Skocz do zawartości

Sklepy internetowe. Opinie.


Recommended Posts

Agito.pl-kupowałem tam z 10 razy i zawsze wszystko dostarczone tak jak powinno być,jedynie trochę długa przesyłka lecz za to możliwość śledzenia przesyłki.Sklep jak najbardziej godny polecenia.Ceny dość atrakcyjne.

 

Komputronik.pl-akurat to co było mi potrzebe akurat mieli w dość atrakcyjnych cenach.

Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem możemy sklep oceniać po odebraniu towaru ale po reklamacji. Wtedy wszystko jest jasne, czy sklep nie ma żadnych problemów z wymiana itd. Sama wysyłka nic nikomu nie mówi. Dlatego nie wypisze żadnego sklepu, chociaż w paru kupowałem.

Link to post
Share on other sites
Angela.pl - kupowalem kiedys u nich obudowe, dotarla bardzo szybko. Jednak po rozpakowaniu nie do konca spodobala mi sie wizualnie wiec postanowilem ja odeslac. Oczywiscie na swoj koszt i poprosilem o zwrot zaplaty. Sklep odrazu zaproponowal ze przysle po towar swojego kuriera po okazyjnej cenie(20zl) i potem odlicza mi to przy zwrocie za co nalezy im sie duzy plus. Niestety przy pakowaniu paczki nie zabezpieczylem jej wystarczajaco dobrze, nie polozylem gornego styropianu i podczas transportu oderwaniu ulegl jeden z zaczepow panelu przedniego. Sklep zglosil to uszkodzenie do producenta Corsair. Po ok. miesiacu oczekiwania producent zgodzil sie uznac taka reklamacje i sklep zwrocil mi pieniadze za obudowe. Nawet zapomnieli odliczyc sobie tych 20zl za transport zwrotny. Podczas zalatwiania calej sprawy kontakt ze sklepem byl naprawde wzorowy. Daje im za to duzego plusa i polecam wszystkim. Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites
esc.pl - skonfigurowłem zestaw za ok 4k, poprosiłem o sprawdzenie. Po sprawdzeniu "profesjonaliści" nie zauważyli, że zamówiłem obudowę z wyjściami USB 3.0 na panelu, których nie obsługuje MOBO. Info z działu handlowego "no ale przecież działa". Teraz dysk zewnętrzny mogę sobie wpiąc w ... 2.0
Link to post
Share on other sites
techplanet.pl- zamówione podzespoły szybko przysłali ale jak wysłałem na serwis pł.główną i proca tu się zaczęła masakra. Dzwoniłem do nich kilka razy to mówili, że będzie za tydzień i tak ciągle, a czekam już miesiąc... a najlepszy jest kontakt.. Do sklepu od razu się dodzwonisz a do serwisu,,,, trzeba dzwonić z 20 razy.. nie polecam. Ciekawe ile jeszcze zajmie im ta wymiana;/
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Techplanet.pl - kupowałem tam obudowę, dobry kontakt, dostawa i cena

 

Cooling.pl - jestem stałym klientem, zawsze jak cokolwiek kupuje zamawiam tylko tam, za każdym razem dostaje elegancko fakturki itp :)

 

Morele.net - kłamstwo wobec klienta, bardzo nieprzyjemny kontakt po awarii RAMU. Każdy pracownik mówił co innego, kłamstwa. Skończyło się u rzecznika oraz zwrotem pieniędzy, w tym przeprosinami na piśmie.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Mysle ze taki watek sie przyda, aby jakos sklasyfikowac sklepy internetowe. Wypisujcie swoje dobre czy zle doswiadczenia ze sklepami.

Kowdi:

Nazwę sklepu proszę dawać w tagi [ color ] wraz z odpowiednim kolorem. Zielony ( [ color = green ] ) dla sklepów, dla których wystawiamy pozytywną opinię, oraz czerwony ( [ color = red ] ) dla tych, które źle oceniamy. Proszę również o uargumentowanie szczególnie tych negatywnych opinii.

