Skocz do zawartości

Czym sie rozbijasz?


Recommended Posts

A ja ostatnio dorwałem coś takiego :P

11140749_764465323651724_687994543962217

 

@UP, trzymam kciuki żeby bateria w apracie/telefonie Ci nie padła i jakieś fajne fotki przywiózł haha

Edytowane przez B o r o
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Fajne fury - nadają się u mnie na obiekty marzeń hehe

 

Coś mi się pieprzy w aucie

Rano jak wsiadam to znowu ledwo idzie wbić wsteczny, biegi ledwo się wbijają a sprzęgło po puszczeniu idzie do połowy a potem po 2-3 sekunda dopiero odbija do góry z charakterystycznym "pyk"

W przyszłym tygodniu będę musiał podjechać do mechanika

Link to post
Share on other sites

A3 1.9tdi

No na necie właśnie wyczytałem o tym wysprzęgliku

W listopadzie chyba byłem u mechanika i smarował wodziki i zmieniał olej

Co dziwne to robi się tak jak na dworze jest wilgotno jak dzisiaj.

Podobno zdejmując mieszek można tam coś polać, może by to pomogło.

Ustawie się do mechanika i zobaczymy

Link to post
Share on other sites

Może... trzeba by zobaczyć na żywca, posłuchać. Nie umiem ocenić po wpisie w internetach.

 

W sporcie zaś ruszyłem olej w skrzyni i szok - czarny jak smoła... musiał być latami nie ruszany. Niby w renówkach całego oleju się nie wymienia w skrzyni ale takiego nie widziałem nawet w ropniakach. Wylałem - wlałem nowy, świeży i skrzynia chodzi jakby ciutke lepiej przy okazji zobaczyłem lekkie pocenie się - wybierak, standard. Dziś jadę na grochowską do dobrego tapicera w stolicy, będzie obszywał kiere, gałkę zmiany biegów i jak starczy funduszy to i górną część deski rozdzielczej na całej długości :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Myślałem o flokowaniu ale nie jestem pewny co do tego acz to jest jeszcze do ustalenia. Wstępnie jadę ustalić szczegóły obszycia dechy alcantrą, wybrać wzór dla kiery, nici itd. Marek obszywał 7 lat temu kiere u mnie w kebabie. Solidna skóra, trzymała się dzielnie przez 6 lat, nawet jednego przetarcia czy zabarwienia a jeździłem autkiem koło 15 tyś km rocznie.

Link to post
Share on other sites

coc, na 2.5 TDi to jest nic. Poza tym 95% diesle ma realnie taki przebieg.

 

1.4 z Nissana nie znam, na oczy nie widzialem wiec sie nie wypowiadam na ten temat. Co moge powiedziec - przebieg zapewne realny, w Imprezie GC z 98r mam 310 kkm.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Auto u mechanika , straszy że może sprzęgło plus dwumasa jeśli jutro to potwierdzi to muszę zmienić mechanika :P

Pojadę do kumpla żeby się upewnić że faktycznie wywalenie grubej kasy jest konieczne.

Liczę że to może jednak wysprzęglik

Ostatnio jak tak miałem koleś posmarował te cięgna , dolał oleju i pół roku był spokój.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...