Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Fakt faktem jest czym pocisnac :P, ale wtedy razem z wskazowkami obrotow i prędkościomierza zaczyna sie poruszac wskazowka od paliwa :D:) Ogolnie to jezdze na auto (city) i obroty nie wskakuja powyzej 2.5tys. Natomiast jak trzeba kogos wyprzedzic to przelanczam sie na sport albo recznie zmieniam biegi :P. Chociaz wole go zbyt nie meczyc bo rozrzad i olej mam do wymiany ;/

Link to post
Share on other sites

Ja na takim konkursie byłem 5 razy, a ostatnio prawko zdawałem, więc jest tak jak pisze Juggler - strefy zamieszkania to zawsze 20 km/h, a ograniczenia do 40 km/h to po tej zimie były poustawiane nawet na drogach wojewódzkich co było przegięciem.

 

Ale żeby nie robić za dużego offtopu, to prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu (jak dostane prawko) będę się woził Toyotą Corollą Verso (2003 r.) ojca. A jak tylko sprzedam mój motorower to kupuje Kawasaki ER-5

Link to post
Share on other sites

Ja niestety auta nie mam. Starszy teraz sprzedaje hondę crv z 2003 i zamówił Skodę Superb 1,8T 160KM w kombiaku :D pewnie będzie fajnie się woziło ale przyjdzie dopiero w połowie czerwca więc czekamy, lada dzień sam zacznę robić prawko.

Link to post
Share on other sites

a pozniej zlapac jakiegos leszcze w golfie i mu pokazac co jego golf znaczy :D

Zrobię tylko regeneracje turbiny i możemy się ustawić na światłach :P

1.8T 150km :D

W przyszłym roku będzie jeszcze strojenie na ~180km.

W pol automacie ;/, chociaz moze to i dobrze bo spalanie przy normalnych biegach by mnie zabilo :D

W automacie to właśnie samochód więcej pali :P

 

A od jutra zaczynam jazdy na kat. C :D

Link to post
Share on other sites

wlasnie ciekawi mnie, kat. C uprawnia do jakiej wagi max. w tym momencie? (cos tam sie pozmienialo ostatnio)

 

EDIT: Junior, smiac sie bedziemy z Ciebie, bo bedziesz wg. nowych przepisow musial zielony listek nalepiac na samochod :D

Link to post
Share on other sites
W pol automacie ;/, chociaz moze to i dobrze bo spalanie przy normalnych biegach by mnie zabilo :D

W automacie to właśnie samochód więcej pali :D

 

A od jutra zaczynam jazdy na kat. C :D

 

Na auto z wlaczonym city, jade sobie spokojnie nie przekraczajac 2tys obrotow, a na normalnej skrzyni spokjnie wchodzilbym w wyzsze obroty a co za tym idzie wieksze spalanie by bylo.

 

Co do kat. C wiesz ze bede cie obejmowac nowe przepisy co do kursu na przewoz rzeczy, ktory jest teraz znacznie drozszy :D. Lepiej odrazu zrob sobie C+E, ja chcialem zrobic dodatkowo w te wakacje E do moich C ale chyba sobie odpuszcze ;/

Link to post
Share on other sites

GreQonE powyżej 3.5t bez przyczepy/naczepy rzecz jasna.

Pfourul wiem niestety (pluje sobie sam w brodę, że nie zrobiłem C w poprzednie wakacje), gdybym zrobił C do września ubiegłego roku przewóz rzeczy kosztowałby ~750zł, teraz ~6k (no ciekawe co się takiego pozmieniało, żeby taką różnicę w cenach dawać). A kat. E do C nie chce/nie potrzebna mi :D. Teraz tylko zastanawiam się czy nie zrobić A w tym roku, bo znowu jakieś nowe przepisy wejdą i od 24 lat będzie można zdawać dopiero.

Link to post
Share on other sites

GreQonE powyżej 3.5t bez przyczepy/naczepy rzecz jasna.

Pfourul wiem niestety (pluje sobie sam w brodę, że nie zrobiłem C w poprzednie wakacje), gdybym zrobił C do września ubiegłego roku przewóz rzeczy kosztowałby ~750zł, teraz ~6k (no ciekawe co się takiego pozmieniało, żeby taką różnicę w cenach dawać).

poszukaj w okolicy, jest sporo kursow dofinansowywanych w 100% przez EU.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...