Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Najpierw odpowiedz na moje ;) i powiedz, dlaczemu sie wyleczyłeś?

Mnie po możliwości malej przejażdżki odstrasza jakość wnętrza- w mojej 15 letniej TT plastiki są lepsze, a dwa, to auto jest imo dzikie. Za mało kontroli. Bardziej sie skupiałem żeby tego nie rozwalić, niż nad przyjemnością z jazdy. Nota bene to samo było, tylko w większej skali, przy 350z. Właśnie to zadecydowało o kupnie TT, a nie 350z.

Albo to tylko odczucia po przeskoku z Q na RWD.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Te need for speedy maja coraz lepsza grafike :DMoze wtajemniczysz nas w szczególy? :>Od jakiegos czasu obserwuje gtrlife forum. Mam w odleglych planach kupno gtra i analizuje koszty utrzymania. Najpierw zdradz czy kupiles bo nie wiem czy ciągnąć temat :P
Koszty utrzymania nie beda jakies tragiczne, jak sledzisz forum to juz pewnie wiesz ze tutaj zamiast banki z plynem do spryskiwaczy wozi sie banke oleju.A dlaczego sie wyleczylem?Auto fantastyczne, trzymanie na zakretach niesamowite, naped fenomenalny, hamulce nalrawde super.Ale...Uklad kierowniczy nalo precyzyjny, gdyby przelozyc uklad kierowniczy z jagody to chyba nie mialbym sie co zastanawiac :DDruga wazna sprawa - zdaje sobie sprawe, ze to auto nie ma byc komfortowe, i w zasadzie w zadnym aucie ktorym jezdzilem do tej pory brak komfortu mi nie przeszkadzal.Jak jechalem nissanem to wytrzeslo mi du*e i to jest ok, ale FOTELE...Oesu sa tak zle wyprofilowane, ze do tej pory plecy mnie bola - gorna czesc oparcia jest sztucznie odchylona do tylu co powoduje ze plecy nigdy nie przylegaja do oparcia.Do tego kierownica - pozycja za kierownica jest strasznie nienaturalna, fotel przysuniety a kierownica juz na glowie prawie kiedy nogi ledwo siegaja do pedalow.Co do samej jazdy to jest ok, jest to niesamowicie zwinne autko, latwo sie je prowadzi i pewnie, naped 4wd nie daje sie mu zerwac.
Najpierw odpowiedz na moje ;) i powiedz, dlaczemu sie wyleczyłeś?Mnie po możliwości malej przejażdżki odstrasza jakość wnętrza- w mojej 15 letniej TT plastiki są lepsze, a dwa, to auto jest imo dzikie. Za mało kontroli. Bardziej sie skupiałem żeby tego nie rozwalić, niż nad przyjemnością z jazdy. Nota bene to samo było, tylko w większej skali, przy 350z. Właśnie to zadecydowało o kupnie TT, a nie 350z.Albo to tylko odczucia po przeskoku z Q na RWD.
Jak dla mnie to auto ma jezdzic a nie sluzyc dk macania plastikow w srodku :DJasna sprawa ze dla daily samochodu patrzylbym na takie rzeczy, a kupno napewno byloby przez jakis pryzmat wykonania srodka podyktowane, ale nie w tym przyoadku.Co do reszty pytan to chyba odpowiedzialem wyzej. :)
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja bym ich wszystkich tępił, jak trzeba mieć pusto między uszami żeby jeździć na podwójnym gazie...

Do tej pory było mi to raczej obojętne, byle nikogo nie uszkodzili, ale od momentu jak we mnie wjechał facet po "imprezie" to najchętniej bym ich teraz potraktował jakąś metalową pałą, dobrze, że przynajmniej obyło się bez większych obrażeń u mnie i taty, który był pasażerem.

 

A obecna kampania społeczna z tymi kluczykami jest jedną z lepszych jakie widziałem i tak powinno się robić. Debila, który zabije się po alko nie szkoda, szkoda ludzi, którzy są stratni majątkowo jak komuś wjedzie w dom czy samochód, a najgorzej jak ktoś przez takiego zginie.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites
Ale ja nie usprawiedliwiam wcale pasażera. Taki sam idiota...

Kolejna sprawa... Kara 10.000 PLN jest dla mnie śmieszna. Powinien to być ekwiwalent rocznych zarobków.

Dla niektórych to kwota równa lub wyższa od rocznych zarobków. Nie patrzmy tylko na statystyki.

 

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dla mnie ta nagonka na pijanych kierowców jest śmieszna. A ta kampania to marnotrawstwo pieniędzy. Kto będzie miał pojechać pijany to i tak pojedzie (co widać na załączonym wcześniej obrazku)... Normalni ludzie zazwyczaj wiedzą, że tak się nie jeździ, a jak ktoś jest głupi to raczej i takiej reklamy nie przemyśli  :) Ba, dodam nawet, że po alkoholu niejedne pierdoły do głowy przychodzą (zresztą sami chyba wiecie), sam nieraz widziałem, jak osoby w niezłym stanie wpadały o odpowiedniej porze, że wrócą do domu autem. Na szczęście w pobliżu były nieco bardziej rozsądne osoby, które potrafiły temu zapobiec. Tylko nieraz pewnie takich osób nie ma lub same mają fiu-bździu w głowie i pijackie pomysły przechodzą w prawdziwe działanie, niestety. A bez alkoholu ten "pomysł" zwykle nie wygląda już tak "fajnie" jak w stanie nietrzeźwości.

