Skocz do zawartości

Sklepy internetowe. Opinie.


Recommended Posts

Odzyskalem pieniadze, co prawda po tygodniu, mogloby byc lepiej ale przynajmniej nie robili problemow.

Takze obsluge klienta i sam sklep jest ok, bo licza sie z klientami, ale jezeli chodzi o serwis to niestety mam duze zastrzezenia.

Edytowane przez Osking
Link to post
Share on other sites

Ja chciałbym się podzielić opinią o sklepie Lucas: www.lucas24.pl. Kupowałem trochę akcesoriów do kompa i ceny mają całkiem w porządku Duży plus za bardzo szybką wysyłkę - jak na sklep z takim asortymentem to działają naprawdę sprawnie. Co mnie uderzyło, to ogólnie bardzo szeroki asortyment z najróżniejszych branż i wygląda mi to na takie bardzo dużę i bardzo fajne internetowe domy towarowe. Ogólnie jest to jak dla mnie jedno z tych miejsc w sieci, których adres warto zapamiętać.

Link to post
Share on other sites

Proline.pl - Odbierałem sprzęt osobiście w punkcie. Super, kontakt miły mówią co i jak od razu, tylko jedną przesyłkę mi przekładali 2 razy termin (spóźnienie 2 dni) (Polecam)

 

Saturion.pl - Super, bezproblemowo i TANIO ! ) (Polecam !)

 

Morele.pl - jaja sobie za pierwszym razem zrobili, 0 kontaktu ..., ale za drugim razem zamawiając coś innego doszło, co nie zmienia faktu że 0 kontaktu ... (no nawet ...)

Link to post
Share on other sites

proline.pl - kiedyś nie było problemów z nimi - ze sprzedażą jak i gwarancją. Ostatnio oddawałem dysk do naprawy, po raz kolejny... Wymienili mi na "porównywalny" model, chociaż jest w testach słabszy. :/ Nie kłóciłem się o to - i tak go spalę <devil> :D

 

techplanet.pl - kupowałem Scythe Ninja 3 Żadnych zastrzeżeń. :)

 

ram.net - odkurzacz zakupiłem, wujek TV - wszystko jak po maśle. :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
Techplanet.pl - zamówiłem w tym sklepie kompa za ponad 3.6k. Przesyłka dotarła szybko, była bardzo dobrze zabezpieczona, karta graficzna została wymontowana i zabezpieczona oddzielnie. Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry. W Techplanet również można mieć darmową przesyłkę :) Polecam.
Link to post
Share on other sites

Jak narazie mogę gorąco polecić tą trojkę.

 

saturion.pl - Zakupiłem u nich mobo oraz cooler do procka, dobry kontakt i szybka wysyłka.

 

net-s.pl - Obudowa corsair 500r, na drugi dzień była już w domu ;)

 

cooling.pl - Przedłużki do kabli + kontroler do wentylatorów. Miła obsługa, szybka wysyłka.

Link to post
Share on other sites

Ma ktoś jakąś opinię na temat yooki.pl? Zamówiłem tam obudowę oraz mikrofon i przelałem pieniądze w piątek a do tej pory na stronie widnieje status "oczekujące wpłaty".

Kontakt też jakiś drętwy bo na gg czy mail długo czeka się na odpowiedź choć jak raz dzwoniłem to ktoś odebrał bez problemu ale najwyraźniej tym wszystkim zajmuje się jeden gość. Po telefonie wyszło na to jak by nie mieli tego co zamówiłem na stanie. Na ogół sprzedawca sprawia wrażenie miłego.

Więc na obecną chwilę mam mieszane odczucia.

 

Edit:

 

Ten sklep w sumie nie tak dawno chyba zmienił właściciela.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Kupował ktoś kiedyś w gamingland?

 

Sry że bez kolorów, ale pisze z fona. Jutro poprawię.

l komputronik -stanowczo odradzam. Kupiłem tam niegdyś telewizor, chociaż kupiłem to za dużo powiedziane. 2 tygdonie zwodzili, że towar idzie. Poza tym były duże problemy, aby zakupić na raty. Ostatecznie zrezygnowałem.

Oleole - tu zakupiłem ponownie ten telewizor. Miła, a wręcz zaskakująca odmiana. W jeden dzień wpłaciłem na konto pieniądze, i to wieczorem, na zajutrz rano telewizor już był! Gorąco polecam.

Agito.pl - tu często kupuje i zawsze jestem zadowolony. Mają dobre ceny. Nie pamiętam jakichś nieprzyjemności w związku ztym sklepem.

Link to post
Share on other sites

butysportowe.net - realizacja zamówienia zajęła 4 dni (przy produkcie znajduje się informacja o przybliżonym czasie wysyłki 3-5dni), a po dwóch dniach przesyłka z rana dotarła do mnie (poczta polska - priorytet). Zamówiłem czapkę z daszkiem, w porównaniu z ofertami z allegro różnica w cenie wynosiła 21zł.

Dodatkowo jeśli ktoś posiada kartę CityClub z ważnym rabatem to może zaoszczędzić dodatkowe parę złotych.

