zrywniejsze od BMW :) - napewno lepiej bralyby zakrety, ale tutaj tez trzeba zauwazyc, ze to zgola inna polka cenowa.

Do tego do Imprezy czy Evo nie za bardzo wygodnie wsiada 4 osoby :D

 

Ciekawe jak wygląda jazda po polskich "drogach" na takich laciach :P:)

"laciach"?

 

w superbie starszego 19 i nie jest źle, ale tam miekkie zawieszenie... Ja bym kupił rs4 lub rs6 na twoim miejscu GreQonE.

To juz zupelnie inna polka cenowa, M5 jako tako jest relatywnie tanie, i do tego V10 :)

Link to post
Share on other sites

Przytocze pseudo cytat z demotow, czy czegos takiego:

"BMW to swietne samochody, maja tylko pecha do kierowcow" :P

 

Tak samo tak jak mowie, liczy sie komfort podrozy, w EVO czy Imprezie nie wsadze 4 osob i nie powiem ze jedziemy nad morze :)

Wszyscy by umarli po drodze.

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

No Ci "kierowcy" to masakra. Wszyscy młodsi posiadacze BMW z mojej okolicy to typowe pustaki co to chciały się pochwalić dużym autem z dużym silnikiem. I najmłodszy sprzęt ma chyba 15 czy 18 lat.

 

Jeden to gigant... nawalił się i kumplowi pokazywał jak jego 320 chodzi. No i chodziła przez wieś 210 km/h a następnego dnia się ten gigant pytał co robili wczoraj bo w oponach dziury... :P

 

A tak swoją droga ja się rozglądam za autem powoli. I na razie myślałem o Chevrolecie Sparku 1,0 68KM bo ładny i ekonomiczny lub w dalszej przyszłości o Chevrolecie Cruze 1,6 113KM bo bardziej ładny i większy a ze mniej ekonomiczny to LPG wtedy koniecznie. Mitsubishi Lancer 1,5 też by był ale to droższe jeszcze. Może co innego... A może zostanę przy Astrze bo to w zasadzie nie takie małe (sedan) i ekonomiczne i części nie drogie. Tylko ta blacha gnije jak cholera...

Link to post
Share on other sites

ja myślałem o Hondzie Prelude takiej starszej, albo vw corrado... bo za 5-6k nic innego nie kupię.

Mojego kuzyna kolega (Niemiec) ma fajnie odpicowane Scirocco. Lakier biała perła, fajne laczki, zmienione zawieszenie i silnik trochę z tuningowany. Na wszystko z samochodem wydał ok 10k. Jak znajdę zdj to podeśle. Ten samochód jest lekki i po małym tuningu jest bardzo szybki i prowadzi się jak gokart.

Link to post
Share on other sites

ja myślałem o Hondzie Prelude takiej starszej, albo vw corrado... bo za 5-6k nic innego nie kupię.

Mojego kuzyna kolega (Niemiec) ma fajnie odpicowane Scirocco. Lakier biała perła, fajne laczki, zmienione zawieszenie i silnik trochę z tuningowany. Na wszystko z samochodem wydał ok 10k. Jak znajdę zdj to podeśle. Ten samochód jest lekki i po małym tuningu jest bardzo szybki i prowadzi się jak gokart.

FWD!!! Sploncie w piekle fani FWD.

 

http://otomoto.pl/volkswagen-corrado-g60-C14191292.html

tylko ten kolor i fele.

 

 

EDIT!

 

Ta sztuka jest fantastyczna, delikatny tuning:) to co lubię...

http://moto.allegro.pl/item1158386976_v ... o_g60.html

Za te pieniadze szukalbym BMW E30 325i

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...