 

A dla mnie tak naprawdę gorszym niebezpieczeństwem jest cwaniactwo na drodze niż alkohol. Jest to dużo częstsze zjawisko, a poza tym dla mnie ktoś kto z pełną świadomością i premedytacją popełnia niebezpieczne wykroczenie (typu wyprzedzanie na 3-go przed zakrętem) stanowi dużo większe zagrożenie niż pijany kierowca, bo jest tego świadom i będzie to powtarzał. Taka osoba z automatu powinna mieć prawko zabierane, bo ja doszukiwałbym się problemów z psychiką. Już nie wspominając, jak bardzo głupie pomysły muszą takim osobom przychodzić do głowy po alkoholu.

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Kiedyś widziałem badanie, które pokazywały, że tam gdzie marihuana była zalegalizowana to ilość wypadków się zmniejszała. Bo elementy co i tak wracały nawalone po imprezie wybierały jaranie, widocznie po jaraniu stanowi się mniejsze zagrożenie na drodze niż po alkoholu. Te kampanie mimo, że są całkiem przyzwoite to niektórym pół-mózgom nie przemówią. Ja nie ważne jak pijany byłem nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło, żebym wszedł za kółko pijany. Czasem się człowiek po dwóch piwkach wieczorem rano boi wejść do samochodu.

Link to post
Share on other sites

 

 

Czasem się człowiek po dwóch piwkach wieczorem rano boi wejść do samochodu.

Same here. Piwo wypite o 10 rano - o 19 nie wiedziałem, czy mogę wejść do auta, mimo, że to tylko jedno piwo, a 50kg nie ważę, więc teoretycznie powinienem być już dawno trzeźwiutki.

Link to post
Share on other sites

Dlatego ja wczoraj po andrzejkowym spotkaniu ze znajomymi z technikum poszedłem na komendę się przebadać alkomatem. Wyszło ładniusie 0,00 promila.

 

 

 

Kiedyś widziałem badanie, które pokazywały, że tam gdzie marihuana była zalegalizowana to ilość wypadków się zmniejszała.

 

Przecież marihuana też opóźnia reakcję, tak samo jak alkohol. Szkoda, że tego cholerstwa nie da się wykryć żadnym idiotomatem.

Link to post
Share on other sites

@@MoonWalk, jakby przed tobą jechał taki królik to sam byś wyprzedzał na trzeciego, na podwójnej ciągłej i na łuku

 

Nope. Nie ma takiej możliwości :) Niepotrzebne mi to do szczęścia, poza tym nie mówię o osobach, które wyprzedzją bo ktoś się wlecze, tylko wyprzedzają na chamca cały czas, w najniebezpieczniejszych miejscach, z pełną premedytacją łamiąc przepisy ruchu.

 

BTW. polecam zakup domowego alkomatu, nawet te tańsze są w miarę wiarygodne. Oczywiście jak pokaże to ZERO warto odczekać jeszcze jakiś czas, 2-3 godzinki dla pewności. No i też trzeba sie kilka razy zastanowić czy można jechać, bo nieraz kac jest jeszcze groźniejszy jak mocne piwo. A przynajmniej sam sobie siebie na kacu nie wyobrażam za kółkiem, bo wiem, jak mnie głowa napitala :P

Edytowane przez MoonWalk
Link to post
Share on other sites

Piwo się metabolizuje po koło 3h. Potwierdzają to moje testy na komendzie :P Oczywiście nie ma co brać tego za pewnik, bo wiele zależy od stanu zdrowia, spożytego pokarmu i innych czynników.

 

W każdym razie 2 razy mierzyłem się na komendzie po takim większym nocnym piciu. Budząc się niepewny, będąc nawet niepewnym do 13:00, 14:00 jak się badałem zawsze miałem 0,00, a muszę przyznać, że rzadko piję i alkohol szybko mnie bierze :)

Link to post
Share on other sites

Poszukaj sobie postow krolika w tym temacie, szybko zmienisz zdanie, nikt nie ma takiej cierpliwosci xD 

 

Szczerze to mi się nie chce, ale sam nie raz mam fazę permanet 60km/h tempomat i jadę :P

 

Niemniej miałem raz sytuacje, że cwaniaczki z auta, które wyprzedzałem najpierw jechali wolno i specjalnie złośliwie co chwilę dohamowywali w niespodziewanych momentach, a jak się ich próbowało wyprzedzić to przyspieszali. Takich to do kółka isę nie powinno nigdy dopuszczać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...