 

agito.pl - realizacja zamówienia trwała 3 dni (poczta dała troszkę ciała, pieniążki zwykle wpływały na konto drugiego dnia), kurier DHL dostarczył przesyłkę, z rana kolejnego dnia od momentu jej odebrania. Zamówiłem drukarkę, którą agito oferował w jednej z najniższych cen według ceneo i wszystko jest w porządku.

Link to post
Share on other sites

Agito - wszystko jak w najlepszym porządku, w porządku czas reklamacji

Proline- też szybko dostawa ,nie które produkty których akurat nie mają inni

DDR2- Pan Jarek miły gość ale brak przesyłki pobraniowej jednak wszytsko dochodzi , podczas gwarancji były bardzo duże opóźnienia tam trzeba pilnować sobie i dopytywać się wieleokrotnie także to jest jedyny minus

Denikomp- kupiłem głośniki wszytsko szybko poszło cena wtedy najlepsza u nich

Saturion - szybka wysyłka podobnie jak u agito lub proline

Link to post
Share on other sites
Ram-net szkoda mówić obsługa do niczego kontakt chyba w snach, po złożeniu zamówienia 6 sierpnia wpłacie przelewem bankowym zaksięgowanym na ich koncie 8 sierpnia, 16 sierpnia w dalszym ciągu brak przesyłki, i musiałm zrezygnować z usług takich partaczy, gdyż zasada jest prosta Klient płaci Klient wymaga. A tam się ma klienta gdzieś, czekam teraz na zwrot wpłaconej kasy, ciekawe czy w tym roku jeszcze się wyrobią ze zwrotem.
Link to post
Share on other sites

Primakomp - Omijać szerokim łukiem !!!

Kupowałem kiedyś w warszawskim oddziale komputer i ludzie którzy go składali jak i obsługa nie mają pojęcia co robią...USB od śledzia wsadzone do IEEE1394... nawet w instrukcji pisze wyraźnie że to może uszkodzić płytę... wszystko zrobione na odwal się gdy próbowałem odebrać kompa były nawet wsadzone inne części niż te które zamówiłem i chcieli mi je wcisnąć lecz oczywiście stanowczo odmówiłem. Kolejnym razem przyjechałem odebrałem w domu problemy ze stabilnością i ciągłe freezy a niby testowali kilka dni...

Zapłaciłem wtedy za niego 6,5k..

Pod koniec gwarancji miałem sporadyczne blue screeny i ze względu na to że nie mogłem dojść co dokładnie jest przyczyną wysłałem go do krakowskiego oddziału bo warszawski był zamknięty. Człowiek który się nim "zajmował" chyba miał mnie za idiotę bo o co się go zapytałem to wciskał mi taki kit że szok... Komputer wrócił oczywiście z jedną duża rysą na boku obudowy i bez q-connectora którego najwyraźniej sobie ktoś przywłaszczył i do tej pory go nie odzyskałem... Gdy poinformowałem że na obudowie jest duże grube zarysowanie którego wcześniej nie miałem to powiedziano mi że jedyną opcją jest ponowne przesłanie im go... chyba uja z głową zamienili bo przesyłka w jedna stronę ok. 50-60zł...

Jak bym chciał opisać wszystko to by wyszło niezłe wypracowanie...

 

agito.pl - jak na razie zamówiłem tam 3 rzeczy i bez żadnego problemu choć kontakt telefoniczny porażający bo za nic nie da się dodzwonić...

 

saturion.pl - zamawiałem 2 rzeczy i bez problemów dobrze zapakowane.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

saturion.pl - chyba najlepszy internetowy sklep, zazwyczaj najniższe ceny, przesyłki zawsze dostaję na drugi dzień, w przypadku zwrotu nie było problemu.

agito.pl - tutaj również błyskawiczna wysyłka, dodatkowo bezproblemowa gwarancja.

Link to post
Share on other sites

morele.net - ostatnio robione zakupy, tym razem wszystko wporządku i aż dziwne że na drugi dzień kurier czekał pod drzwiami :)

3kropki.pl - wszystko w największy porządku, dostawa w 1 dzień, jedyny problem ze na stronie nr. przewozowy jest za krótki i nie da się zlokalizować paczki

Link to post
Share on other sites

agito.pl - Bardzo dobry sklep, wysyłka ekspresowa, konkurencyjne ceny. W poniedziałek wieczór zamawiałem kartę graficzną, w środę z rana - karta była u mnie, zapakowana bardzo dobrze - jak dla mnie, rewelacja.

 

morele.net - Poza czekaniem na wysyłkę towaru półtora tygodnia, okej...

Link to post
Share on other sites

morele.net - No cóż. Wystawiam na razie opinię neutralną. Niestety sklep zawalił z dostarczeniem jednego z podzespołów. W zamian za to niby ma coś być obniżona cena. Jednak uratowali się dobrym kontaktem, poinformowaniem telefonicznym o problemie i terminowym dostarczeniem reszty podzespołów. Podobno przy transporcie tamta część została uszkodzona, więc lepiej jak mnie o tym poinformowali wcześniej. Stąd nie skreślam sklepu od razu, każdemu może się zdarzyć.

 

Ogólnie na +, bo w sumie utrzymują dobry kontakt, mają dobre ceny i są rzetelni.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...