Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

Takim interfejsem za stówę nic nie zrobi. Ja jedynie mogłem sobie skasować airbaga w E36 i to na tyle..

Mam interfejs za ~50zł, inpą bezproblemowo odczytuje wszystkie parametry auta, serwisy, błędy zczytują się z każdego sterownika i kasują. Ncs-em bez problemów zakodowałem automatyczne światła dziennie, odblokowałem webasto, selektywne otwieranie drzwi i okien z kluczyka oraz odprowadzanie światłami. Wszystko w e53

Link to post
Share on other sites

E, fałszywy alarm, power że wgniata w fotel, i z miejsca i z wyższych obrotów. Nie wiem tylko czy nie przesadziłem, po jeździe na wyłączonym silniku podnosze maske a tam jakaś elektronika piszczy >.< Do tego jak już dojechałem pod dom zacząłem czuć jakąś spaleniznę, myślałem że se grilla robią w piątkową noc ale na zewnątrz nie śmierdziało. K**wa tak to jest kupisz coś i zara sie coś dzieje.

 

Patryk, ty masz dostęp do takiej E53, sprawdź proszę czy po jeździe już po zostawieniu samochodu na wyłączonym silniku pod maską coś piszczy.

 

I druga sprawa, tam w bagażniku są te schoweczki, to ten po prawej stronie u Ciebie taka pusta przestrzeń czy masz tam jakiś subwoofer? Coś takiego - http://i127.photobucket.com/albums/p128/dfang_ucsc_edu/Subwoofer2.jpg wygląda to niby fabrycznie ale to chyba opcja była, u mnie tego nie ma i jest tak http://i171.photobucket.com/albums/u305/Lexicon740il/My%202006%20E53/E53%20Substsge%20Install/8_zpsc31da26e.jpg

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Patryk niee to nie z okolic chłodnicy, na 99% to z okolic webasto dochodziło, dziś sprawdzałem i już tego nie było po normalnej jeździe po mieście, nie wiem o co chodzi spróbuję się mechanika zapytać, na chłopski rozum dostała po du**e, odpoczęła przez noc i jest ok :D

 

Bardziej mnie ten zapach spalenizny zaniepokoił ale to też raczej coś pewnie przejechałem obok i mi wciągnęło do środka bo by raczej cały czas czuć było, poza tym co to mogłoby być, sprzęgła przecież nie ma.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Pytanie jaki był ten zapach spalenizny, elektryka, olej, sprzęgło, klocki, w zasadzie większość elementów wydziela charakterystyczny, inny zapach więc można dojść do jakichś konkretów. Tylko trudno opisać zapach by ktoś nie wprawiony w boju mógł to określić ;)

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

4250zł + 2250 za remont podwozia, zawieszenia, wtrysku i pompy. Do tego dojdzie pewnie 800zł za progi + jeszcze zimówki. Stan oceniam na dostateczny z plusem. 

 

Takie auta w dużo lepszym stanie bez korozji zaczynają się ok 10000zł.

 

To auto nigdy nie było luksusowe. Raczej pospolite. Taki Merol dla mniej bogatych. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Dlatego napisałem "odrobinę". ;)

Sam z chęcią zakupiłbym sobie coś w tym guście na pierwszy dupowozik. Znaleźć jakąś fajną bazę do dłubania w przyzwoitym stanie i nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Tym bardziej, że mam do dyspozycji warsztat i większość prac prócz blacharki będę mógł wykonać sam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...