Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

EDIT:

 

A to samochód którego też nie pozwolono nam produkować. Próby drogowe odbyły się już w 1983r. - prawda że nowoczesny :lol: Jest to Beskid 106.

 

http://img93.imageshack.us/img93/6064/beskid106duzyhu6.jpg

 

 

 

Temat jest chyba "czym się rozbijasz"? a nie " jaką furą chciałbym wyrywać laski na zimny łokieć.." :lol:

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...

Tydzień temu kupiłem (a raczej moi rodzice :)) Clio II 1.5dCi 82KM. Na początku trochę byłem wkurzony na nich, że kupili gó :wariat: ale po dokładniejszych "oględzinach" i przejechaniu kilu kilometrów zmieniłem zdanie. Dla małej rodziny jest w sam raz. Teraz przydałyby się jakieś alusy i lepsze audio ;)

Link to post
Share on other sites

Tak naprawde w miare dobre audio mozna juz zrobic za ok. 1000 pln, ostatnio sie rozgladalem za zestawem do mojej vitarki.

 

Ah, nadchodzi czas na zakup opon - 2k do tylu.

 

EDIT: Ciagle czycham na BMW 3 E30, najlepiej 325i lub ze swapem 335i :wariat:, jak ktos zauwazy jakas aukcje okazyjna to dajcie PW ;)

Link to post
Share on other sites

Za 1k już można coś zdziałać ;) Choć ja i tak przeznaczę na to 400pln max. Jak się rozglądałem za alusami to trochę drogo to wszystko wychodzi bo teraz mam 14" a jakbym kupował to jakieś 15" + opony 195/55 albo coś podobnego (w sumie wyjdzie z 2k :wariat:)

 

PS co to za opony, że aż 2k w pleki?

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

A więc... Na co dzień srebrny Opel Astra (I generacja) w sedanie z 1999r. 1,4 8V 60KM + gaz. Mało awaryjne i wygodne auto, tylko, ze blachy ma słabe...

 

A ze lubię czerwone samochody, zwłaszcza z lat 80., to mm jeszcze VW Golfa II z 1988r. 1,3 8V 55KM benzyna. Swoją drogą Golfy II to były bardzo porządne i solidne samochody. Niektóre robiły po 500 tys. km :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Ma 4 koła i kierownicę, więc czemu ma nie jeździć ?? ;p

 

Oplem zrobiłem prawie 20 tys. km a VW jakieś 47 tys. km. To są raczej ekonomiczne auta a nie wyścigówki. Zresztą mi 60KM starcza spokojnie.

Link to post
Share on other sites

No tak, ale Vitara jest znacznie cięższa od Astry i Cieniasa więc potrzebuje dużo powera. Obecnie mi te 82KM wystarczają choć 100KM bym nie pogardził, więcej to już przesada jak dla mnie i jak na ten samochód (mowa o Clio oczywiście) :)

Link to post
Share on other sites

JA rozbijam się Vectrą A, silnik 1,6 benzyna, fabrycznie 82 konie (teraz pewnie z 50 ;p), rocznik 1989... Gdybym miał go te 21 lat temu, byłbym chyba prezydentem - elektrycznie otwierane szyby, centralny zamek, podgrzewane siedzenia...

Dzisiaj już zjada go rdza i służy bardziej jako skarbonka ;p Ale kupiłem go rok temu za 1k i był w miarę dobrym stanie, więc wziąłem ;p

Jak się uda zaoszczędzić to zmienię na coś w podobnej klasie, jednak już nowszy ;}

Link to post
Share on other sites

prawka nie mam i nie zamierzam robic w tym kraju, albo na Ukrainę z 1000 $ :) albo do Niemiec i zrobie na wakacjach

Dlaczego tak?

 

Wartość śmiesznie małą do czego? :>

Do jazdy na codzien :P, do terenu ma za maly moment (tutaj wkracza reduktor)

 

No tak, ale Vitara jest znacznie cięższa od Astry i Cieniasa więc potrzebuje dużo powera. Obecnie mi te 82KM wystarczają choć 100KM bym nie pogardził, więcej to już przesada jak dla mnie i jak na ten samochód (mowa o Clio oczywiście) :D

A wlasnie zdziwilbys sie, w dowodzie mam wpisane 1250 KG, natomiast faktyczna waga pojazdu to 1650-1750 KG (nie pamietam dokladnie).

 

Myslalem o dolozeniu chipa, ale tak naprawde w tym silniku to nic by nie dal (skok mocy z 128KM do moze max 135)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...