Ponadto proszę nie offtopować http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

Juz lepiej sam zaczne http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

terra.com.pl - bardzo dobry sklep, praktycznie wszystko maja a jak nie maja to potrafia sprowadzic. Bardzo pozytywne doswiadczenia, bardzo rzetelny i uczciwy serwis. Naprawde nic do zarzucenia nie mam. Robie tam zakupy juz bardzo dlugo, i lepszego sklepu jeszcze nie widzialem.

 

cooling.pl - dostawa, kompletowanie zamowien, inwentarz OK. Serwis? Niestety nie rzetelny, jestem nadal w toku reklamacji mojego zasilacza, ale przynajmniej sa uczciwi i na biezaco informuja o zmianach.

 

zenfist.pl - dostawa, kompletowanie zamowien wszystko GIT. Jedynie maly inwentarz. Jeszcze jest jedno male ale, wiekszosc "uzytkownikow" tego sklepu zglasza problemy z pudelkami od produktow a mianowicie - wszystkie sa w kiepskim stanie, co potwierdzam. Moj ANTEC 1200 dotarl caly, ale pudelko bylo w stanie jakby nim rzucano non stop, ale towar jak najbardziej sprawny! Widocznie maja kiepskich "magazynierow" http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif

Tak czy siak szczerze polecam.

 

esc.pl - tutaj niestety porazka. Co prawda nie moje doswiadczenie, ale mojego kolegi. Otoz skladal zestaw z m.in. GA-EX58-Extreme + i7 920 + mugen 2. Po zlozeniu plyta niestety sie skopcila a ESC odmowilo naprawy gwarancyjnej ze wzgledu na rzekome uszkodzenia mechaniczne (przy skladaniu, i spaleniu sie plyty bylem osobiscie, plyta od spodu miala nadal pare kawalkow gumy od backplata Mugena 2, ktore sie tam zostaly przy "zjaraniu" sie plyty). Czyli w skrocie 1400 PLN wyrzucone w bloto. Nie polecam.

 

 

Zapraszam do komentowania i wymieniania sie pogladami http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

 

EDIT: Kolor zmieniony http://forum-dev.benchmark.pl/public/style_emoticons/default/smile.gif

 

 

www.rossi.pl - polecam ze względu na szeroki asortyment wysokiej jakości produktów, miłą rzeczową obsługę oraz szybką realizację zamówień.

 

Ja osobiście kupiłam w Rossi.pl dywanik łazienkowy. Nie był njtańszy, ale za to jakością przewyższa wszelkie jakie do tej pory posiadałam. Od kilku miesięcy jest niezmiennie użytkowany, a nadal wygląda jak nowy! Miło wspominam zakupy w Rossi.pl za kazdym razem gdy wchodzę do łazienki ;-)

Link to post
Share on other sites

Techplanet- miła obsługa, zamówione części dotarły na następny dzień, towar zgodny z zamówieniem.

Zobaczymy jak rozpatrzą moją reklamację na DVD RAM (tak wiem, kupiłem LG :D)

 

Proline - towar zamówiony wczoraj,dzisiaj odebrany. Wszystko ok.

 

X-kom.pl - kupiłem od nich 4 laptopy do pracy, polecam, dostawa w 24h

Link to post
Share on other sites

No i ja nie polecam od razu sleeveking.pl , ponieważ tak jak pisałem 2 posty wyżej mieli zasilacz taniej o 140zł niż w innych sklepach, a po tym moim poście dziś zwiększyli cene o 169zł, bo widocznie wlasciciel sklepu przeczytał mojego posta. I nawet nie podziękował mi.

Edytowane przez Eclip7e1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

ram.net.pl - szybka wysyłka, do paczki zapomnieli dodać fakturę VAT, jeszcze w ten sam dzień do nich napisałem i po dwóch dniach dostałem w liście, także bezproblemowy kontakt

 

Agito.pl - Szybka wysyłka, bezproblemowo

 

morele.net - to samo co wyżej

 

ProLine.pl - w piątek zamówiłem towar, jutro mija tydzień i nic się nie dzieję, zero informacji, nawet nie wiedziałem że przelew doszedł, domyślam się że tak. Na maile nie odpowiadają, ani na komentarze na ich stronie w zamówieniu. Próbuje się dodzwonić ale nie wiem czy wybieram dobry numer. Powinienem dzwonić do handlowca w centrali tak ?

EDIT: dodzwoniłem się, zostałem zapewniony że paczka jutro do mnie dotrze, szkoda że musiałem im o mnie przypomnieć.

Edytowane przez Paw3l
Link to post
Share on other sites

morele.net - towar zamówiony dnia 13.12.2012. Pieniądze zostały im przelane od razu po rozpoczęciu realizacji zamówienia. Cała realizacja zamówienia trwała aż 3 dni. Towar został nadany do wysłania w piątek, dodam również, że morele wysyłają paczki za pośrednictwem firmy Schenker. Kurier dopiero w poniedziałek wyjechał z Krakowa z paczką i dziś w nocy została nadana do siedziby w Gdyni, czyli teoretycznie powinienem mieć dziś paczkę. Dostaję telefon o godzinie 13, że nie dadzą rady dowieźć dziś, bo złe warunki na drogach i takie pier*olenie. Zadzwoniłem ponownie dowiedzieć się o co chodzi z przesyłką, pani po drugiej stronie słuchawki, twierdzi że mają aż 2000 przesyłek i moją paczkę nadała inna linia przewozowa, niż ta która ma dostarczyć do mnie, dlatego nikt nie był w stanie dowieźć jej do mnie. "Podobno" paczka ma być jutro, zastanawiam się w jakim ona będzie stanie, obwiniać mogę tutaj na razie firmę przewozową, a cały serwis zapewne będę obwiniał po dostarczeniu podzespołów, bo znając moje szczęście, coś albo nie będzie działało, albo będą inne podzespoły, niż te które zamawiałem.

 

Dlatego proponuję zmianę kuriera jeśli ktoś nie ma zamiaru czekać tygodnia na paczkę.

Link to post
Share on other sites

Przed świętami to normalka, wszędzie opóźnienia.

Do mnie przyjeżdżają chyba wszystkie firmy kurierskie w PL i jeszcze nie miałem z żadną problemów. A dostaw mam sporo bo nawet z niektórymi dostawcami jestem na ty i jak mają prywatną paczkę dla mnie to przywożą mi do roboty mimo, że na niej jest adres domowy. Mi to nie przeszkadza a oni nie tracą czasu (dalej o ok 20km)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Techplanet - zamówiłem części o wartości 2000 zł oraz innym razem kartę graficzną. Szybka wysyłka, wszystko dobrze zapakowane/zabezpieczone. Jestem jak najbardziej zadowolony.

 

Cooling - w zeszłą niedzielę złożyłem zamówienie, bałem się że w tym tygodniu do mnie nie dojdzie, ze względu na święta, jednak paczkę otrzymałem dzisiaj ;) Jak wyżej, wszystko dobrze zapakowane/zabeczpieczone. Polecam ^^

Link to post
Share on other sites

agito.pl - zamówiłem u nich monitor w czwartek 27.12. Niby wszystko w porządku, przeczytałem że wysyłka w ciągu 2-3 dni, a tu w środę okazuje się, ze przesyłka jeszcze nie wysłana. Wiadomo... był nowy rok, ale to trochę przesada. Probowałem anulować zamówienie, dzwoniąc bezskutecznie przez kilka godzin pod podane na stronie numer - na szczęście jest też formularz mailowy. Anulowanie nie było możliwe, dobrze że jest możliwość po prostu nie odebrać i towar wróci na magazyn, taką dostałem informację, jednak jakoś czuję zniesmaczenie biorąc pod uwagę że wczoraj zamówiłem ten sam monitor w RTV Euro AGD o godzinie 14 i dzisiaj o 10 już jest do odbioru, a w agito cisza.

Edytowane przez jedi987
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...